pomoc prosim- bolecina (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


urskakr -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:13:32)

Vceraj me je zacelo bolet v trebuhu kot da bom dobila M, pojavil se mi je rjavi izcedek, kateri se se danes nadaljuje. Sicer ga ni dosti in pa spet so tu bolecine. Sem pa v 8tednu in 5 dni. Prvi pregled imam sele 5.4. Se vam tudi to dogaja, je normalno ali bi morala k G?:(:(:(




teja21 -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:15:37)

takoj-urgentno bi šla jaz namesto tebe k ginekologu. drugege ti ne znam svetovat ker pri meni poteka vse normalno.




TVN -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:15:54)

Jaz bi poklicala svojo G, previdnost nič ne škodi.
Držim pesti!




malika -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:16:33)

Takoj k gin !!!




Mina1 -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:18:07)

kot pravijo punce: nikar ne čaka doma, takoj pokliči G oz. pojdi kar tja, da te pregleda.

Držim pesti, da je vse v redu,

pa-pa Mina1




mojčy -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 11:36:35)

Zivjo!
po mojem je dobro iti k G. in cimpreje,da nebi bilo kaj narobe. Saj ves bolje preventiva kot kurativa. upam da bo vse ok
lp




pravljica -> pomoc prosim- bolecina (15.3.2005 12:05:30)

upam da si že šla do G...mene je kregala, ker sem prišla šele drugo jutro...bi morala takoj zvečer k dežurnemu v bolnico




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.3.2005 12:45:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




urskakr -> pomoc prosim- bolecina (16.3.2005 11:27:26)

Hvala, za odgovore. Sem poklicala G in mi je rekla da naj veliko pocivam, ce pa se ponovi pa naj kr pridem. Mislim ne, pa taka G.:grrr:




popek24 -> pomoc prosim- bolecina (16.3.2005 18:45:20)

Urška, le nič se preveč ustrašit. Jaz sem imela tud rjav iz.pa sem šla šele čez par dni kar do G in mi je dala tablete Dabroston, za zadrževanje nosečnosti, pa nasvet da naj veliko pijem, počivam in se nič ne naprezam. In je bilo sicer po dveh tednih bolje, ampak glavno da je bilo. Sicer pa rjav izcedek še ne pomeni nič hujšega, pa tudi ne pomeni da je vse v najlepšem redu. To se pojavi pri veliko ženskah ampak Ginekologi ne vedo vzroka. Narobe pa je če iz rjavega i.nastane krvav, takrat pa je takojšen obisk bolnišnice nujen.

Tako res le počivaj, če pa se bo kar nadaljeval pa res pojdi do svoje G.

Pa optimizem za pas, včasih že to pomaga.

lep pozdrav.;)




Stran: [1]