|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 15:04:59   
Anaina
Ne viola in CB z popoldanskim tudi. Drugače pa imam pregled tako hitro da potrdijo da je v maternici. Sem bila na Clomidu in Dabrostonu. Bom pa v 6t ko imam pregled.

Držim pesti da se mi pridružiš pri Marcevkah in seveda javi..
Držim pesti tudi za vse ostale. 

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 15:19:18   
Malecka8
Tudi jaz sem bila na Clomidu in Dabrostonu.. Uf.. :)

Držim pesti, da se mi bo prikazal plusek. Hvala Anaina. :) 
Držim pesti tudi za vse ostale. :) 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 18:33:21   
Anaina
Malecka8 potem bodo vrjetno tudi tebe dokaj hitro naročili na pregled... Pa ješ zdaj naprej dabroston? 


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 21:36:27   
Malecka8
Ja možno. Ne, od 15. do 25. dne cikla. Ti še zdaj? 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Noseča vsak mesec znova
29.6.2019 22:20:58   
Cali90
Lillyy kako pa to, da so ti vstavili 2 zarodka? Ali se to sam odločiš a kako to gre?

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 8:43:56   
Lillyy
Malecka, držim pesti! 😉 

Cali, vprašajo te in sva prosila zdravnika za nasvet, ker sva imela samo 2 in pač da bi tisti 1 prišel do zamrznitve in jo potem še preživel, je zelo majhna možnost. Tako je pa večja, da uspe. Sta pa lahko zdaj 2. Se pa vsak sam odloči seveda.

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 9:02:28   
Anaina
Malcka ja jaz z dabroston. Nadaljujem. Tudi v prvi nosečnosti sem ga jedla in pol nadaljevala se z estimo. 

Lillyy v katerem tednu si pa ti? Drugače pa tudi pri jemanju clomida baje rado pride do vecplodne nosecnosti. Jaz že komaj čakam na drug teden na pregled in upam da bo vse kot mora bit. 


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 10:15:13   
Mariposa08
Lillyy hvala si me potolažila glede punkcije 😀 ja dve ki poznam, ki sta šle čez postopek umetne oploditve sem malo vprašala kako in kaj in sta obe samo okoli punkcije rekle, da zelo boli. Očitno je res koliko foliklov pridelaš, glede na moje stanje je možno, da jih ravno veliko ne bo pa tudi bolelo ne bo  😀

Hormonov mi še nič niso jemali pri moji G tako da verjetno v avgustu samo urejanje tega, no sej bo pa septembra. Jaz bom rekla naj vstavijo dva, če jih bom pridelala in se bosta lepo razvijala. 

Jaz sem danes začela s femaro, bom vidla a bo kej boljša ovulacija od tega ali bo isto kot prej, sekiram se pa čisto nič, ker itak vem, da tudi če zdej ne rata bo kmalu umetna in bo sigurno uspelo slej ko prej 😀

Cali kako si ti? Kej novega pri tebi? 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 12:37:00   
Lillyy
Anaina, v 6. tednu sem 😁 ti pa v 5., če sem prav razbrala. Moramo biti optimistični, da bo vse ok 😃 

Mariposa, prvič ti dajo malo manjšo terapijo in je res bolj verjetno, da jih je manj, ni pa nujno. Skratka, kar brez strahu. Hormone boš mogla pa nujno testirat, greš 2. dan M. in če bo vse ok in vama ne bodo nič vrt delali, boste res kar naslednji mesec na vrsti.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 13:31:10   
Anaina
Lepo Lillyy bo kar dvojna sreča... Kdaj imaš rok?   Meni aplikacija kaže da sem danes točno 5t. Kdaj imaš pa pregled? 

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   RE: Noseča vsak mesec znova
30.6.2019 21:34:51   
Cali90
Mariposa pri meni nič novega, zgleda femara ni pomagala. So pa pri meni zgleda problem jajcevodi. Lepo, da si vprašala 🙂 Po naslednji M bom poklicala G in se naročila, ker bo že eno leto in pomoje tudi mene čaka umetna. Zdaj sem že čisto prepričana, da naravno nič ne bo. Drugače pa tudi mene skrbi glede te punkcije. V leonišču baje dajo anestezijo, Reš je ne daje ampak glede čakalnih vrst bom tudi jaz (če bo treba) šla k dr.Rešu, da bo hitreje. 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 5:51:37   
Mariposa08
Cali mogoče ti bo dala tvoja G napotnico za hsg in potem napotnico za umetno, če tam ne bi ugotovili nič oziroma vidli zakaj ne gre. Vem kako ti je, ker sm jaz dokler nisem dobila napotnico za neplodnost in femaro že čisto obupala in se vdala. Zdaj se vsaj nekam premika, fajn bi bilo tudi naravno useeno zanositi ampak, če ne gre bo pa umetno 😀



Ja kakšni pravijo, da punkcija nenormalno boli, nekatere ne boli, no upam da mene ne bo bolelo, samo to me skrbi. Ja v dravljah si hitro na vrsti, midva imava že avgusta v začetku prvi posvet 😀
Upam, da se ti čim prej premakne kaj naprej situacija ali pa da bo kar naravno uspelo 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 5:54:09   
Mariposa08
Lillyy hvala za razlago 😀 mislim, da glede na najina leta ne bojo imeli kaj mučkat in čakat, ampak kr v akcijo 😂😂 sej bo, sam da se to začne pa mi bo že lažje vse skupaj 😀


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 15:48:53   
Lillyy
Anaina, v petek imam pregled. Kdaj imaš ti? Roka si pa ne znam izračunati, ker jaz točno vem kdaj sem zanosila. Ve pa ne veste točnega dne in se pri nas nekako drugače računa. Nekje konec februarja, začetek marca 😁 mi bodo pri G izračunali.

Mariposa, boš videla, da se bo hitro odvila.V Leonisču in v MB pa vem da dajejo narkozo, ampak ponavljam, da se da preživeti brez, zato se res brez razloga bojite 😎 smo si pa seveda različni. Tudi pri zobozdravniku nekoga boli prav vse, drugemu pa zob pulijo brez analgetikov.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 16:00:22   
Anaina
Lilly naj bi imela 2.3. Pregled imam pa v nedeljo ker grem samoplačniško ker je moja G na dopustu. Upam da se bo že videl srcek😁 kako se pa počutiš?  Imaš kake znake? 


(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 19:32:41   
Sofie



Živjo. 
Pa se vam pridružim tudi jaz. Prvič sva se precej načakala, da se nama je pridružila pupa. Za mano je en SS, odstranitev pregrade in potem ena uspešna nosečnost. Upam, da bo tokrat šlo hitreje. Sem pa šele v drugem krogu. 
Lp, Sofie

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Noseča vsak mesec znova
1.7.2019 21:48:25   
Anonimen
Malecka8 kako si? Kaj novega? Si ponovila se test z CB? Drzim pesti zate 💕

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.7.2019 8:44:57   
Malecka8
Anonimen, CB je bil negativen.

Sem se te dni malo sestavljala nazaj. Ne vem, FS je bil pozitiven, CB negativen. M še ni. Včeraj se mi je pojavil roza sluzast izcedek, ki pa je viden samo na papirju. Ne vem sploh kaj je zdaj to vse skupaj. Ta teden počakam, če ne bo M pa bom pisala G. Ker drugače niti ne vem kako bom nadaljevala z Dabrostonom na 15. dan. 
Če ni nosečnosti bi rada da se M čimprej vlije, ker se tako samo še bolj zavlačuje vse skupaj. 

Pozdravčke vsem, držim pesti za vas. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Noseča vsak mesec znova
2.7.2019 13:00:38   
Sankka
Ojoj malečka, drzim pesti, da se izide bolje. CB itak zazna nosecnost ob 50 in vec enot, FS pa že pri 25, recimo baby check (na katerem imam sama vedno rahle crtice) pa ze od 10 enot... tak da mogoce pa se ni vse izgubljeno in je hormona za CB premalo! Si testirala se s katerim drugim testom? 💪💪💪


In ostale kako ste? Dezna in ostale nosecke? K1234 si se med nami?
Testira katera te dni, da malo navijamo?
Lep dan, poln sopare vam zelim heh.

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Noseča vsak mesec znova
3.7.2019 20:05:45   
Malecka8
Pozdravček,


prišla je M. Na žalost. Sicer sem sedaj že malo boljše volje, ta M me je čisto potolkla. Najprej zamuda, zdaj pa tako močna kot še nikoli, grozno. Drugače pa imam ta mesec pauzo s Clomidom. Ob naslednji M pa se morem spet javiti G, da se dogovoriva glede Clomida, ker mi bo povečala dozo na 2 tableti na dan in pa seveda, da me spet naroči na UZ. Upam, da se mi ne bo preveč vleklo vse skupaj. Bom pa ta mesec, ko sem brez Clomida, bolj redno pila krvomočnico. :) mogoče pa pomaga. 
Kako ste ostale? 
Lep pozdrav vsem in držim pesti. :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.7.2019 6:40:22   
Shalini
Pozdravljene!Da se se jaz malo oglasim :) 


Najprej čestitke vsem, ki jim je uspelo <3Jaz pa sem trenutno 7 dan po etz.. Tako da tudi na cakanju ali pluska ali tetke :D Pocutje je zaenkrat vredu. Ene 3 dni imam zvecer krce ki se do jutra umirijo... Vceraj in predvceraj mi je bilo slabo zjutraj ampak predvidevam, da zaradi Estime, prsa so boleca in napihnjena, drugih simptomov pa zaenkrat ne belezim.. 
Lp

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.7.2019 7:17:14   
Lillyy
Anaina, imam čisto vse možne nosečniške znake. In ti? Kje pa delajo preglede v nedeljo? 

Malecka, zelo mi je žal. Sem tudi jaz močno držala pesti. Bo zagotovo pa naslednji mesec bolje.Shalini, držimo pesti! Kateri dan si imela transfer? 

(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.7.2019 7:23:21   
Anaina
Pri dr. Žebeljanu. On je zakon.  Ima pa tokrat se v nedeljo termine ker gre potem tudi na dopust.

A tebe tudi kaj spika spodaj občasno?  Mene kislina fejst muči. 

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Noseča vsak mesec znova
4.7.2019 10:59:26   
Shalini
Prenos sem imela v petek 28.6 in sicer 5 dni starega zarodka :) 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Noseča vsak mesec znova
5.7.2019 10:39:57   
naty1989
Anaina


Dr.Žebeljan je res vredu, ful prijazen in vse, res se mi zdi ko prideš k njemu je kot bi ga že od prej poznal, tako se pogovarja s tabo kot kak znanec,haha. Tudi čas si vzame in vse, ko sem bila jaz pri njemu na nuhalni je tudi dovolil da je moj srček posnel na fon, da je potem lahko predvajal. Tako da je bila res zelo pozitivna izkušnja in če bi še 1x izbirala bi ziher spet k njemu šla na pregled :).

Pa to si šla samoplačniško k njemu?

Nisem brala vsega za nazaj, kako pa kaj napreduje nosečnost?


Lilly


Kako je tvoja nosečnost? pregledi kakšni? nisem vsega brala in ne vem. Zdaj sta še obe na začetku z Anaino, pa se vama verjetno kr vleče, tam do 12 tednov, do nuhalne se kr ja, ampak potem ko vidiš da je vse ok, pa mine kot šus do morfologije, po morfologiji pa se ti zdi da čas kr leti in naenkrat bosta že pri 25,30 tednu in tako naprej, še sami ne bosta vedeli pa bosta že skoraj pri koncu, no kot sem že jaz. 31 teden že, saj še kr ne morem verjet kam je ta nosečnost šla :).

In kakšno je počutje, kaj slabosti? kaki lušti?


Držim pesti da bo vse ok :)

(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?