je kje kakšna zdravnica? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


ikajug -> je kje kakšna zdravnica? (26.9.2008 19:42:05)

Še eno vprašanje....3 leta stari punčki 2 tedna nazaj začne teči iz noska in ima 2 dni vročine..zdravnik predpiše Calpol in čiščenje noska...4 dni nazaj še vedno teče iz noska in kašlja, vročine ni več od začetka...zdravnik predpiše antibiotik Hiconcil...in zdej po 3 dneh antibiotika zopet vročina...men pa ni čist nič jasno.....kako lahko ponovno dobi vročino ob jemanju antibiotika?...res pa je, da ful kašlja...se vam sanja, katero bolezen ima?
Hvala za odgovor!!!!




BAMBINA_ -> RE: je kje kakšna zdravnica? (26.9.2008 19:45:11)

Na med.over.net (KLIKNI) je pediatrinja, ki dnevno odgovarja na zastavljena vprašanja. Če želiš mnenje strokovnjaka, je morda bolje, če postaviš vprašanje njej.
LP!




eya -> RE: je kje kakšna zdravnica? (26.9.2008 19:45:47)

Nisem zdravnica[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

A so ji pogledali kri? Je bil antibiotik res potreben? kER ČISTO MOŽNO JE, DA GRE ZA KAKO VIROZO, NA NOVO, PA ANTIBIOIK (ups, črke) ne bo pomagal...




ikajug -> RE: je kje kakšna zdravnica? (26.9.2008 19:49:16)

Hvala!...ne, kri ji ni pregledala...je bil 4 dni nazaj sin na pregledu, in ker sta oba skupaj zbolela in imela oba iste simptome, je pač obema napisala antibiotik...sin je zdaj vredu, hči pa z vročino...pa še petek je, tak da ne moreva k zdr....katastrofa:(




duhica -> RE: je kje kakšna zdravnica? (26.9.2008 20:11:42)



Nisem zdravnica, imam pa tri otroke in izkušnjo podobno tvoji. Ko se je pri mojem sinu (pa ravno v podobni starosti) to zgodilo, sem klicala prijateljico, ki je zdravnica in mi je rekla, da se lahko kak virus nacepi zraven in da bi pač ona počakala še kak dan ali dva. No in res je po dveh dneh vročina izginila. Tako da po moje , če ni nekih drugih čudnih simptomov (hropenje, dušenje) in se vročina , če je previsoka lepo zbije, ni panike. Pač mora miniti.
Pa veliko zdravja!




Stran: [1]