high trek košara (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


orto2 -> high trek košara (15.9.2008 15:58:53)

Bebe confort high trek košara naj bi bila ustrezna za prevoz dojenčka tudi v avtu, kot lupinica, vse ustrezno stestirano po standardih. Me pa zanima uporabnice, kako se to obnese?

Je pa malo dražja kot ostale.

Izkušnje? Tudi z vozičkom?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.9.2008 16:03:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




orto2 -> RE: high trek košara (15.9.2008 21:40:00)

metulj33

super hvala, sem jo šla pogledat v trgovino, res je super, razmišljam da sploh ne bi kupila lupinice

lahko vprašam kje si kupila voziček?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.9.2008 21:54:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Nachosan -> RE: high trek košara (16.9.2008 12:50:53)

A high trek-a se ne da spustiti v vodoravni položaj? sem gledala na interneti strani od Baby centra pa piše, da gre čisto v ležeči položaj...
Kopiram z njihove strani: "Sedežna enota je velika, udobna ter nastavljiva od sedečega do povsem ležečega, vodoravnega položaja."

Potem ni primeren za novorojenčka?
hvala in lep pozdravček

n.




orto2 -> RE: high trek košara (16.9.2008 14:41:56)

za novorojenčka itak potrebuješ košaro za približno 5-6 mesecev, ki je ravna in v kateri je otrok tudi zaščiten

potem, ko pa uporabljaš športni del, to je sedežna enota, se pa ta pri bc high trek nastavi enostavno iz popolnoma sedečega položaja v popolnoma vodoravni položaj





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.9.2008 9:53:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




zziva -> RE: high trek košara (9.10.2008 10:57:41)

Tudi če imaš košaro, potrebuješ lupinico, ker hoče otroček nekje pri 3-4m gledat naokrog in se raje prevaža v lupinici, v športni del ga pa še ne moreš dat. Poleg tega je sicer res, da naj bi bila košara do 6m, ampak le redki otroci to upoštevajo in jo običajno prej prerastejo:). Jaz sem bila sicer zelo zadovoljna s košaro, smo jo pa nehali uporabljati pri 3 m. Če koga zanima, je naprodaj (barva oxygen white).




čipka -> RE: high trek košara (16.10.2008 12:04:54)

najbol se ti splača vse komplet kupit v Monfalconeju v Italiji V TRGOVINI TUTTO PER IL BAMBINO-čist zraven meje. 220€ je cenejši cel komplet kot pa v BC.

Zdaj uporabljam pri 2 m. stari hčerki oboje-lupinico če je lepo vreme-košaro če je slabo. Se oboje obnese-športni del pa uporabljaš pa itak tam nekje šele pri 5,6 mesecih.




Stran: [1]