|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 19:36:20   
mi_2
Če vas zanima: http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html

< Sporočilo je popravil mi_2 -- 16.9.2008 19:46:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 19:39:16   
Anonimen
Ne dela link user posted image

(odgovor članu mi_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 20:54:16   
Jančika_
Link mi dela, vse vnesem, izračunat mi pa noče (unable to connect to serveruser posted image ). Škoda, sem hotela preverit, če imajo pravuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 21:03:00   
CatJa
50:50 modre ali zelene. Kot da ne vem user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mi_2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 21:13:37   
Anonimen
Meni dela vse, tudi rezultat sem dobila. Drugače pa so rezultati sledeči; 20,8% da bo imel otrok modre oči, 29,1% da bo imel otrok zelene oči in 50%, da bo imel otrok rjave oči. No, očitno je sin spada v kategorijo, ki je najmanj mogoča in ima modre oči. user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 22:41:04   
lelaval
Link mi dela, vse vnesem, izračunat mi pa noče (unable to connect to server ). Škoda, sem hotela preverit, če imajo prav .


Meni isto - sem tudi hotela preverit, če so vsaj pri enem izmed 3 otrok pravilno "določili" barvo user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 23:37:07   
sunny24
jjasna...meni je vrglo ven natanko iste razultate kot tebi...user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
16.9.2008 23:45:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

jjasna...meni je vrglo ven natanko iste razultate kot tebi...user posted image


user posted image user posted image user posted image Mogoče pa imava istega poštarja. user posted image Pa le en teden sva razilke v PDP-ju. user posted image

Hec. user posted image   No, po moji strani imata moja dva rjave in zelene oči, po njegovi rjave in modre, jaz rjave, mož modre. In mi pride tko k sem napisala.  Hmmm... user posted image

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 7:52:59   
Anonimen
Midva imava oba temno rjave -čist tamala pa nebeško modreuser posted image Ne ne,niso od poštarja ampak ima stara mama takeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 9:17:46   
diamantina
Pri meni pride 50:50 za zelene in modre. Jaz bi raje, da ima otrok zelene - so oči od mojega tako lepe ... moje so pa čisto preveč kričeče modre in pol se vsak vpikne v barvo - joj, od kod si to poerbala, a nosiš barvne leče ... doh. user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 9:21:45   
severnica77
100 % modre. In je tudi res. Mali je modrook. Uh pri nas se pa ne bi bilo dobro špilat user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 12:54:20   
urnebes
a veš kaj, pri meni piše da ne bodo oči rjave (kar 00 možnosti): pa glih take ima!

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 12:58:47   
sunny24
jjasna...isti poštanr...hmm, mogoče pa res? user posted image user posted image user posted image user posted image

Po moji strani ma eden zelene, ta drugi rjave, po njegovi oba plave, jst mam rjave, moj ma pa eno zeleno in eno plavo (mal se je narava poigrala, ma ni lih neki full opazit če se prov ne poglobiš v to), pa nisem vedla kaj dat, pa sem dala, da ma  plave...user posted image

Nam je pa enkrat ena prfoksa v srednji rekla, da edino kar ni dedno, je barva oči...user posted image

(odgovor članu urnebes)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
17.9.2008 13:10:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Nam je pa enkrat ena prfoksa v srednji rekla, da edino kar ni dedno, je barva oči...user posted image


Meni je pediatrinja rekla, da je možnost za vsako barvo oči, če imamo to barvo po obeh straneh. Npr. če po moji strani noben ne bi imel plavih oči, potem je vseeno če so po njegovi strani vsi modrooki. Ima pa po moji strani kot edina samo stara mama modre oči.

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
18.9.2008 14:12:25   
hedviga
Če se jaz še kaj spomnim graha iz srednje šole, potem mislim, da je ta, da imajo rjavooki starši lahko modrooke otroke, medtem ko modrooki staeši naj ne bi imeli rjavookih otrok.
Mislim, da je fora v recesivnih in dominantnih genih, kjer je modra recesivna, rjava pa dominantna
Npr:
rjave oči: Rr ali RR
modre oči: rr
Ker nimajo modrooki starši nobenega dominantnega gena, ni rjavih oči.

Tole se tkole bežno spomnim, tako da upam, da ne govorim bedarij.

Torej po tej teoriji in po unmu linku imava midva lahko otroka rjavih ali zelenih ali modrih, edino veliko več možnosti je da bodo imeli rjave.. Itak, moj je dominanten user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
18.9.2008 19:30:42   
tassika
Meni pride da bo 87% imel zelene oči, je pa res, da imava midva oba zelene, mojadva tudi, edino njegova imata rjave, kaj pa bo bomo pa videli šele aprila user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
18.9.2008 21:18:57   
*Junona*
Meni kaže 75% možnosti, da bo najin bebi imel rjave očke. Sporočim aprilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
18.9.2008 21:55:28   
Piruri
Pri nas ni dosti za ugibat...moja prerokovalna kugla mi sporoča, da bodo sigurno zeleni ali pa....zeleni...

Tassika, Junona...aprila bosta vajini pikici imeli temno modre oči kot večina novorojenčkov...prava barva se prične kazati šele po par mesecih....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšno barvo oči bo imel vaš otrok?
18.9.2008 23:02:55   
mehurčica
Pri nas bi naj prevladala rjava barva, imata pa oba malecka modre okice.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?