|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OSE pomoč
17.8.2008 14:14:47   
Nea_teja_
V otroški sobi  ,kjer se konča zunanja roleta imamo osje gnezdo.Dones so pa ose najdle luknjo in so bile celo v sobi.Glede nato da naj bi se spravile stran tudi z dimom mislim da ni mogoče ker so okna plastična in bi se lahko kaj vžgalo.Tudi zunanjo lknico smo že zamašili pa še kr nekje hodijo in zunaj jih je cel roj.

Prosim če katera ve kako naj jih spravimo stran naj svetuje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 14:18:00   
tanjusi
Jaz sem imela enkrat sršene, pri oknu spalnice.Pa sem tud norela, pol mi je enkrat nekdo svetoval, naj jih pošpricam z wd 40 , pa so se res poslovili.
Tak da mogoče je možno, pa poročaj kako se jih boš znebila....

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 14:23:36   
Nea_teja_
Smo tudi že spricali včeri in dones pa jih je še kr.Je reku moj zdele ja nć bomo pa wd 40 sprical namest po avtu pa pod okn.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 17:28:37   
sunny24
poskusi z gasilnim aparatom...jih zamrzneš, pobereš, neseš proč.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 20:21:07   
Anonimen
Pri nas v sosednji vasi smo imeli enega bumbarja, ki se je nad pajke v svoji leseni bajti spravil z brenerjem (tisti aparat, ki bruha ogenj, kadar polagaš hidroizolacijo) user posted image  Pajkov se je znebil, bajte pa tudi...

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 20:33:14   
benika
Ja fak nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 21:38:26   
haloze
Toti pa je mel dobro metodo, ta ki ma ose ga naj pokliče na pomoč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OSE pomoč
17.8.2008 23:14:02   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

poskusi z gasilnim aparatom...jih zamrzneš, pobereš, neseš proč.


Tudi mi smo se jih na tak način rešili.Ene par let nazaj so si ose gnezdo naredile,ma lahko rečem,da skoraj v otroški sobi.Smo imeli na terasi na zidu eno špranjo,pri balkonskih vratih,na drugi strani balkonskih vrat,v sobi pa je bil en kot obit z lesom.In tam noter so si gnezdo naredile.Najprej sploh pogruntali nismo kaj bi to bilo,ko je vsak toliko časa kakšna crknjena osa v sobi na tleh pristala.Enega večera pa je mož pošprical z zunanje strani z pipsom,ose so čist ponorele.Z vseh strani so luknje iskale,da so ven prišle.Od strahu,da ne bi čez noč bilo kaj narobe in da ne bi otrok popikale,sva otroke z otroškimi posteljicami vred odnesla v najino spalnico.Še dobro da imava veliko spalnico.Drug dan sta mož in sosed z gasilnim aparatom ose uničila in takoj zatem tisto špranjo zaprla.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 11:52:21   
Nea_teja_
Bomo probali še z gasilnim če bo šlo.Haloze nobenemu ne privoščim da bi imel ose skoraj v sobi zato premisli koga bi ti poklicala na pomoč če bi jih imela no ja mogoče bi pa ti poklicala unega da bi ti prišel sežgat bajto in se bi jih znebila os pol pa še bajte zraven in bi šla pod smrekco stanovat.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 12:40:20   
Baby
Al pa pur peno not našpricejte!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 13:04:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pri nas v sosednji vasi smo imeli enega bumbarja, ki se je nad pajke v svoji leseni bajti spravil z brenerjem (tisti aparat, ki bruha ogenj, kadar polagaš hidroizolacijo) user posted image  Pajkov se je znebil, bajte pa tudi...



Kreten.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 13:29:50   
LoCa
jaz sem celo sršene imela. dodaten blem je bil moj pes ki zelo rad lovi vse leteče....mi smo kr DDD poklicali, sicer neke privat k smo poznali, samo to lahko tudi na Zavod za zdravstveno varstvo pokličeš pomoje, vas v lj. če bi se odločli, da se ne boste sami lotevali user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 15:00:18   
citrončica
mi smo gnezdo našpricali z mešanico bencina in petroleja, potem posesali in gnezdo odstranili, a tisto z gasilnim aparatom je tud dobra ideja,če ga mate...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OSE pomoč
18.8.2008 15:02:32   
haloze
Nea-teja, da boš vedla, tudi jaz ne privoščim os nikomur, ampak ker je ena pred tem napisala o tem, sem se pač malo pohecala. Oprosti, če sem te prizadela.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OSE pomoč
19.8.2008 7:01:06   
Nea_teja_
No mi smo naredili takole porabili smo dva wd 40 jih našpricali tam kjer ose letajo posesali in zaprli z purpenom.Zdej bmo pa vidl če bojo še pršle.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?