|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 12:01:44   
Mariposa08
Zdravo punce ! Javljam se po dolgem času na kratko :) novega ni nič, na hsg nisem šla , ker sm zbolela , sem bila tako jezna :/ ampak kaj čmo, moram M počakati in se ponovno naročiti na preiskavo. Sem pa ugotovila s pomočjo Flo aplikacije , da imam že 3 mesece 39 dnevni cikel in da O , če je , je šele na 25 dan , tako da naj bi O prišla šele 16.3, nekaj se mi že mučka tam doli , bom vidla ali bo O ali ne . Sicer mi je pa že nekako vseeno , sem se že sprijaznila im navadila na to , da ko bo bo , do takrst bom pa ostale stvari poštimala :)


Lillyy super te je brat :) vama je tudi omenjala umetno , če se ne motim ? Kdaj pa imata prvi posvet ? 

Ostale punce , nevem kera je v NEpričakovanju M , sem že pozabila :) držim pesti  da M ne pride ;)

K1234 čestitke za poroko :) in pa držim oesti , da he tisti zmazek druga črtica in da nazaj pridete 3je :) 

Aha glede tega FB, jaz FB  nimam , tako da ostajam tu na forumu in se bom občasno javila :) lepo bodite pa se tipkamo :*

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 14:43:13   
lolipop8
Punceeee nosecaaaaaaaa sem..omg omg ...fak fak...ratal je ne morem verjet....o kr ne morem verjet..noben test nc pokazal..sam kriiiii...jeeeeejjjjjjj kolk lep dan...fak...nemogoce je mogoce...v pondelk morm se enkrat na ultrazvok....wiiiiiiii...upam fa bo vse ok..da vidim pikico na pravem mestu....drzite pesti prosim prosim da bo vse ok...oooo koll sm aut zdej...😍🤗


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 14:49:33   
naty1989
Lolipop8

O ja super! Pa si ziher to? Ja čestitke potem, če je 100%? Kako pa si izvedela? Ker si malo prej rekla da nisi? Ni mi jasno, haha. Presenečena zelo 
👏👌👍

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 15:11:02   
lolipop8
Vceri popodne sem bila pri svoji G na pregledu, ker pac tolk casa nimam menstre in sm rekla ce lahk dobim kj za sproziyev da ne bom cakala v nedogled...vceri k je ultrazvok delala ni blo nc videt ..ampak je rekla da naj se za ziher dam kri (in sm vceri jo tud dala)..prej me pa klice moja G pa prau da je dobla izvid in da ne bomo nc za sprozitev dalaj da sm noseca...sm se kr sesedla k nism mhla verjet...pa sm rekla kako pa to mozno ce mava slap spermiogram pa jaz take cikle pa se PCO..pa je rekla ocitno je bil vseen pra tajming k sva mela odnos...v pondelk morm pa spet k njej se na en ultrazvok pa se kri dat enkrat da bo vidla ce ta hormon nosecniski lepo narasca.....upam da bo vse ok ne bi rada se ene pikice zgubila...sm tolk vesela hkrati pa spet v strahi:/


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 15:39:57   
naty1989
Ja super, ni kaj to pa je presenečenje zdaj,haha. Sej bo boš videla, more bit vse dobro še. No pa se le čudeži dogajajo 👏 . Sem zelo vesela da ti je uspelo. Vso srečo še naprej in da se nam pridružiš 🙏👌 . 

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 15:49:51   
lolipop8
Res se cudezi dogajaajo...se vam javim v ponedeljek k pridem od G...sj se jaz ne morem verjet..bi si mogpa posnet svojo G k me je klicala da bi si lahko veckrat zavrtet...do takrat pa drzite pesti da bo vse ok...jaz pa itak ze skos tiskam fige za vas punce...


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 17:12:25   
ROXY_
Živijo,
Se pofočkam, če me vzamete. V decembru sem imela missed ab v 8t, sedaj  poskušava ponovno. Ovulacija je ravnokar mimo, torej sem na sredini cikla.Pijem čaj krvomočnice in poskušam zmanjšat stres na dnevni bazi (služba itd) ..Čestitke  novim nosečkam  in upam, da vse čimprej zagledamo +++ 🌈 🙏🏻

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 17:14:08   
ROXY_
Živijo,
Se pofočkam, če me vzamete. V decembru sem imela missed ab v 8t, sedaj  poskušava ponovno. Ovulacija je ravnokar mimo, torej sem na sredini cikla.Pijem čaj krvomočnice in poskušam zmanjšat stres na dnevni bazi (služba itd) ..Čestitke  novim nosečkam  in upam, da vse čimprej zagledamo +++ 🌈 🙏🏻

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 18:18:07   
Dežna
Lolipop8 joooooj cestitke!! Vidis to je to kar vedno govorim pricakuj nepricakovano. Takrat ko najmanj na svetu pomislis, da je kaj takega sploh mogoce se zgodi. Take zadeve nam vlivajo upanje. 😁 javi kako bo naprej ampak valda bo vse tako kot mora bit!Roxy_ dobrodosla 😉 we got u 😉K1234 se 1x cestitke za poroko. Sem opazila do zdaj, da vsaka katera se je porocila je v roku pol leta zanosila. Imam kar nekaj znank za dokaz 🤣 tako da zgleda, da je nekaj na tem in sem sigurna, da bo tud pri tebi tako in se bo tista crtica se bolj pokazala. Tudi midva bova cez slaba 2 meseca hubby in wifey tako, da upam da bomo kmalu trije 😋Glede spermiograma je sel moj v Nm, cakal je nekje 2 meseca, izvide je pa takoj drug dan ze postar pripeljal kar mi je bilo nenormalno hitro.
Srecno babee 🤞🤞😁

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 22:49:08   
Cali90
Lolipop čestitkeee! Držim pesti, da bo vse OK. No vidiš pa le ne bo treba jemati femare 👍 😀

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 22:51:43   
Cali90
Aja pa ROXY dobrodošla pri nas, čeprav vsem, ki smo tu želim, da se čimprej preselimo na kakšen drug oddelek foruma. Ta ni nič kaj “prijeten” za bit v njem. No ste pa punce vse super in sem vesela, da smo se “spoznale”. 😘

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 22:52:38   
Dežna
Aja drugace pa me zanima, ce ima katera izkusnje z ovulacijskimi testi? Baje, da so  98%. Danes sem 20. dan cikla teste delam ze od 6. dneva z razlogom, da vidim ce so kaksne spremembe a je ves cas negativno. Vcasih se nezno nezno pojavi se spodnja crtica ampak naj bi tud tisto pomenilo da ovulacije ni (M vedno tocna na 26-28 dni). Zadnje 3 dni pa v jajcnikih bolj na levem cutim na vsake toliko casa spikanje. A testi negativni. Tako da sploh ne vem kaj naj si mislim. Sicer mi je app Flo izracunal, da naj bi imela O vceraj ampak na to se ne mores zanasat 😕 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 4:02:43   
K1234
Lolipop cestitam!!!!!!


Dve slikce mam dsnes sem ponovila test.. in je spet ena rahla crtica vendar malo bol izrazita kot dva dni nazaj. Je pa danes 28dan cikla. Ovulacija je bla pa 14 ali 15 dan cikla.. povejte mi ve vidte kaj ali ne? Se kr ne vrjamem...
user posted image

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 4:03:42   
K1234


user posted image

(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 6:05:18   
ROXY_
Dobro jutro,
Na ta drugi fotki vidim rahlo črtico 🙂😊😀.Kak dan še in bo pomoje bolj vidna. Sem imela podobno nazadnje ko sem zanosila. Dva dni pred M negativen test, dva dni kasneje pa  taka rahla kot pri tebi... in vedla sem, da je nekaj drugace 🙃.Držim pesti 🤗..
Glede poroke, tudi naju čaka letos v maju in se je neizmerno  veselim 💕.  Trenutno adaptiramo hišo in do poletja je planirana selitev. Vse na kupu 😇 Sicer se zanositi trudiva že skoraj leto in pol. Vmes sem mela laparo zaradi ciste  in decembra lani missed ab. Petek jeee, punce. Vikend 😎😎😎




(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 6:05:32   
K1234


user posted image
Pardon da sm zasipala z slikam. Tule se lepse vidi ko je na svetlobi :)
Sanka kak zakon da se bosta tudi vedva porocila! Zelim vso sreco. In pa seveda da se vama tudi plusek pokaze. Nevem katera je napisala da res ko se ena poroci se plusek kmal zgodi ;) 
Danes je zadnji dan da sma na toplem. Konec medenih tednov in 30stopinj. Zgleda da je to res da se prime ko se sprostis :) 

(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 7:39:48   
Dežna
Crtica se na zadnji sliki najbolj vidi. Iz dneva v dan  bi moglo bit temnejsa ziher 😉


(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 8:15:29   
naty1989
K1234

Na zadnji sliki se nekaj kaže. Taka čisto rahla črtica. Mogoče se prelevi v močnejšo. Probaj naredit še kak test na 30,31 dan, če ne bo M. Mislim da bi se takrat že moglo kaj videt. Vem pa ne, če je res to to. Ampak bomo videli. Držim pesti, da je to prava druga črtica. 🙏👌 . 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 9:13:33   
Ella221118
Joooj same lepe novice!!! user posted image Čestitke lolipop in K1234 user posted image user posted image

K1234 jaz mislim da se čisto lepo vidi črtica in takoj ko je tam je to to :D Test lahko da lažen negativen rezultat, lažen pozitiven je pa zelooo zelo redko. Tako da v tvojem primeru, ko si črtico že videla tudi na drugem testu, mislim da ni šans da nebi bila nosečka :)) Imajo res nek poseben čar ti tropski kraji, je že bilo usojeno tako da tam uspe :))) Noro kako se poklopijo vse stvari :) Zdaj pa imata najlepše poročno darilo:))

Dežna, kar se tiče ovulacijskih testov, mogoče poskusi zdaj ko si ravno v tem "ovulacijskem obdobju" naredit test 2x na dan :) Če pa še vedno ne bo, pa preveri teste, ker podobno kot nosečniški, imajo tudi ovulacijski lahko različno visoke prage kdaj zaznajo ta hormon, ki napoveduje ovulacijo. Mogoče samo rabiš teste z nižjim pragom :)

Lily me veseli da si optimistična :) Tako je prav :) Upam, da se vama čimprej začne kaj dogajat, da se spravijo stvari naprej :) Jaz sem pa super, v ponedeljek imam nuhalno in nifty, vsak drug dan doma poslušam srček z angelsounds :) Me pomirja, ker drugače nimam skoraj nič znakov :) Sva pa ravno včeraj povedala domačim in so vsi zelo zelo veseli :) Sploh mamici in sestri :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 10:04:45   
lolipop8
K1234 zadnja slikca se lepo vid...ponovi cez par dni tko k pravijo punce...drzim figice🤗


(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 19:25:25   
naty1989
Dežna

Ne vem kako je z ovulacijskimi testi, ker nisen nobenega poskusila. Mislim nisem na ta način probala ugotoviti kdaj je O pri meni. Jaz bi rekla da se ne najbolj za zanest na tisto sredino glede O, pač sredina cikla, - 3 dni + 5 dni. Če si recimo 1.3 dobila M, pa imaš cikel dolg 28 dni, potem bo O nekje med 11.3 in 19.3. Pravim recimo, so pa nihanja. 1x je recimo že lahko na 10,11 dan, 1x pa proti koncu, lahko tudi na 20 dan. Jaz se nisem preveč zanašala samo na določen dan, ampak na več dni. Poleg tega je pa fino te dneve še kombinirat s sluzjo. Sej veš tista značilna, kot beljak. Mislim da je pri meni ta sluz pokazala prav. Ker ko je bila ta sluz in sem imela 2x ultrazvok ( gledano je bilo v 2 ciklih ) in se je takoj videlo da je O bila ravno dan ali 2 po sluzi. Tako da bo kar držalo to. No vmes še je kako špikanje, ampak se tudi ni za zanašat samo na to. 

Res je kot je rekla Ella, včasih s testi samo malo zgrešiš O in je že ne pokaže je že negativno skoz ne. Lahko pa tudi da je kak mesec ni ali je šibka. Vse je možno. 

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 19:28:41   
naty1989
Narobe sem zapisala oz.mi je črke pomešalo. Mislila sem napisat : da se je najbolj za zanest na sredino cikla, -3 dni, + 5 dni. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Noseča vsak mesec znova
15.3.2019 21:28:36   
Dežna
Ok hvala punce 😘 ma saj veste mede potem ze vse skupaj, ker ne ves ali res nekaj spika ali je ze vse v glavi. Edino cudno mi je ko sem bila na pregledu mi je G rekla da fajn ovuliram a to je bilo tocno 7 dni pred M. Se pravi ja, da so tudi pozne O in takrat tezko, da pride do zanositve, ker ni dovolj casa 😑 eh bomo videl kako bo z M... jo pricakujem z naslednjim vikendom upam pa seveda, da je sploh ne bo 😋🤞 


(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.3.2019 9:56:07   
Sankka
Oooo punce, same mepe novice. Lollipop neverjetno ne, kakšno presenečenje :D K1234 jaz tudi vidim rahlo črtico, saj pa ne more biti črtica brez razloga, ker potem je sploh ne bi bilo :D čestitam obemaaaa!


Dežna meni so ti ovulacijski testi vedno pokazali O, edino vcasih kazejo kar 2 dni skupaj pozitivno, kar mi je cudno, ce bi naj vrh trajal 12 ur. Tista druga bleda crtica pa je ostale dni v ciklu tudi prisotna, mislim da se nikoli nisem imela testa s samo eno crtico. Sicer pa ocitno delujejo, lani sem se zanesla na ta test in tudi zanosila. Kdaj delas test za ta cikel? :)

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.3.2019 10:35:46   
K1234
Meni so ovulacijski testi pokazali prav. Sem pa delala popoldan vsak dan od 10ga do 17ga dneva cikla in sm si jih shranila. Takoj vidis razliko v crticah. In ce je ta moj nosecniski test res pozitiven je potem tudi ovulacija bila takrat ko mi je pokazal o test. :) 

Danes bi mogla pridet M in je se kr ni. wuhuhu prav nemorem vrjet. Na pregled sem narocena pa sele 5.4 tako da bo se dolga do tam. Imam pa na trenutke krce v jajcnikih in maternico mi zateguje.. upam da je to dobr znak ne pa da je znak za M in bo lazni pozitiven test. Jutri naredim se digitalni test da bom res ziher. Sem pa lacna non stop kar je vrjetno normalno..:DSrecno babike😘

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?