RE: kamp Veli Jože - Savudrija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


pipi1 -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (13.3.2011 11:32:43)

Zdravo...

Tudi mi bi šli letos tja s šotorom...
Smo bili tam lansko leto  pri kolegih in se mi zdi vse OK, razen WC-jev...
Tu je bila res prava katastrofa...

Po zadnjih informacijah ki jih imam, naj bi bili WC-ji in tuši (sanitarni otok) renovirani.
Ima katera kakšne podatke, če to res drži?


Hvala lepa in lep pozdrav!





NEA_TEJA -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (15.3.2011 17:44:44)

Koliko sem jest seznanjena so lansko leto zamenjali samo pregrade in nekaj ploščic letos se pa še ni NIČ dogajalo .
Tako da nevem kaj naj bi bilo drugega novega.




TjashaG -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (12.7.2011 10:49:21)

Vidim, da imate bogate izkušnje z kempom Veli Jože. Jaz sem enkrat že bila tam a se ne spomnim če obstaja ramp(ic)a za spuščanje čolnov. Mogoče katera ve??

Po sliki sodeč boje se. Katera mogoče ve, če se jih da koristiti ali so to privatne boje?




pipamipa -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (16.2.2012 11:36:38)

Pozdravljene,
mene tudi zanima omenjeni kamp...lahko dobim malo več informacij..kakšne so cene, ali je trgovina, tuši na plaži....Hvala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




motek -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (21.4.2012 13:10:06)

Pozdravljene,

mi smo letos kupili prikolico v tem kampu in moram reci da že komaj čakamo da gremo...upam da me WC- ji ne bodo tako motili kot tukaj pišejo nekatere, oba s partnerjem sva namreč bolj flegma kar se tiče tega......pač ni enako kot doma si le v naravi...bolj me skrbi plaža...imava 2 leti starega fantka in kolikor sem videla plažo (ko sva si šla ogledovat prikolico) ni najboljša zato me zanima ali se na plaži naredijo taki majhni zalivčki kjer lahko čofotajo malčki ne da bi skoz skrbel da ti bo padel po čereh?





UBNM -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (14.7.2014 13:06:44)

Živjo

vidim da je bila tema nazadnje aktualna leta 2012.
Mi smo imeli v kampu Sirena (Novigrad) 19 let prikolico, zdej je pa zadeva postala resno draga in se premikamo.
Ideja je kamp Veli Jože.
Sanitarije v prejšnjem kampu so bile zeloooo lepe in tudi plaža z ostalio ponudbo je super.
Je v Jožetu s tem že kaj bolje?
Kaj veste ali je v kampu še prostih parcel za pavšale?

Hvala vsem za odgovor




UBNM -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (14.8.2014 11:08:16)

Živjo

Tudi mi se 1.5.2015 pridružujemo kampu Veli jože. V Zeleno cono.

V bistvu me najbolj zanima, kakšne so kaj pravice glede ureditve parcele. Naša bodoča je rahlo zanemarjena, pa bi nasuli pesek, ... a to pustijo?
Kaj pa ograjica za malo večjo diskretnost??

Videli smo namreč, da imate vsi kar lepo zrihtano, da ne govorim o parceli v zeleni coni ki ima "golf" travico =)

Se vidimo, damo za špricer=)




UBNM -> RE: kamp Veli Jože - Savudrija (2.2.2015 13:28:50)

Živjo

Ima kdo že kakšen info glede pavšala za leto 2015?
Ste že dobili pogodbe ?

Hvala za odgovor, LP
U




Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]