Mirena in prestavljanje M.... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


SaTiSa -> Mirena in prestavljanje M.... (17.8.2008 22:05:50)

Zanima me, ali je kako možno prestaviti M, če je vstavljena Mirena.

Hvala za odgovore...




hrabra miška -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (18.8.2008 0:04:10)

M se prestavlja z tabletkami,ki jih začneš jemati 3 dni pred predvidenim datumom M in jih jemlješ dokler ne želiš da priteče,oziroma mislim da največ 10 dni,ker je v škatlici 20 tablet in ješ eno zjutraj in eno zvečer.




SaTiSa -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (18.8.2008 21:10:02)

To je na recept, ali brez?

Pa potem to gre z mireno?




staši -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (20.8.2008 19:57:41)

nekaj mi ni jasno ,če imaš mireno ne piješ tabletk,tako da po vsej verjetnosti M NE MOREŠ PRESTAVLJAT!




SaTiSa -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (20.8.2008 20:16:22)

IZVIRNO SPOROČILO: staši

nekaj mi ni jasno ,če imaš mireno ne piješ tabletk,tako da po vsej verjetnosti M NE MOREŠ PRESTAVLJAT!



To meni tudi ne gre v račun....nekeko ni logično!

Ne vem pa pa kakšnem principu delujejo tiste tabletke.




staši -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (21.8.2008 18:58:19)

zdej ne vem al ti je hotela hrabra miška svetovat tablete prav za prestavljanje M , al pa da jih prestaviš z anti -baby samo ti anti -baby nimaš ker imaš mireno.Ne vem vprašej v lekarni če mogoče obstajajo kake take tablete ker če se jaz ne motim je enkrat moja sestra šla iskat neke tablete za prestavljanjeM.Malo se pozanimej.




Felicita -> RE: Mirena in prestavljanje M.... (21.8.2008 19:11:58)

M se prestavi s KT (ali podobnimi hormonskimi tabletami - včasih so se dobile, zdej pa ne vem če se še) tudi pri ženskah ki pač ne jemljejo KT kot kontracepcije - G ali osebni zdravnik predpiše škatlico ali dve in kot opisano jih začneš jest par dni pred M in nehaš ko želiš M dobit.
kako je to kompatibilno z mireno pa ne vem, mogoče je pol preveč hormonov, se telo zmeša... glede tega morš pa G vprašat.




Stran: [1]