|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Elektronska varuška
26.8.2008 10:38:45   
Anitka
Mi imamo tudi AC in smo zelo zadovoljni z njo. Je ne zamenjamo za noben denar.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Elektronska varuška
27.8.2008 22:37:28   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Angel care, ne zamenjam za nič drugega


user posted image enako


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Elektronska varuška
27.8.2008 23:19:49   
Anonimen
Dajte mi samo povedat kaka je razlika med AC za zaznavanje premikov za 140€ in onim za 160€ ... a je razlika samo v dometu?

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Elektronska varuška
28.8.2008 15:18:17   
CatJa
Barvni digitalni zaslon, meri temperaturo v sobici, glasovno aktiviranje,... Meni je gospod dal še 10% popusta, se pravi me je prišlo skoraj enako kot AC301R user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Elektronska varuška
28.8.2008 15:49:21   
Anonimen
Kje si ga pa kupila?

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Elektronska varuška
28.8.2008 22:25:10   
CatJa
http://www.angelcare.si/

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Elektronska varuška
7.9.2008 23:42:25   
Kessi
Če imate možnost nakupa v Angliji, so AC med 95 in 100 €. Mogoče se ga da kupiti tudi preko e-baya.

Če pa potujete v Anglijo je pa tko al tko v redu... Sam ne pozabit še adapter za elektriko kupit.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Elektronska varuška
21.9.2008 9:42:13   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Kessi

Če imate možnost nakupa v Angliji, so AC med 95 in 100 €. Mogoče se ga da kupiti tudi preko e-baya.

Če pa potujete v Anglijo je pa tko al tko v redu... Sam ne pozabit še adapter za elektriko kupit.


Ravnokar sem se odločila, da tudi jaz nočem biti brez nje..In ravno naslednji vikend gre moj user posted image  v Anglijo.
A je to ziher Kessi? Da ga ne pošiljam nekam za brezveze. Drugač pa hvala za to informacijo.

(odgovor članu Kessi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
9.10.2008 21:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Elektronska varuška
22.10.2008 12:15:38   
babyboooom
mi imamo tudi angel care, 4 zadnja verzija. super, cca.136 eur, se mi zdi??!!??user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Elektronska varuška
8.11.2008 12:18:30   
pokica_
A ni zadnja verzija AC401 in stane 160 €?

Ima katera kontakt za prodajo te naprave v Angliji? Jaz imam prijateljico in bi ji dala denar, da mi ga kupi.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Elektronska varuška
8.11.2008 13:02:03   
Petraa
Mi imamo pa video varuško,tudi otroka lahko gledaš v temi,ura,budilka,domet ccca 90 m,barvna slika itd.
Mi smo bili zadovoljni z njo.je pa naša tudi stala okrog 150 evrov.
Če katero zanima nakup se lahko zmenimo,ker mi jo več ne rabimo

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Elektronska varuška
11.11.2008 10:05:28   
alisha_2008
mi mamo pa od tomya...in brez slike itd...sam zvok....pa sem cist zadovolna....vec ne rabim....ko slisim da kej stoka al pa se oglasa grem pogledat...
dala sm pa za njega 50e


(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Elektronska varuška
15.11.2008 17:05:58   
matejast
Tud mi mamo od Tommy in je super. Je pa že dve leti stara varuška pa vedno dela brezhibno -se sliši vsak šum, že če se otrok obrne v posteljici zašumi. Si ne znam predstavljat, da je ne bi imela, ker sem imela prvega in zdaj drugega otroka v svoji sobici od prvega dneva dalje. Sem pa ko sem bla drugič noseča kupila rabljeno Know How Sanjavček, ker je bil starejši sin star šele 18 mesecev in sem na začetku imela pri vsakem svojo varuško no ampak ta sanjavček je bil čisto sranje, ker je ful šumela mašina tud ko si hodil po hodniku in so bla vrata od sobe odprta. Je blo ful moteče, sam po moje je blo neki narobe s tisto mašino in jo je tud zato žensaka prodala, tako da smo jo mi pol vrgli stran in ima zdaj samo naš dojenček Tommyja.

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Elektronska varuška
17.12.2008 21:53:41   
suzanica
imava chicco samo zvok. ful zadovoljna. lp

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Elektronska varuška
2.2.2009 15:15:02   
gajka
Imam (zaenkrat še) varuško Philips Avent SCD 530, ki kaže tudi temperaturo in vlago v prostoru. Kupila sem jo nekje pred 2 tednoma, pa sem jo že prejšnji teden reklamirala, ker temperaturni senzor kaže od 2 do 4°C višjo temperaturo kot je dejansko v prostoru. Dobila sem popolnoma novo varuško, ki pa ima čisto enako napako. Po brskanju po tujih spletnih straneh, kjer uporabniki pišejo svoje mnenje o napravah, sem zasledila, da je to precej pogosto. Ker gre za nov model (na tržišču je menda šele 2 meseca, od dec. 2008), se pri Philipsu nekako delajo norca, ker sem edina, ki se sploh pritožuje glede te napake.

Prosim, če lahko vse, ki imate doma model Philips Avent SCD 520 (kaže samo temp., ampak ima po mojem mnenju identični temperaturni senzor) ali 530, preverite, če vaša varuška sploh deluje pravilno. Če temu ni tako, se obrnite na prodajalca oz. kar na Philips Slovenija.

Jaz svojo reklamacijo urejam preko BC, kjer mi bodo varuško vzeli nazaj in mi jo menjali za karkoli drugega.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Elektronska varuška
4.2.2009 10:10:28   
gajka
Tako. Zdaj imam tudi odgovor s Philips - Consumer Care. Temperaturni senzorji pri SCD520 in SCD530 v resnici slabo delujejo in glede tega ne bodo ničesar ukrenili. Tako da samo svetujem tistim, ki se odločate za to varuško, da premislite, če boste dali toliko denarja za neuporaben podatek o temperaturi.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Elektronska varuška
23.2.2009 14:03:50   
BarbaraGS
Mi smo dobili za darilo varusko z video nadzorom. Ima mozno tudi funkcijo, kjer se ob manjsem zvoku - premiku video sam vkljuci, drugace pa je izkljucen. Ima tudi nocno snemanje in se mi zdi super tudi za kasneje, ko malcek ze plazi ko je buden okrog. Tako vidis kaj se dogaja in kaj dela.
Upam, da bomo zadovoljni!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Elektronska varuška
20.4.2009 9:47:43   
palčica24
Mene pa zanima, če katera ve kje bi dobila tako elektronsko varuško, ki ima tut video nadzor. V tujini sem jih zasledila predvsem v ameriki se jih da dobit. Me pa zanima, če katera ve, da bi jo lahko kje v SLO. dobila ? Hvala in lep pozdrav

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Elektronska varuška
7.9.2009 22:23:15   
Želvi
Čeprav najina princeska spi v svoji posteljici v najini spalnici, vseeno uporabljamo AC401 in sva z njim full zadovoljna in predvsem veliko bolj umirjena ponoči. Ko sem bila zaradi poporodnih težav ponovno sprejeta v porodnišnico, so me dali v sobo kjer so bile mamice nedonošenčkov zadnjih nekaj dni pred odhodom domov in nedonošenčki načeloma imajo vsi pod posteljicami senzor gibanja. In tako se je nek večer ko smo se mamice pogovarjale in so naše stručke spale zraven kar naenkrat vklopil alarm v posteljici ene izmed nedonošenk. Takoj ko se je mamica dotaknila male štručke je ta na srečo ponovno normalno zadihala in alarm se je izklopil, a želim povedati da čeprav je bila mamica ves čas zraven, a seveda v prepričanju da punčka zraven mirno spi nanjo ni obračala posebne pozornosti, se je v trenutku zgodilo.
Glede na to, da se cene malo boljši elektronskih varušk tako ali tako gibljejo od 80 € dalje, menim, da se splača dati malce več in kupiti AC. Pri nas resda stane 160 oz. nekje 168 €, a midva sva ga preko e-baya naročila v Angliji in zanj s poštnino vred plačala 110 €. Prejela pa sva ga v roku enega tedna.

< Sporočilo je popravil Želvi -- 7.9.2009 22:24:08 >

(odgovor članu palčica24)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Elektronska varuška
7.9.2009 22:54:41   
Anonimen
Želvi ... samo tisti kao najboljši AC stane 160€ ... oni, ki pa nima displeja na starševski enoti, a gibanje in zvok pravtako zaznava je pa okoli 140€ ... mi smo se potem odločili za slednjega  in smo z njim super zadovoljni. HB se alarm še ni sprožil, baterija drži fuuul dolgo pa domet je tut zelo vredu ... tako da jaz ga toplo priporočam.

(odgovor članu Želvi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Elektronska varuška
11.11.2009 22:29:29   
monika1973
Tudi mi bomo kupili elektronsko varuško ampak mislim, da bo čisto dovolj takšna ki bo imela samo glas.
Ali mislite, da je nujno potrebna slika in detektor gibanja? Če se malo spomnimo nazaj v naše čase kako še
tega sploh nič ni blo in smo vseeno preživeli :)

hvala bogu za tehniko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Elektronska varuška
12.11.2009 10:17:36   
Detece

IZVIRNO SPOROČILO: monika1973

Tudi mi bomo kupili elektronsko varuško ampak mislim, da bo čisto dovolj takšna ki bo imela samo glas.
Ali mislite, da je nujno potrebna slika in detektor gibanja? Če se malo spomnimo nazaj v naše čase kako še
tega sploh nič ni blo in smo vseeno preživeli :)

hvala bogu za tehniko


Senzor dihanja ne potrebuješ v kolikor bo otrok normalno rojen, saj so možnosti za smrt v zibelki veliko manjše. Naš je bil nedonošen in nam je ob izhodu iz porodnišnice pediatrinja naročila naj si to kupimo.

(odgovor članu monika1973)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Elektronska varuška
12.11.2009 19:00:19   
avgust09
tudi pri nas imamo angelcare in je SUPER user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

predvsem za naju ker lahko mirno spiva ker je naš mali pravi zaspanček in spi tudi 10 ur ponoči in bi me pošteno skrbelo, če ne bi imela senzorja gibanja, da bo kar zaspal.

Ja je res malo dražji ampak vseeno ga ne dam in ne zamenjam nikoli

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Elektronska varuška
20.11.2009 20:25:31   
macka27
No, tudi pri nas imamo AC 401 in ga ne zamenjam za noben denar, ga imamo že 9 mesecev, in je super. Na začetku je sicer parkrat piskal, ker sem imela občutljivost narobe naštelano, drugače je pa super :-)

_____________________________

Nushy

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?