Kako ste plačani tisti ki nimate na dan 8.delavnih ur (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


hugolina*** -> Kako ste plačani tisti ki nimate na dan 8.delavnih ur (27.9.2008 13:50:16)

Sama imam tako službo, da gremo domov ko končamo to pomeni, da kdaj imamo 7 ur kdaj 6 kdaj 8 odvisno. In me zanima na kašen način ste plačani ostali, ki tako delate,da imate delavnih dni na mesec dovolj ali celo več kot je pogoj ur pa manj.




hrchy -> RE: Kako ste plačani tisti ki nimate na dan 8.delavnih ur (27.9.2008 14:02:22)

meni se nadur ne steje, placa je fiksna ne glede na stevilo ur - tako je bilo v vseh sluzbah do zdaj




hugolina*** -> RE: Kako ste plačani tisti ki nimate na dan 8.delavnih ur (27.9.2008 14:15:42)

mislim, da si ti mal narobe razumela moje vprašanje oz si preslabo prebrala.




Pikapolonica_ -> RE: Kako ste plačani tisti ki nimate na dan 8.delavnih ur (27.9.2008 14:32:11)

Jaz dejansko če si seštejem in odštejem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image], pa skalkuliram, nimam polnih 176ur mesečno. Načeloma delam 4ure dnevno, pridejo pa dnevi, ko delam tudi od ranega jutra pa do poznega večera. vendar vse skupaj ne nanese. Sicer sem jaz s.p., tako da dobim provizijo v celoti nakazno, delam pa za fimro, kjer mi tudi plačujejo vse prispevke, neglede na to, da dejansko nisem tam 8ur na dan.




Stran: [1]