zaskrbljena na moč (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


nogometas -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 17:58:19)

lep pozdrav vsem skupaj, kako kaj :duda:, že kej :sloncek: :)
jaz imam danes prvi krizni dan v svoji nosečnosti, začela sem rahlo krvaveti in sicer: iz oranžkastega tona na rjavkastega, zdaj je pa kar rdeč flekec. Me je fuuuuuullll strah, tako da ležim, samo na forum sem skočila to napisat, da vidim, kaj pravite, tiste s podobnimi izkušnjami. Krčev nimam, mal me špikne v desnem jajčniku tu pa tam. Vseeno sem:zmeden:, ker ne vem, kaj me čaka. Kar takoj na urgenco pa res ne bi laufala.....
Hvala za odgovor in :rozica::rozica::rozica: za vse :nosecka:
juli




ninocka -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 18:09:43)

takoj pokliči G!!

s tem se res ni za igrat...




Vrtnica1 -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 18:11:51)

Meni se je to podobno zgodilo v obeh nosečnostih: prvič sem krvavela (sveža kri), takoj tekla h g in še isti dan je verjetno naš pikec umrl v 8t; drugič sem imela pa grd, rjav izcedek in sem spet tekla h g in ostala na bolniški skoraj dva meseca z ponovno vmesno krvavitvijo. Zdaj pa naš :modri: že veselo brca in sem v 23 t.
Tako da nikoli ne veš: lahko je hudo narobe, lahko pa ni. Jaz bi na tvojem mestu šla takoj h G in ostala na bolniški, dokler se to ne neha.
Veliko sreče, lp, V. :rozica:




nogometas -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 18:15:30)

Hvala obema, sicer res ne vem, kaj bom naredila, verjetno bom počakala do jutri zjutraj, potem pa res tekla h G (če se mi prej ne zmeša od skrbi), ali mislita, da bi bilo dobro iti že zdaj na urgenco???:(:(:(:(:(:(:(:(:( LP




Gina -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 18:16:37)

Jaz sem med vsemi nosečnostmi krvavela in imam tri otroke.
Ko so punce na rr pisale podobne stvari, jih je precej reklo, da se ni tako srečno končalo, zato sem enkrat vprašala, če se kakšni pa je končalo tako kot meni. Prišla sem do ugotovitve, da je rezultat približno pol pol.

V vsakem primeru pa pokliči G, pojdi se pokazat, počivaj.




Taša -> zaskrbljena na moč (16.3.2005 18:33:26)

Jaz bi šla na tvojem mestu kar na urgenco!!!! Takoj!!!!Za sabo imam dva spontana splava in dve uspeli nosečnosti....




larisa -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 7:47:09)

Oglasi se nam nogometas. Držimo :miska::miska::miska::miska::miska::miska:, da je vse ok!!!!!:miska::miska::miska::miska::miska::miska:




nogometas -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 10:10:24)

konec veselja zame...:((:((:(( zjutraj sem pri G na mizi splavila, vse se je odvijalo tako čudno, nobene hude krvavitve, še sedaj ne, tako da pričakujem krče in da se bo ulilo...baje je bila vrečka nepravilno oblikovana, verjetno genetske nepravilnosti.... LP VSEM IN DRŽIM PESTI ZA VAS!!!!
:bravo:




Gina -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 12:22:36)

Ojoj, žal mi je.:(




larisa -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 13:01:20)

Joj nogometas, žal mi je da si morala to doživeti, ampak res je tako da narava najbolje poskrbi za stvari. Sedaj imaš :angel: ki te čuva in ti bo takoj ko boš spet :nosecka: pomagal!!!
SREČNO!!! Oglasi se nam kaj:rozica::rozica:




nogometas -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 14:34:38)

ZGLEDUJEM se po tebi: postala bom največja srečka, ko bom znova vedela, da sem :nosecka:, do takrat pa bom pazila nase bolj kot doslej....
LP IN :rozica::rozica: ZA VSE VAS
SEVEDA BOM NA VEZI, KAJ SE TO PRAVI... ;)




ninocka -> zaskrbljena na moč (17.3.2005 15:41:13)

oh, žal mi je... :(( :(( :((




Tricia -> zaskrbljena na moč (18.3.2005 13:18:39)

Sem ti prav mogla pisat, čeprav nisem sodelovala v tej temi s tabo in ostalimi.
Rada bi da veš, da je tudi meni zelo zelo hudo zate, da je prišlo do tega. Želim ti čimprejšnje okrevanje in VELIKO SREČE za naprej!:rozica:
Drži se, ok




Stran: [1]