Vprasanje v zvezi z marelo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


kepa* -> Vprasanje v zvezi z marelo (14.3.2005 22:37:37)

Ker imamo terenski vozicek (big foota), ki nam zelo prav pride v okolju, v katerem zivimo, ne pa toliko za letanje po trgovinah in pevazanje v avtu, sedaj kupujem marelo. Pa me zanima, katero mi priporocate. Bila bi zgolj kot drugi vozicek, torej nekaj poceni, z moznosjo naklona do lezisca.


Pa se to, kdaj, pri kateri starosti lahko damo otroka v marelo?

Hvala.:zajcek:




polona2 -> Vprasanje v zvezi z marelo (14.3.2005 23:41:27)

Kupili smo Chiccotovo marelo, tisto modro iz Toysovega kataloga, ima poljubno možnost naklona, zraven dobiš tudi vrečo za noge ter pregrinjalo za dež, zanjo smo odšteli 109 Eurov, imaš pa v Kiki čisto enostavne marele od 25 Eurov naprej, samo pri teh cenejših največkrat ni možnosti, da se poleži, oz.imajo samo sedeč položaj,
ima pa Baby center trenutno marelo Giordanni v akciji, ti pa lahko punce kar iz prve roke povejo, kako se obnese, pameten nakup ti želim, lp!




Pinja -> Vprasanje v zvezi z marelo (14.3.2005 23:51:21)

Kepa* v marelo lahko daš otroka od rojstva naprej, če ima možnost naklona v ležeči položaj. To kar je kupila polona2 je zelo ugodno, pri nas samo vozižek stane okoli 40.000,00 brez vreče in pregrinjala. Ceneje težko, da boš dobila marelo ki gre v ležeči položaj. Ena od opcij, da poceni prideš skoz je rabljen voziček.




frutka_ -> Vprasanje v zvezi z marelo (14.3.2005 23:59:30)

Kepa* jaz sem kupila v ABC za 20čukov ABC Design marelo z zimsko vrečo, prevleko za dež in nakupovalno mrežico. Naslon se spusti do ležečega položaja, ima vrtljiva klesa, sp. varovalo odstranljivo,...in še in še... Takšnega imam:

http://www.abc-design.de/


Tukaj pa smo razpravljali o nakupu:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=28197&msg=249007&idk=100




Anonimen -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 6:23:24)

v Sparu imaš marelo za 9.000-10.000.Ima več naklonov, do čisto vodoravno se ne da, im tudi dva naklona za nogice. Super je za ta denar.




dory -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 7:28:22)

Jest hocm vsaj tako marelo,da bo mela strehco,5tockovno pripenjanje in spodaj mrezico...in po vseh doktoratih sem se odlocla,da grem v infantino po maxi cosi taxi..ful je lahek vozicek,cenovno ugoden...iz 35k sit je znizan na 25k sit...




Annny -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 8:54:07)

No, marelo z vsemi temi lastnostmi, kot jih je opisala Teja., imamo mi..ima pa zraven še zimsko vrečo, spredaj obroč, se popolnoma poleže..skratka- fantastična zadeva. Je znamke Teutonia. Sicer stane okrog 200 Eur, jaz sem jo na Ebayu kupila precej poceni. Z vsemi dodatki tehta 8 kg.
lp




Anonimen -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 8:55:30)

Jaz bi tudi, če bi imela še enkrat majhnega otroka, tega Maxi cosi taxi kupila.




kepa* -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 8:59:57)

Se ga da videt na kaki strani na netu?




Taša -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 9:07:30)

V BC imajo ravno ta mesec akcijo marele Giordani.. Cena je 10.900. Mi smo ga kupili in je super.. V tej ceni dobiš voziček marelo s strehico,spodaj je odlagalna košarica, dežna prevleka, zraven pa je majhna torbica še z stekleničko.. Voziček lahko vidiš v mojem albumu.. Priporočam!!




Anonimen -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 9:09:21)

Tale je že ena:

http://www.sitrade.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0109




dory -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 9:18:23)

No tole Splisni gremo iskat jutri :)




Pikca -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 11:15:38)

U, tale Maxi taxi je pa super! Zdaj mi je kar malo žal, da sem pohitela in že nabavila marelo BBY v Baby centru (imeli smo pač bone, pa v akciji je).
No, saj je moja tudi čisto ok, poleže se sicer ne čisto do konca, ampak skoraj, zelo je lahek (6 pa pol kg) in ima super strehico, tudi tisti obroč ima, spodaj mrežico in 5-točkovno pripenjanje. Cena je pa 16.990.
Če bi pa zdaj izbirala, bi tegale taxija.
Lp, Pikca




Anonimen -> Vprasanje v zvezi z marelo (15.3.2005 11:25:56)

Oh, Pikca, se se sekirat. Gotovo vam bo voziček služil svojemu namenu. Če je nam en tak, ki je pred dvanajstimi leti stal toliko, kot bi bil sedaj par jurjev... pa je pregural vožnjo tudi pod morsko gladino.




Stran: [1]