|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vonj urina in izcedka
26.8.2008 10:10:41   
N.SI
Ojla user posted image ,
imam vprašanje - namreč vonj urina in izcedka se mi zdi blazno  - hmmm - močen. Včasih se mi zdi, da izcedek (nosim konstantno dnevne vložke) vonjam čez oblačila... Barva ni nič "čudna" - sluzasta, rahlo rumenkasta/prozorna.
Ima katera od vas podobno izkušnjo ali?? G sem omenila in je rekla, da je normalno, da imam povečan beli tok, sploh če je deloma pogojeno tudi hormonsko (pomeni, tudi sicer imam ful belega toka - nevezano na nosečnost), gljivično pa ni... A vseeno me vonj kar malo moti in skrbi... Aja, urin je p tudi kao ok.
Sem v 34 t.

Uh, hvala za kako tolažilno user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vonj urina in izcedka
26.8.2008 10:14:38   
glen
Izcedki so v nosečnosti normalen pojav dokler niso rjavi ali rdeči.
Če pa zaudarjajo ali so močnega vonja gre v večini za vnetje kar je potrebno zdravljenje.
Jaz bi obiskala gin.
srečno

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vonj urina in izcedka
26.8.2008 12:19:39   
Naja30
Meni če imam vložek, včasih še bolj zasmrdi izcedek. Zato uporabljam vložke, ko je res nujno potrebno.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vonj urina in izcedka
26.8.2008 12:31:23   
Metuljček Cekinček
Tudi jaz imam v nosečnosti močan izcedek, ki je zelo neprijetnega vonja. Izcedek je tako močan, da se mi pozna na oblačilih, če ne nosim vložka. Vnetja očitno ni nobenega, ker so bili vsi urinski testi negativni.

Tudi mene najbolj moti vonj, vendar ga ljudje v okolici ne zaznavajo (hvalabogu). Izcedek in vonj sta močnejša, če je vroče in če se močno potim. Ginekologinja mi ni znala nič pametnega svetovati - razen tega, naj nosim vložke user posted image .

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vonj urina in izcedka
26.8.2008 13:53:28   
N.SI
ja sej, niti ni toliko moteča količina izcedka - a vonj je user posted image .
ja, tudi meni ni G znala nič pametnega svetovati, saj vnetja baje ni, rezultati urina pa normalni...
na ja...

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vonj urina in izcedka
26.8.2008 14:16:01   
nananaja
tudi jaz zaznavam moočan vonj izcedka, navadni dnevni vložki niso ravno v pomoč.
jaz sem dobila občutek, da je malo manj vonja, če uporabljam vložke tena lady ultra mini (pakirani v škatli, ne v vrečki). to do sicer vložki, namenjeni pri težavah z inkontinenco, mogoče tudi zato vpijejo malo vonja, je pa res, da so za malenkost večji od običajnih dnevnih vložkov.

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vonj urina in izcedka
29.8.2008 13:45:52   
akin
Za izcedek, ne vem, nisem opazila kakega posebnega vonja, za urin pa ja. Ampak jaz sem to pripisala nosečniškim vitaminom. Se mi zdi, da ima urin en tak "medicinski" vonj, ki sem ga zaznala že kdaj prej, ko sem kaka zdravila jedla... Bi lahko bilo to? Tudi blato so mi vitamini, ki sem jih najprej jemala, skoraj na črno obarvali... kakorkoli, če ginekologinja pravi, da ni vnetja, se jaz ne bi sekirala.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vonj urina in izcedka
30.8.2008 13:48:14   
ina24
jaz sem imela tudi močen izcedek in še bolj močen je bil vonj izcedka...gin sem povedala in je rekla da je to normalno. Po porodu izcedek ni bil več tako močen, pa tudi tisti user posted image vonj ni bil več prisoten....

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vonj urina in izcedka
8.4.2014 21:46:29   
bodoba mamica
Imam vprašanje delamo na tem da bi imeli otročička in že nekaj dni opažam malenkostne spremembe ko grem lulat ima moj urin močan vonj. A bi to bil mogoče kakšen od znakov? Če je je 4 dni od oploditve.

Hvala
Lp

(odgovor članu ina24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vonj urina in izcedka
13.5.2014 8:28:48   
candysurf
Vonj urina je lahko v veliki meri odvisen tudi od hrane, zaradi nekatere je lahko ta še posebej močan in tudi zaradi vitaminov, kot je že ena zgoraj napisala.

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?