libido po porodu... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Tjula -> libido po porodu... (4.3.2005 9:50:47)

zrasel ali padel? Se vam pogosto dogaja, da, potem ko otrok zaspi, raje kot da bi se spravile "na delo", pogledate dober film, prelistate revijo, se zavalite v kavč in želite samo to, da bi imele mir, kljub temu, da partnerja neskončno ljubite? Imate kdaj slabo vest, ker vam ne paše več tako pogosto kot prej? Se kdaj "prisilite" in kljub temu, da se vam ne ljubi, naredite dragemu uslugo, samo da je on srečen?




nejcko -> libido po porodu... (4.3.2005 10:00:19)


Jap, tako nekako... sploh pa tale rr naredi svoje. Me je sicer mož gor prijavil, pa imam občutek, da me bo tudi zelo kmalu odjavil, hehe.





Magi* -> libido po porodu... (4.3.2005 10:03:32)

jap, samo midva kar oba obsediva pred TVjem, al pa vsak pred svojim računalnikom:) pol si pa dava lupčka za lahko noč. in to je to. pa saj bodo prišli še bolj vroči večeri, sem prepričana. :morje:




BokiMB -> libido po porodu... (4.3.2005 10:49:34)

Najprej ostal isti, potem drastično padel, nato počasi spet rasel in po enem letu je prišel na normalno raven.

Res pa je, da je veliko manj časa...




bskrle -> libido po porodu... (4.3.2005 11:14:07)

Pri dveh puncah, ena čez dan ne spi, druga včasih tudi samo 1 uro, sem zvečer tako zmatrana da bi najraje bila vsaj malo sama

ZA spolnost je treba kar potruditi, ne prisiliti,
Libido je pa najboljši med nosečnostjo. Zanimivo a ne.




Pilar -> libido po porodu... (7.3.2005 18:13:39)

med nosečnostjo padel, pol pa narasel:)




lin -> libido po porodu... (7.3.2005 21:23:30)

Pri meni je tudi tako nekako no sej ne da se mi neljubi nikoli,samo manj kot prej.
Nikoli pa se neprisilim da bi mu ustregla in da se nebi počutil užaljenega,ker nisem takšen tip in mu raje povem da danes nisem od volje.




piščanc -> libido po porodu... (8.3.2005 11:08:27)

jaz sem se že malo spraševala, kaj je narobe z mano, da je tako padel

se še zgovarjam na čiščo in hormone, ampak kmalu bom morala pogledati biku v roge :)-





Anonimen -> libido po porodu... (8.3.2005 14:37:59)

Me nosečnostjo se mi je zdelo, da se mi bo "jumferček" nazaj zarastel;):)-;) Sploh mi ni bilo do seksa. Po Porodu sem komaj čakala, se šivčki pocelijo in potem je bilo noro! Kot da na novo odkrivava svet:bravo::bravo::bravo: Sedaj so se zadeve malo unesle, a še vseeno komaj čakam na večerni smukec pod odejo. Kaj je lepšega, kot da se za zaključek dneva prepustiš ljubezni in v objemu zaspiš. Včasih tudi paše čas čisto zase...takrat pa si privoščimo enega "tahitrega:)-:)-:)-", pa ostane še veliiikooo časa!
Pozdravček, Nojči:sloncek::sloncek::sloncek:




Stran: [1]