|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2019 16:34:42   
Uporabnica123
Tudi jaz mislim da ta mesec spet nebo nic.. Jajcniki so me zaceli spet malo bolet pa mislim da je biu prej nek cuden izcedek z malo krvi tak kot je ponavadi predno prava M pride.. Nevem zakaj se mi je skrajsal cikel zdaj po femari. Danes je 24 dan komaj prejsni mesec je prisla pa na 25 dan:/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.8.2019 16:52:53   
Anonimen
Jaz sem pa dobila zjutraj krče v trebuhu  in bolečine v hrbtu. Sicer je zdaj boljše malo še čutim vsake toliko časa v trebuhu. Lahko da je pms 😕 mogoče je pa vgnezditvena  pri tebi😁 ne obupajva še 😉 se pa zdi tudi meni čudno, da bi se mi cikel skrajšal. 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2019 12:15:14   
Uporabnica123
In je bla tisto vceraj M ja. Tako da je ta mesec na 24dan prisla.. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2019 19:43:14   
Anonimen
Skoda 😕 pa mogoče drug mesec. Drzim pesti, da vama uspe ❤️ Jaz pa se vedno nic, danes je 27 dan. Včeraj in danes zju3 sem imela krče v trebuhu in bolečine v hrbtu utrujena sem za znoret, nimam motivacije za nic, spala sem popoldne ceprav nisem delala nic, kar je za mene zeloo cudno. Kadar se hutro vstanem se mi zacne meglet pred ocmi, res da se mi je to ze kdaj prej zgodilo ampak danes ze vsaj 5x zato mi je res cudno. 😪 Da bi bil to pms? 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2019 20:57:42   
Uporabnica123
Hvala 😊 Mogoce drug mesec.. Ce ne pa se prepustim.. Neda se mi vec tok energije ulagat v tole res..


Ja drzim pesti da ni pms je pa cist mozno da je ja. Naredi test cez par dni :) drzim pesti❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Noseča vsak mesec znova
18.8.2019 23:19:32   
Sankka
K1234 kako kaže?? Držim pesti 👏👏


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2019 7:26:13   
Sankka
Ups, nisem niti videla teh novih postov... drži se, K.


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2019 8:23:22   
Uporabnica123
Hvala sanka. Kako pri tebi? ❤️


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.8.2019 12:28:22   
Anonimen
Danes test spet negativen, krči in bolečine v hrbtu zjutraj se nadaljujejo, ponoči sem sla 4x lulat in bolel me je trebuh da sem s težavo zaspala 😥 danes je 28. Dan psihično me ubijajo te bolečine ker se ne počutim čisto ok 😕 morda je se prehitro za test? 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2019 5:00:04   
fracek
Dobro jutro 😀 Včeraj dočakala prvi pregled v neplodnostni in hkrati na 25. dan še M 🙈 Izkušnja v Mb je bila dobra, hitro, ampak jasno vse razloženo. Dobila kup napotnic: kri za hormone, ščitnico, morebitno prisotnost klamidije, ultrazvok, spermiogram in nato čez tri mesece spet pregled. V primeru, da bi bili vsi izvidi bp, je priporočala umetno kar takoj zaradi let. Žal bom morala edino počakat na naslednji cikel z odvzemom krvi, ker greva kmalu na dopust in mi ne bo zneslo dat krvi v določenem terminu. In nato je prišla popoldne M v vsej svoji (ko)veličini 😀 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2019 7:20:12   
Lillyy
Ojlaaa punce,


vsake toliko malo pokukam k vam 😁 vsem pošiljam ogromno pozitivne energije in držim pesti za vse, da uspe. Mariposa, sem brala da sta bila zadovoljna v Dravljah. K1234 držim pesti tudi zate!Sem na hitro preletela, da vse zelo analizirate vse znake. To sem delala tudi jaz in res sem čisto vsak mesec mislila, da zdaj pa je. Ko je pa res bilo, sem imela pa samo krče kot pred M, tako da bi težko rekel, da je uspelo. Jaz sem zdaj v 4. mesecu. Otroček lepo raste. Držim pesti, da se mi kmalu pridružite. ❤️❤️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2019 8:24:54   
Sankka
Heej punce.


Joj zakaj vcasih ne dobim na mail ko odpiset_e, pol pa mislim da nic ne napiset_e :o
K1234, sem bila na pregledu, zdravnica ful fajn in cist drugacna kot zadnjic, tak da najbrz je bla prava, o kateri sva se pogovarjali 😀Drugace pa je predlagala pregled prehodnosti jajcevodov, ki sr mu rece hycosy, in to ni HSG. Sem prvic slisala za to. Pol se kao ne priporoca zanosit tisti cikel, se nisem pogruntala zakaj. Nato pa mi je predpisala 3-4x IUI, insemenacije. Sem mela obcutek da se je koncno nekaj premaknilo, ampak sem potem brala, da so ti IUI uspesni nekje 5-7%, naravno pa 25%, tako da kaj vem. Ce je razlog v tem, da mi ne priplavajo plavalcki nekam, kam bi pac mogli, pol zna uspet, ker bodo jih vstavili na mesto, kamor je pac potrebno. Ce pa je kaj druga, pa najbrz ne. Se pa IUI uporabla bolj tam, ko ima moski slabo sebe, da ga probajo izboljsat in vstavit. Pri nama seme ni problem ampak je zelo dobro. Aja, pa namesto clomida bodo injekcije. To me malo skrbi, ker po moje bova oba omedlela ob iglah 😁 tako da to je to. Po moje tebe enako caka, ko greš. Upajmo na najboljse. Ce pa imam slucajno zamasene jajcevode, kar sicer misli da nimam, ker imam klamidijo in toksoplazmo negativno, pa sledi laparo. Aja pa kri sva mogla dat za spolno prenosljive bolezni... malo čuden občutek omg 🤔😁 upam da bo to ok. Upajmo da bo šlo, če že ne z lulekom pa z injekcijo 😋😋😂 kdaj naslednjic ne pricakujes M?
Lily lepo da se javis in super za dete. Cas hitro gre! Ze veš spol? :D
Držim pesti tudi za vse ostale 👊👊👊👊


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Noseča vsak mesec znova
21.8.2019 22:00:49   
Sankka
Mariposa kako si pa kaj ti?


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.8.2019 10:00:25   
Uporabnica123
Anonimen. Kako je z znaki in M?
Fracek super da sta zrihtala! In fajn da je bla dobra izkusnja. V mb so res kul :) kdaj vama sledi umetna? 
Joj Lily uzivaj nosecnost! Kako gre hitro cas :) upam da se ti pridruzimo cimprej :) javi spol tudi mene zanima🙈❤️


Sanka. No super vidis da je kul ta dohtrca 😎 kdaj torej zacneta z inekcijam? Jao jaz tudi nebi kogla tega tako da drzim pesti da se hitro navadita in nebo panike :) za prehodnost jajcevodov je pa tak laparo ne? To sem jaz imela in je vse okej.. Kaj tocno te zdaj prvo caka? :) 
Jaz sem danes 6 dan in glih konec M. Vceraj zacela zopet z femaro in bomo vidli kaj bo ta mesec. Zadnji ovitek tablet je potem pa imava oktobra datum spet na kliniki.. 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.8.2019 11:04:18   
Anonimen
Uporabnica123 zdravo. Mislim da tudu jaz nimam sreče ta mesec. V torek zvečer ko sem se obrisala sem imela rahel roza izcedek. Včeraj se je nadaljeval med brisanjem, na vložku ni bilo nič. Danes sem imela majhni flekec na vlozku, ki je nastal ponoči, ko se brisem pa je tudi rahlo krvavo, tako da mislim da je to zacetek m. 😕😣 Očitno je ta mesec presenetila in prišla prej. 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.8.2019 18:26:21   
Mariposa08
Zdravo punce 😀



Evo mene, nič novega, čakam M, pijem dabroston. Ko dobim M morm dat kri za hormone, potem čakat retultate in pa merjenje foliklov, da vidijo kako reagiram na klomid. Upam, da se že s klomidom prime kej 😊

Sankka super, da se premika naprej, a kr v postopek že gresta? Kaj je IUI,  vem da je postopek umetne oploditve ampak točno na kakšn način to oplodijo pa nevem, je to tisto ko ti semenski izliv direktno vbrizgajo not po neki cevki ?? Ne se mi smejat prosim, sem čist totalni laik v tem 😂🙈Drgač pa držim pesti, da vama s tem tudi hitro uspe🤞💪


Lillyy lepo te je brati in pa super, vesela da je vse ok z otročkom 🤗🐞 drži se pa javi se še kaj, ne nas pozabit 😀 pa sporoči za spol, smo firbčne babe 😍🙈Upam, da se ti vse kmalu pridružimo 🤗😊

Fracek super za pregled  in pa lepo, da bosta hitro na vrsti za umetno 😊 zgleda bomo kr vse že kr hitr v postopkih, upam pa da, keri vsaj rata naravno 🤞, al pa kr vsem, bi blo fajn 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 9:18:05   
Sankka
Dobro jutro punce.
☕☕☕ evo vam kavico
K1234 injekcije sledijo komaj cez dva cikla, najprej me caka naslednji cikel preiskava prehodnosti. Tako da nekje v oktobru, ali pa celo prej, ce spet dobim M hitro, ker bom brez tablet. Za prehodnost pa je preiskava Hycosy. Ultrazvocno nekak kaj vem. To se nisem slisala. Ce slucajno ni prehodno pa laparo, da prepucajo. Bogve. Sem pa malo brala, ene boli ko hudic, tak da sem se malo prestrasila in ne bom vec brala heh.Ti bos pa potem en mesec brez vsega al kak? Ce zdaj jemljes ze zadnji cikel femaro. A pol vsaki mesec reagiras z enim foliklom, glede na to da ne povzroca vecplodnih nosecnosti femara?
Anonimna, moja kolegica je tudi tak malo krvavela sem pa tja, ko bi mogla bit M, pa je rodila 2 meseca nazaj 😁 drzim pesti, naredi kak test. Jaz sem jih nabavila 100 nosecniskih in 100 ovulacijskih prek ebaya, tak da vsesplosno lulam po palckah tolkokrat na mesec, da bi lahko to opisala ze kot hobi 😎
Mariposa upam da bos ti tista, ko ji rata s Clomidom. Enim kar rata hitro. Se mi zdi, da ce pa par ciklov ni, pa najbrz to ni resitev. Tak da drzim pesti 👍👍👍se ze veselim, da bos porocala, kak vpliva clomid nate :D IUI pa je insemenacija s cevko ja. Ni se punkcije foliklov itd. To je bolj na izi proba, mogoce rata. Bogve kako to izgleda 😁 to me pa caka nekje oktobra. Danes sem 14 dan cikla, nic ne kaze na ovulacijo, testi tudi negativni, ocitno bo spet kaka cista in sploh ne bo ovulacije. Vcasih me je to ganilo, zdaj pa niti ne vec. Nimam pa ta mesec UZ, tako da bom v nevednosti.


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 14:04:06   
Anonimen
Pri meni se vedno samo izcedek tak roza, malo krvave sluzu je bilo zjutraj.ze 3 dni. Vceraj test negativen ne vem kaj naj nardim, sem ze čisto prestrasena in obupana. 😕


(odgovor članu Sankka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 14:09:49   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pri meni se vedno samo izcedek tak roza, malo krvave sluzu je bilo zjutraj.ze 3 dni. Vceraj test negativen ne vem kaj naj nardim, sem ze čisto prestrasena in obupana. 😕




Pri meni je tako velikokrat. Pa potem se začne menstruacija.

Zdej sem npr. imela najprej roza in rjave izcedke. Pol sem 8 dni imela M in takoj naprej še vedno roza izcedke. Pravijo, da je to nekaj hormonskega. Čakam, da se moj G vrne z dopusta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 14:55:37   
Cali90
Živjo punce, me veseli, da je forum tako aktiven in, da se vsem odvijajo stvari. Končno se bodo začele tudi meni. Naslednji teden sem naročena pri G in se že prav veselim, ker vem, da se bo sigurno kaj premaknilo naprej 😀 

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 15:57:41   
Uporabnica123
Anonimen. Zal mi je :( mislim da se tak vse steje kot M ce traja tako dolgo ali ne?


Mariposa sigurno bo clomid lepo delovau in ze bo kmal plusek! Vesela da se ti je premaknilo :) pa naj hitro mine to cakanje do naslednje ovulacije😘
Sankka prvic slisim za tako preiskavo prehodnosti🙈 meni so rekli da more zato bit laparoskopija. Hvala bogu da ti lahlo kar tako pogledajo :) pri meni laparoskopija ni bla huda. Je pa odvisno od zenske do zenske :) to je cist minimalen poseg in ni nic strasnega, raj pa ne beri to zdaj in razmislaj pozitiuno :) Jaz bom en mesec brez vsega ja pol pa vidim kaj bojo rekli oktobra ce se zdaj ne prime :) Sam enkrat sem bila na UZ takrat prvic in sm pridelala 3 folikle ampak en je sel cez tako da kaj pa zdaj kuham pa nevem 😂


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 16:13:44   
Anonimen
Ne cem, zdaj traja 3 dni. Ampak samo ko se obrisem, edino vceraj je bilo malo na vlozku par flekcov. Ko sem delala baby check mini se mi zdi da je pol 10 min nastala sibka crtica, ampak je verjetno to samo tista črtica ki se rada naredi ko se posusi urin. Tako sem brala. Tako da se ne veselim😂 sem ga pa delala ob 14.00 danes. Bi mi priporočale kaksen drug test? Je imela katera izkusnje z baby checkom? 


(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Noseča vsak mesec znova
23.8.2019 16:27:47   
Uporabnica123
Ja meni je pokazal prvi dve crtice 25dan. Tako da lahko pa da je pozitiven! Probaj se zjutraj z prvim urinom :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2019 7:16:03   
Anonimen
Je tole pozitivni ovul test danes (15. dan cikla)? Bom naredila še tekom dneva enega. Vsaka vrstica na listu je drug dan. Tako je tudi prejšnji mesec temnela črtica, nato pa ko se zmanjša količina sluzi, se osvetli tudi črtica.
A vam osebni ginekolog želi npr. narediti ultrazvok kljub temu, da nimate nobenih težav, bi pa želele malo izvedeti kako raste folikel oz. če imate morda kakšne težave? Ker mi ga namreč še nikoli niso naredili.
user posted image

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.8.2019 9:22:37   
Uporabnica123
Ja meni zgleda pozitiven! :) 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?