UZ Maribor (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


mimikimi -> UZ Maribor (12.9.2008 20:08:50)

Tiste, ki hodite v amb. za neplodnost MB, a ste se prej naročle na UZ (od 10-14 dne) ali ste kr šle tja ko je bil deseti dan v ciklusu?
Meni sestra ni nič rekla, da se morem kaj naročit, zdaj pa ne vem a naj v ponedeljek kličem ali ne. 




1978P -> RE: UZ Maribor (12.9.2008 21:14:28)

V kakšnem postopku si?





Arual -> RE: UZ Maribor (13.9.2008 8:18:12)

Ojla.
Jaz hodim v ambulanto za neplodnost v Mb, sem še na začetku zato sem ta ciklus, dala veliko krvi za preiskave, nato sem pa se šla naročit v ambulanto na Uz- prav tako mi je pisalo na napotnici 12-14 dan ciklusa, pa je sestra rekla da naj se naročim na Uz. Najbolje je da pokličeš pa vprašaš, men se le zdi da se je treba naročit, vsaj vse ki smo bile tam, smo bile naročene. Pa fajn zrihtaj.

Lp




mimikimi -> RE: UZ Maribor (13.9.2008 15:01:29)

hvala za odgovor! jaz sem tudi šele na začetku, sem dala skozi hormonske preiskave zdaj me pa še čaka UZ.
Bom poklicala v ponedeljek, ker v petek pa že morm it. Upam, da nisem prepozna.
Sem pa šla na napotnico pogledat pa mi piše naročeno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




talika81 -> RE: UZ Maribor (16.9.2008 10:03:56)

OJ!

jaz sem tud v mb.

ko sem šla jaz dat kri v prvem delu ciklusa, pa me je sestra sama naročila, kdaj imam UZ ... me je vprašala, kdaj sem dobila perilo in me je ona sama naročila ...

tako da ti jaz svetujem, da pokličeš tja in vprašaš, če si že naročena.

tudi ko so mi spremljali naravni ciklus na UZ, so me sami naročali naprej. sam glede ure smo se dogovarjali.

če ti piše tak na napotnici, pol te je že verjetno naročila. sam ti je mogoče pozabla povedat, kdaj imaš al pa nisi bila dovolj pozorna na to.

pokliči in ti bodo povedali, sej so sestre zelo prijazne in jim to ne bo težko nardit.




Stran: [1]