1 CEPLJENJE KASNEJE (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


julči -> 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 14:59:57)

Oj,

stari smo 4 m in se še nismo prvič cepili (2x zeleno blato). Zdaj pa ima spet malo vročine in prehlajen nosek, tko da bomo spet prestavili. Je imela še ktera prvo cepljenje tko pozno? Kako ste prestali, reakcije? Je lahko prvo cepljenje tudi prepozno?

Hvala in lp




Jelcy -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 15:02:03)

Mi smo nasega prvic cepili ko je imel tocno 4 mesece in 3 dni, ker je bila P cel mesec na dopustu, pravijo da ni nic narobe, ce je malo kasneje. Ni pa imel nobene reakcije, cel dan se je smejal...kot da nebi bilo nic.




Dinki -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 20:23:56)

Danes smo imeli 1. cepljenje pa je star 5 mesecev in 2 dni. Cepljenje je prenesel BP. Okoli pikice nobene rdečine, prav tako ni nobene vročine [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Skratka nič se sekirat, nič ne bo prepozno. Bolje bolj pozno kot prezgodaj.
Mi nismo imeli nobenega zdravstvenega razloga pa nam je P dvakrat prestavila cepljenje.


srečno!




Naja31 -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 21:04:11)

Moj drugi sin je bil cepljen pri  4ih mesecih in pol, ker je bila P cel emsec prej na dopustu. Nobene, niti najmanjše reakcije.




Naja31 -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 21:04:50)

(2x zeleno blato).


A mi lahko prosim napišeš kaj pomeni če im dojenček zeleno blato?




julči -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 21:23:26)

Kaj pomeni če je blato zelene barve? Mi je pediatrinja razložila da je to lahko znak alergije na mleko, ampak pri nas ni blo to, ker jo že itak ima dokazano po krvnih testih in sem js na dieti. Blato je pa tako čist zeleno, zelo tekoče, kot driska in bolj sluzasto. Sem nesla v laboratorij, izvidi so bli baje nek virus[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] P mi je rekla da ni nič hudega in da bo minilo, baje imajo nekateri dojenčki lahko to več mesecev in je nekak nepojasnjeno oz. nč kej dost ne raziskujejo vzrokov, čeprou men je to mal mim. Če ima tamala zeleno blato in drisko, prisotno sluz... to traja tri dni, kaka po vsakem obroku (prej je na 5 dni) potem je par dni uredu, normalno senf blato, potem pa spet zeleno blato in sluz in je kao kr uredu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Čudni so ti P




jajula -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (9.9.2008 21:24:42)

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

(2x zeleno blato).


A mi lahko prosim napišeš kaj pomeni če im dojenček zeleno blato?


nam je P rekla da je barva blata loh od dost zvetle zelene (zenf barva) do dost temne čist normalno, ker to pomeni le da se vzpostavlja črevesna flora in da naj nas ne skrbi.




maša2008 -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (10.9.2008 8:28:19)

Pozdravljena,
ali gre mogoče za Adeno virus?




bobika -> RE: 1 CEPLJENJE KASNEJE (10.9.2008 9:32:28)

naš bo cepljen komaj pri 6 mesecih, zaradi prejemanja imunoglobulina pri rojstvu.
tako sta svetovali 2 pediatrinji in mislim, da ne bi smelo biti kaj narobe.




Stran: [1]