obleka za krst-fantek (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


m@j@ -> obleka za krst-fantek (18.8.2008 18:51:36)

imam eno vprašanje...

naš fantič bo star 2.5 meseca, ko ga bomo krstili. radi bi ga oblekli v kaj bolj elegantnega. npr. srajčko z metuljčkom, kravato. pa me zanima, kje kaj takšnega dobiti, kupiti, za tako majhnega otroka.

če ima katera kakšno izkušnjo, prosim, če jo deli z mano.

hvala in lp, 




koala -> RE: obleka za krst-fantek (18.8.2008 20:44:26)

Jaz sem take komplete videla v baby centru, samo številk pa res nisem gledala.




Nacka -> RE: obleka za krst-fantek (18.8.2008 21:56:55)

Metuljčke, kravate in elegantne obleke za "normalno" ceno imajo v BTC-ju, hala A (klet), trgovina American... Lahko pa pogledaš našega frajerčka... http://bibaleze.si/multimedia/fotke_in_videi_otrok/gentelman.html




dmavrel -> RE: obleka za krst-fantek (18.8.2008 22:43:05)

Jaz sem za svoje tri kupila takšne oblekice z metuljčkom,... v trgovini Roma , v Ravnah na Koroškem ( dve obleki ) in v trgovini Tajda, v Slovenj Gradcu ( eno obleko )!!!
Zelo poceni proti drugam trgovinam - okoli 25-30 evrov / kom.!!!




m@j@ -> RE: obleka za krst-fantek (20.8.2008 10:39:09)

Nacka, tvoj mi je ful všeč, kje si pa kupovala to?

Dmavrel, Koroška mi je malo daleč.
Bom pa pogledala tudi v Baby centru.
Hvala.




Nacka -> RE: obleka za krst-fantek (21.8.2008 10:32:33)

Hlače in brezrokavnik so bili 50% znižani v Baby centru (od Kanza), ostalo (srajca, metuljček) pa smo kupili v hali A v BTC-ju, čevlje pa v City parku.




tehnofil -> RE: obleka za krst-fantek (21.8.2008 10:56:16)

IZVIRNO SPOROČILO: m@j@
2.5 meseca, ... bolj elegantnega. npr. srajčko z metuljčkom, kravato.

Meni to sploh ni primerno za dojenčka. Je bolj matranje otročka. Mislim, da želite z zunanjim dogajanjem nadomestiti tisto, kar manjka notranjemu dogajanju ob dogodku Krsta.




SRCCEK -> RE: obleka za krst-fantek (22.8.2008 9:10:08)

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: m@j@
2.5 meseca, ... bolj elegantnega. npr. srajčko z metuljčkom, kravato.

Meni to sploh ni primerno za dojenčka. Je bolj matranje otročka. Mislim, da želite z zunanjim dogajanjem nadomestiti tisto, kar manjka notranjemu dogajanju ob dogodku Krsta.


Se strinjam. Zame je to matranje otroka!!!!




koala -> RE: obleka za krst-fantek (22.8.2008 10:02:36)

tehnfil ponavadi se kar strinjam z tvojimi izjavami, vsaj v vezi z krstom, ampak ta je pa mimo. In kako naj bo po tvoje otrok oblečen, da ga ne bomo mučili. Naj bo kar nagec? Moj sinko bi se takoj strinjal z tem, ker mu je VSAKO oblačenje mučenje, vsaj po reskcijah sodeč.




SRCCEK -> RE: obleka za krst-fantek (22.8.2008 10:21:04)

Jaz gledam na to bolj praktično. Če mu kupiš srajčko, metuljčka, pa po možnosti še kake hlače na rob.......tega verjetno ne bo nikoli več oblekel. Jaz sem za svojega kupila tak kompletek, da sem mu ga lahko še kdaj oblekla. To je moje stališče. pač..100 ljudi-100 čudi.




Anonimen -> RE: obleka za krst-fantek (22.8.2008 12:57:00)

Če bi otroka krstila, bi mu kupila malo lepši pajacek oz.kompletek...
Meni  te kravate, metuljčki in podobno( na tako malem )otroku  niso čisto nič všeč..




Stran: [1]