žrelnica (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Blejka26 -> žrelnica (14.8.2008 10:22:30)

moja pikica 2leti in pol je stara je sedaj dobila napotnico za pregled žrelnice.Sem brala malo za nazaj pa nisem nikjer zasledila koliko dni ostaneš v bolnici če bi bila potrebna operacija.




76suza -> RE: žrelnica (14.8.2008 10:49:57)

Mi smo bili na operaciji v Rakičanu in smo prišli en dan pred operacijo v bolnišnico, dan po operaciji pa domov.
Sin je operacijo žrelnice dosti bolše preneso kot sedaj operacijo kolka.
Ni pa imel po operaciji NIKOLI več vnetja ušes. Prej pa vsak mesec dvakrat.




Blejka26 -> RE: žrelnica (14.8.2008 10:59:58)

moja pa niti nima vnetja všes,vse je ok samo zvečer težko diha skozi nos




Felicita -> RE: žrelnica (14.8.2008 11:03:09)

moja sestra je mela enako - nikoli vnetih ušes, samo neskončno smrčanje in čudno dihanje zvečer. pa so na pregledu rekli, da ni panike in da ne bojo rezali... počasi se je potem ta 'povečana žrelnica' normalizirala (ko je šla v šolo je blo že ok).




t5t6 -> RE: žrelnica (14.8.2008 11:15:09)

Moj sin je imel neprestana vnetja ušes, zato so mu odstranili žrelnico, v ušeska pa so mu vstavili ene majhne cevke za prezračevanje bobničev. Od takrat je super. Šli pa smo v bolnico (Izola) en dan pred opreracijo, drugi dan po opreaciji pa domov. Približno dve uri po operaciji je bil utrujen in je spla, ko pa se je zbudil ni imel več nobene težave. Tako, da tudi, če bi morali na operacijo se nič ne boj.  




staši -> RE: žrelnica (16.8.2008 11:55:10)

skoraj ne morem verjet da sta po vstavitviTC cevkdrugi dan po operaciji šla domov .V LJ na polikliniki je to vse bolj strogo in gredo domov tretji dan ,če nima vročine.Moj sin je bil tudi operran in od takrat ni težav.




elizabeta p -> RE: žrelnica (16.8.2008 22:22:45)

Mi smo dali odstraniti mandlje in žrelnico.
V četrtek je bil sprejet, v petek zjutraj operiran (najhuje je ker na dan operacije ne smejo jesti, preden dobijo narkozo in je bil ful lačen).
Mandlje je imel čisto razbrazdane in je krvavel tako da je imel še tist trak skozi nos speljan. Ker ni hotel piti smo mu dali slamico. V soboto so mu odstranili trak in če bo pil in jedel gre lahko domov. Dobil je vročino, v nedeljo pa smo šli domov.




Stran: [1]