|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.8.2019 14:34:31   
Uporabnica123
Marusa. Torej je danes 25dan? Meni je nazadnje plusek pokazal tocno na 25dan ampak nekaterim pokaze prej nekaterim kasneje :) jaz nna tvojem mestu nebi mogla cakat in bi kar jutri zjutraj naredila :D za ziher bo pa itak po 28 dnevu :) bradavice so pa res nek tipicen znak za nosecnost se mi zdi. Jaz sem sicer prvic potem komaj 29 dan zacela cutit bolecino ampak vse smo razlicne. Talo da naredi test!! :) 


No zdaj je napihnjenost sla mogoce se malo.. Sem pa imela cuden izcedek danes. Tako kot pri O ko je raztegljiv pa prozoren je bil danes podoben. Drugace se pa pocutim cisto ok :) 

(odgovor članu marusa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.8.2019 18:05:29   
marusa08
Bom poskusila jutri zjutraj, saj me že itak matra firbec. Mogoče dobim najlepše darilo na svoj rojstni dan. 😊 Pri meni drugače stanje nespremenjeno. Občasno se še dodatno pojavijo blage vrtoglavice in špikanje v jajčnikih. Javim jutri kakšen bo rezultat. 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.8.2019 14:16:22   
Anonimen
Ojla. Da se se jaz pridruzim😂  Jaz imam ta mesec skrajno nenavadno situacijo in upam na pozitiven test 🤭😁 23.7 sem imela zadnjo menstruacijo, po navadi imam precej neredne cikle od 36 dni pa tudi do 46 dni. Se mi pa zdi čudno saj me že od 18.dne bolijo prsi najprej so me zacele bradavice, zdaj pa so se povecale in me bolijo cele, bradavice so zelo obcutljive. Torej je to ze en teden. Zdi se mi čudno ker me drugače bolijo maximalno kak teden prej zdaj pa že od 18.dne. Predvidevam da je bila ovulacija prej, v kolikor je bila prej sva bila v tistem času zelo pridna. 🤭 Danes je 24. Dan cikla, po navadi imam šele tak čas ovulacijo mene pa prsi bolijo že en teden. Kaj menite, bi se lahko iz tega kaj izcimilo? Je možno, da me bolijo prsi tako hitro ker se je prijelo? 

(odgovor članu marusa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.8.2019 19:13:59   
Uporabnica123
Marusa.. In si maredila test? :) kako je pocutje? 
Anonimen. Vse je mozno.ce je vse drugace kot ostale mesece se lahko kaj na novo dogaja ja..sicer je zelo hitro tole ampak nikoli se neve... Drzimo pesti :)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.8.2019 23:56:31   
marusa08
Naredila test vendar je bil negativen. Počutje ostaja enako. Sicer me je danes kar konkretno špikalo kot da se pripravlja 😈, ampak zaenkrat še je ni. Če je do nedelje ne bo, bom še enkrat ponovila test. Anonima jaz ti čist verjamem, da te bolijo bradavice že od 18. dne, ker so tud mene začele nekje tako po 😈. Kaj pa to pomeni pa bomo videli. Mogoče je meni lažje, če bo prišla tečka ker pač nismo delali na 👶, ampak za vse vas ki se trudite pa držim pesti da vam uspe. 🐞

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 9:41:50   
Anonimen
Kdaj bi bilo pametno narditi test? Mogoce da pocakam do 30.dne in potem? Drugače pa ni nobenih drugih znakov in glede na to, da imam ze 8 dni boleče bradavice bi se že skoraj moralo začet kaj pripravljat za menstruacijo, pa se ni nic. 

(odgovor članu marusa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 10:01:32   
Uporabnica123
Anonimen. ponavadi pozitiven test lahko pokaze od 12 do 14 dni po O dnevu ali prej.. Ampak predvidevam da neves kdaj bi O bila:) pocakaj kolk pac bos lahko zdrzala in naredi test :) jaz nebi dolgo cakala na tvojem mestu :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 10:15:11   
Anonimen
Sem ze delala test 22 dan ampak vem da je bilo prehitro, sem vedela da bo negativen, ampak saj ves kako je to😂 glede na to da sem imela prsi boleče 18. Dan predvidevam, da je bila ovulacija pred 18 dnevom, glede na to da po navadi prsa začnejo boleti po ovulaciji (tako sem brala). Če še m ne bo bom 20.8 naredila test.


Kakšna je pa tvoja situacija? Imaš kakšne znake? Koliko ti še manjka do m? Lep pozdravček

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 11:09:41   
fracek
Hej hej. Tudi jaz sem v (ne)pričakovanju M tam nekje med 5-7 dni, odvisno od tega, kako se bo moj telešček ta mesec odločil 😜 Prejšnji teden me je kakšna dva, tri dni precej bolelo v jajčnikih, nisem pa imela nič kaj povečane sluzi ipd., tako da ne vem, če je bilo kaj iz O. Ta ciklus nisem imela pa nobenih izcedkov, tako da je bilo kar osvobajajoče, ker itak kar naprej gledam v vložek, kaj mi bo dan prinesel 🙈 Trenutno nimam niti še nobenih znakov pms, prsi se mogoče malo polnijo in napihnjena sem po vsakem obroku. Pa da vidimo, kaj bo avgust prinesel ... če ne druga, pregled v neplodnostni prihodnji torek. Lepo bodite in srečno vsem 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 13:24:21   
Uporabnica123
Anonimen.. Ja tocno vem kako je to ko nemores cakat😂 drzim pesti in javi ko naredis test! :)

Jaz sem 23dan cikla.. Jemala sm femaro zdaj drugic ze tako da bomo vidli kaj bo.. Znakov nimam sem imela pa skor vsak dan bolece jajcnike in zadnjic v maternici ampak nevem kaj pricakovati :) pomoje v ponedeljek naredim test ce se nebo M. Prejsni mesec sem jo ze 25dan dobila.. Ovulacija pa je bila potrjena preko UZ ampak se pac ni prijelo...
Fracek drzim pesti da nebo M in da sploh nebos rabila it na kliniko. Javi kako bo! 🙈

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 13:51:58   
Anonimen
Drzim pesti da zagledama obe + =) kdaj pa si imela ovulacijo kateri dan? Javim ko bo kaj novega so se mi pa danes spustili ogromni mozoli eni 4 je na obrazu🙊 groza


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 14:24:01   
Uporabnica123
Anonimen..ja hvala! Bi lahko ze blo pocasi. Koliko casa se trudita? Pri meni je problem da nimam svojih O.. Druga je vse super.. Ta mesec je bil O test na 13 dan pozitiven tako da sumim da je bila potem 14 dan ce je bila.. :) isto je bilo prejsni mesec ko so me gledali preko UZ. Na 14 dan je sel en folikel cez :)

Me ze kr posteno zre ce bo kaj al bo spet tecka prisla ta mesec :( 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 14:24:33   
Uporabnica123
Plus. Tudi jaz sem dobila tri mozolje ko jih ponavadi nikoli nimam :D


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 14:38:04   
Anonimen
Super, upam da nama mozolji prinesejo srečo 😂🙊 v bistvu se ne trudima zelo, sva rekla ko bo pa bo. Ampak si jaz zelo zelim. Priblizno pol leta drugace. Torej bi ti lahko pozitiven test pokazal okoli 28 dne, ce je bila O 14. Jaz ne vem, ker imam drugače dolge cikle, ta mesec se mi pa zdi to s prsmi čudno, bolečin v trebuhu pa nic. Po navadi pa imam pred M kr hudo. Se mi pa zdi da sem zjutraj zelo lacna. Sem jedla ob 10 in potem ze spet ob 12.nekako se ne nasitim😂


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 14:38:59   
Anonimen
Koliko časa se pa vidva trudita? 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 14:57:38   
Uporabnica123
Ja te razumem.. Jaz sem hitro postala obsedena s tem ko sma se odlocla da bova zacela delat na otrocku.. 2 leti je kar se trudiva. Sva na kliniki od lani decembra in so ugotovili da pac nimam svojih ovulacij in mi priporocali clomid tablete in je ratalo v drugem ciklu jemanja.. Ampak mi niso najdli ploda in naredili operacijo v 9 tednu ker se mi betahcg ni nikamor premaknil in se pac plod ni vredu razvijal. Baje zaradi stresa. Zdaj je pa drugi cikel z tableti femara in upam zopet na plusek in da tokrat ostane vse okej :) mi je pa test takrat pokazal dve crtici na 25dan ze pa sem imela cikle na 28 ali 29 dni :) ce ta mesec ne uspe mam se eno skatlico za naslednji mesec potem pa sva oktobra narocena na kliniki in bo najbrs posvet za umetno.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:03:44   
Anonimen
Aja, upam da vama tokrat uspe :) si ze delala kaksen test zdaj? 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:08:14   
Anonimen
Kakšne znake in kdaj si imela v prvi nosečnosti? 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:23:48   
Uporabnica123
V prvi predno sm nrdila test sm ponoci mela tak mocen krc v spodnjem delu da me je zbudilo pa je pol hitr popustil.. Pa 29dan so me bradavice zacele bolet in pa lakota :) ne zdaj se nisem nic. 23dan je je se prehitro :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:29:53   
Anonimen
. Jaz sem danes 25.dan. Miskis da je ze mozno da bi obcutila lakoto tako zgodaj? 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:45:02   
Uporabnica123
Mozno je vse. Upajmo da je to to :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 15:59:04   
Anonimen
Upam :) javi če boš delala test :) 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 19:26:12   
Uporabnica123
Ce do ponedeljka nebo M grem po test pa v torek zjutraj nrdim :) lep vikend usem ❤️ 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 20:43:06   
Anonimen
Js enako, ce ne bo do pon kupim test in v torek delam😂 javima kako bo. Lep vikend tudi tebi❤️


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.8.2019 22:52:23   
Anonimen
Jaz mislim da ne bo pluska 😪 se mi zdi da so me danes nehale boleti prsi oz me zelo manj, kot bi odrezal. Ocitno pride m😥 ali pa se lep cas ne morda tako kot po navadi okol 36 dni 😕 sem kar malo žalostna 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?