|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 9:11:31   
Uporabnica123
Mariposa. Kak super da ti je kr takoj vse uredila. Vidis res se bo hitto premaknilo sedaj! Wuhu vesela zatee!! So ti kaj rekli glede umetne kaksen je potem postopek oz kolk dolgo se caka?



So pa ginekologi res neresni glede teh zdravil in ko te ne jemlejo resno sploh.. Pri trh zadevah se pa tak vse tko zavlece da si mislit ne mores.. 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 11:14:13   
Malecka8
No, sem šla v lekarno po Dabroston in je napisala da se jemljeta 2 tableti 7 dni.. To sem jemala takrat ko sem mogla sprožit M. Tako, da tisto od 5 do 10 dne... Velja za Clomid.. Torej dve tableti tudi.. Kdaj mi bo pa UZ delala pa bog ve.. 😐😊


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 11:35:51   
*Ajda*
Ja nevem men se drugače moja G ne zdi slaba, ker do zdej se je še vedno zavzela in tko.. Razen to mi je res smešno zakaj mi ne sproži M.. Kar se pa tiče tega predpisovanja tablet bi bilo pa res bolj logično, da prvo naredijo kakšne preiskave šele potem predpišejo tablete... To lahko ješ te tablete v nedogled po nepotrebnem... 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 16:46:38   
Cali90
Sankka se strinjam s tabo. Jajcevod se v tem času lahko tudi zamaši. Meni je dal femaro brez predhodnih preiskav pa sem imela že IMN ravno zaradi okvarjenega jajcevoda tako, da je velika možnost, da tudi drugi ni OK. Kar se mi vedno bolj zdi. Da nama v več kot v letu ni uspelo kljub rednim O pa da je takrat uspelo v prvem mesecu tako, da predvidevam da je on OK. Ah, meni se ta zanositev tako odmika, sploh je ne vidim v bližnji prihodnosti, zadnje čase sem res pesimistična kar se tega tiče. 

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 18:15:05   
Sankka
K1234 oz uporabnica 123 :D mi lahko prosim poves, kako je izgledal drugi posvet v mb? Lahko kaj pametnega pricakujem, al bo celo se kdo predlagal, da naj se malo po naravni poti probam heh. Kako to da ti se nisi v postopku umetne pa to? Sem ze malo pozabila, mogoce si kdaj razlagala.


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 18:47:30   
Uporabnica123
Sanka.

Pri nama je bilo tako da sem potem v drugem ciklu z klomidom zanosila ampak se plod ni razvijal tako da so me spucali z abrazijo in naredili laparoskopijo hkrati ker niso vedli kje je plod sploh... V tem casu ko sem bla v bolnici sem imela datum za drugi posvet na katerega itak nisem sla ker so tak vedli kje sem in kaj se dogaja :D tako da sem dobila v tem casu drugi datum za posvet na katerega sem sla 2 mesca po operaciji in je bilo ubistvu branje vseh izvidov.. Spermiograma, kri brez clomida, kri z clomidom, ultrazvoki jajcnikov, ultrazvoki z clomidom.. Zdravnica je razlozla da je spermiogram super in moji jajcniki so super ampak je bil problem v tem da nisem imela svojih ovulacij brez clomida tako da mi je svetovala da probamo zdaj se enkrat z 3 mesecno "terapijo" z tableti ampak tokrat z femaro ker sem pojamrala da so mi na psiho takrat ful uplivale.. In vidimo ali se bo spet prijelo na tak nacin ali zal ne. In ce se pac zdaj nebo prijelo imava oktobra 3 posvet in mislim da me bo takrat napotila naprej za umetno.. Nekak tako je bilo pri meni :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 20:54:47   
Sankka
Hvala za odgovor. Res je od vsake posebaj odvisno. Verjetno pa bi te itak dali na laparo, ce ne bi prislo do nesrecnega dogodka, kajne. No bom videla, kaj bo pri meni, bolj se bliza, bolj razmisljam. Kdaj delas test?


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 21:00:12   
Mariposa08
Sankka v Dravljah sva vodena zdaj v neplodnostni pri dr. Mili Lomšek :) zelo v redu zdravnica :) drugače sva preko napotnice, si lahko tudi samoplačniško ampak je drago 😀preiskave za  hormone jim zavarovalnica ne krije kolikor sm razumela zato je to samoplačniško, drugače zdravljenje oziroma postopek je preko napotnice in se ne plača. Je pa privat klinika in zato ni čakalne dobe glede postopka umetne oploditve.


Upam, da bo res zdaj počasi na bolje šlo, da se bo začelo kaj dogajati, vsaj malo optimizma sem zopet dobila 😊

Ajda ne pravim, da G ni v redu ampak od nje ni ok, da ne predpiše dabroston za sprožitev M ko je pa že 3 mesece nimaš, se mi zdi kr malo neresno od nje. Za klomid in vsa ta zdravila se strinjam da ni dobro lih v nedogled predpisevat brez predhodnih preiskav. Ampak brez M ne moreš biti in osebna G ti dabroston lahko predpiše, še vsaka jo je lahko. Ni lepo, da si v postopku pa te noben ne jemlje resno , ker izostanek M ni kr neki, samo to pravim in ti gre čas v nič in tudi zate ni dobro, da si toliko časa brez M. Upam, da se ti čimprej vse uredi 🐞😊


Cali verjamem, da si malo obupala, tudi jaz sem. Zdej sem se sprijaznila, da ko bo namenjeno bo uspelo prej ne bo pa tudi če se na glavo postavim. Bom pač uživala v trenutkih v dvoje dokler ne bomo postali enkrat družina 😊 probaj se ne toliko obremenjevat, ti pa želim, da se vama stvari premaknejo naprej 😊


K1234, midve sva obe brez O, res kr neki ampak kaj čmo, tko je. Nama bo že uspelo, če ne naravno pa umetno 😊 ti želim, da vaju kmalu dajo v postopek, da vi vama uspelo 🐞😊


Malecka ja res je, veliko mi pomeni, da je zdravnica prijazna in da pove tko kot je in vse lepo razloži, da imaš zaupanje v njeno delo in veš, da si v dobrih rokah 😊 ja bom probala bit bolj pozitivno naravnana 😊včasih mi mal pesimizem vdari ven ampak dam to iz sebe pa je potem bolje 🙈😊

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.8.2019 21:27:30   
fracek
Zdravo punce. Še moje poročilo iz zadnjega pregleda pri ginekologu (šla zaradi roza izcedkov cel ciklus in m na 18 dan, kar se mi prej še nikoli ni zgodilo). Nič pametnega nisem izvedela, na uz so bili edino vidni trije veliki folikli (6 dni po prvem dnevu krvavitve), za katere je rekel, da so od stimulacije s clomidom in da so v mirujoči fazi. Zaradi tega bi mi naj nihali hormoni ... da pa se je sluznica lepo sčistila po m. Ker so bili folikli videt tako veliki, sem ga vprašala, če se lahko iz njih sploh kaj izcimi, pa je najprej nekaj zmajal z glavo, potem je izmeril enega, pa rekel, da pri tem nikoli ne veš, kdaj lahko počijo. Kar nekaj, samo še več vprašanj se ti poraja, volje pa nobene, da bi še sploh kaj vprašala. In sem z svetlobno hitrostjo zaključila pregled. Čez 11 dni pa prvi posvet v neplodnostni. Upam, da bom vsaj od tam šla z boljšim občutkom. Pozdravček vsem, pa pogumno naprej. 🤗


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2019 9:59:57   
Uporabnica123
Sanka. Ja odvisno je tudi od zdravnika katrrega imas. Ker meni so se zacudli zakaj mi je zdravnik dal clomid brez laparoskopije in kaksnih ultrazvokov ze takoj na zacetku.. Hvala bogu se je izkazalo da je delovalo in so jajcevodi bli oz so se ok. :) cist kok naletis in kok se zdravniku zazdi v tistem momentu :D

Prejsni cikel sem M dobila 25 dan.. Ponavadi brez tablet pa na 28dan. Zdaj pa nevem kdaj tocno je bla O ker je bil O test pozitiven na 13 dan mene je pa vceraj na 16dan najbol spikalo po jajcnikih in bolecine sm imela v maternici tako da zdaj nevem.. Si v glavi govorim da bom pocakala dokler M ne pride ampaj pomoje bom prvic probala 25 dan ze:D nazadnje mi je pozitiven N test pokazal plua ze na 24 dan :) 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2019 17:52:15   
Sankka
K1234 kako to da hodis v mb, mi deluje da nisi iz nasih koncev :D jaz imam dr. Gavric.. kaj vem, kolko sem brala so jo kar hvalili, jaz pa nisem ravno navdusena. Mislim saj je res, da sem jo videla 1x za 5 minut tako da niti ne morem kaj rect ker nimam pojma, kako reagira dalje. Bolj se mi je vse skupaj zdelo na hitro. Sem napisala na en list od splava dalje moje M in O na kolko dni mi vse variira, da vidi kako je neurejeno, recimo enkrat sem O imela 9 dan cikla, enkrat pa 17 dan. Pac tak se mi je zdelo, da dobi obcutek ker mogoce zna kaj ugotovit iz tega, pa ni hotela niti pogledat tega papirja. Je rekla da ji dajem informacije, ki je ne zanimajo, ker njo zanima naravni cikel, jaz pa itak ze eno leto jemljem progesteron v ciklu, ker drugace so prekratki. Pri katerem G pa si ti bila?


Meni je takrat test tudi ze pokazal 23 dan cikla popoldan. Keri dan cikla si torej, da vemo kdaj stiskamo pesti. Ceprav ce si imela O 16 dan, najbrz pred 26 dnem res ne bo kaj pokazalo. Kaksni znakci ze mogoce? 💪

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.8.2019 18:08:21   
Uporabnica123
Sanka. Haha kak si me postudirala. Preseljena v mb ze 6 let. Drugace pa iz posavja tako da zato mb :)

Jao jaz imam izbrano G. Ksenijo Rakic ampak sem jo imela v treh letih samo enkrat drugace je pa vedno nekdo drug tam ko sem jaz narocena tako da nevem kak majo to. Me ne moti ker mi vsak kaj novega pove :) na kliniki pa nimam ppjma kak ji je ime sem cisto pozabla. Taksna blond z pazekom.. Baje najbol izkusena od vseh tam in operacije ima ponavadi cez :) jaz sem zelo zadovolna z njo. Fak da ti kr tko rece je pa res grozn. Hoces ubistvu pomagat da ti postudirajo kaj je pa te tak zabije da jo ne zanima.. Boga :/Kaj so pa tebi do zdaj ugotovili sploh? 
Danes je 17 dan tako da ni nic se od znakov.. Nazadne jih pa tudi nisem imela. Sele 29 dan potem so me bradavice zacele noro bolet 😊 kateri dan cikla si ti? 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.8.2019 0:08:34   
Sankka
Ja mislim da je ta starejsa blond paz ravno ta zdravnica. Saj pravim, tezko recem ker sem jo vidla 5 minut. Bom ji dala se eno moznost, mogoce se izkaze 😁 res sem te dobro nastudirala, bravo jaz 😎

Jaz sem danes koncno dobila M, me je pa skrbelo da je ne bo, ker nisem imela ovulacije ampak dve cisti 5 in 6 cm. Upam, da sta zdaj izginili. Mislim da bom mogla zdaj na pregled k osebnu G, da preveri glede cist, potem pa pojem se eno rundo Clomida, pa sem z njim zakljucila. Ce v 5 rundah bi pomagal, pol dvomim da bo.
Drugace pa do zdaj nisem ugotovila pravzaprav nic. Partner je super, jaz imam svoje O, razen ne vem kaj se je zgodilo ta mesec. Redne M. Maja sem dala kri za hormonske teste, naslednji teden pa bo minilo 3 mesece in 1 teden in bom dobila izvide na drugem posvetu, svetlobna hitrost 😎 ne vem kaj me caka, ce bodo izvidi ok. Uz je tudi bil ok. Edino krvi za progesteron nisem mogla dat, ker sem M dobila pred 20 dnem. Ocitno je moj cikel brez progesterona dolg dobrih 14 dni. Mislis da bo padla laparo? Al pa me bodo narocli cez pol leta da vidimo kak je. Haha eh. Ce sem odkrita mi je ze vse dol padlo. Vcasih si mislim da mogoce pa pac ni usojeno. Sem pred dobrim letom posvojila dva kužka, svetovna sta, tako da sta tarca mojih materinskih nagonov 😁 tudi če tako ostane.
Torej kaksen teden se, pa bos ze bolj vedela, pri cem si. Od clomida so mene tudi tak bradavice bolele, ko me nikoli ne, tak da sem celo malo upanja dobila. Drzim pesti, da se ti tokrat izide in se izognes vsem nadaljnjim postopkom 💪

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.8.2019 9:15:07   
Uporabnica123
Sanka.. No jaz sem bila 14 dni v bolnici takrat in me je imela ta blond cez.. Res je prijazna in prava srcica :)


Ojej ze 5 cikel zaporedoma si na clomidu? Kaj ni da je kao 3 cikle in potem nehat? Kako se pa pocutis? Jaz se mislila da se bom cez balkon vrgla od hormonov ko sem bila na clomidu.. Boga reva potem se ti pa se ciste nrdijo.. Drzim pesti da ta cikel pa res bo in da se je splacalo tolko tablet pojest :) vrjetno bos napotnico za laparoskopijo dobila ce se ne prime ja.. Ker je res cudno da je vse do zdaj bilo ok pa da clomid ne bi naredil svoje :)  ampak se zmeram upamo s teboj da konec meseca plusek zagledas :) In pa hvala za upanje tudi za mene.ja se kak teden pa bomo vidli. Sva bila ta mesec res pridna in nisva pobegnila ovulaciji tako da res upam da bo tako kot nazadnje v drugi poizkus padel plus❤️❤️❤️

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.8.2019 14:41:18   
Shalini
Pozdravljene.

Da se malo javim. Po 2 neuspelih transferjih. Sem zanosila spontano. In sicer mesec dni pred naslednjim transferjem. Zelo sem vesela in upam da boste vse zagledale svoje magicne pluske cimprej <3

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.8.2019 15:43:09   
Uporabnica123
Shalini cestitke!!!! 😊 Kak fajn da gre se nekomu po naravni poti tu od nas :) lepo nosecnost zelim! 


(odgovor članu Shalini)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.8.2019 21:41:12   
Sankka
K, ja, zdaj bom začela s 5 ciklom v sredo. Sem bila vmes en mesec brez, ko sem dala kri za preiskave v neplodnostni, drugače pa Estimo tudi jemljem že od avgusta lani, drugače mi cikel ne zdrži niti 20 dni :/ Zdaj pa odmisli vse, če lahko. Sicer pa sem jaz tudi precej psihična polek vsega. Se mi zdi da to tablete delajo. Itak sem že po duši taki depresivnež, tako da mi to nič ne pripomore, me kar neka tesnoba daje in je vsaki mesec hujše, tako da en mesec max še in bo dovolj. Pa itak bi moglo zdaj že pomagat če bi mislo. Bi skoraj raje vidla, da najprej pogledajo, kaj je not, kot pa da se prime in je spet splav. Bom vidla v ponedeljek, kak srčica bo ta zdravnica, mogoče pa ji jaz pač nisem bila všeč kot ti :D

V katerem ciklu clomida oz femare pa si ti? Takrat si v drugo zanosila, kateri cikel pa si zdaj po abraziji?

Shalini čestitam, srečno do konca in javi se nam kaj. Pridemo tudi me za tabo user posted image

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.8.2019 21:50:30   
Uporabnica123
Sanka.

Ajej.. Pa to mas od nekdaj take kratke cikluse? Kaj je razlog tega? Pa zdej pa ja more ratat tak da bo okej in nic ne razmislat o kaksnem splavu :) tudi jaz nesmem ceprav tako kot si rekla tezko je odklopit posebaj takle cas ko je O mimo in samo cakas :DHehe mislim da je ona kr potrpezljiva z vsako zensko tam vsaj tako je bilo pri nas ko smo skupaj lezale tam :) lahko pa da mislimo cisto drugo zdravnico :D javi kaj ti bodo rekli.. 
Clomid je bil v drugo ja.. Zdaj pa tece tudi drugi cikel z femaro.. Je pa 4 mesec po abraziji drugace..Danes imam nore krce po jajcnikih.. Tako me je zvijalo prej da sem komaj sedela.. Bolecina se mi je zdak prestavila na maternico in napihnilo me je tako kot da sm v 5 mesecu :D nevem kaj je to. Se mi je ze dogajalo tole in je prav tecno.. 

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.8.2019 7:53:15   
Sankka
Imela sem vedno bolj kratke cikle, ceprav tak od 21 do max 25 dni. Ampak sem imela kar pozno O, tako da nikoli ni blo vec kot 10 dni od O do M. Z estimo sem si drugi del cikla podaljsala, ceprav ne vem ce kaj pripomore. Potem sem bila februarja brez estime in dobila M 15 dan. Pa maja sem bila brez in dobila M 19 dan. Zdaj pa niti ne upam pomislit, da bi bila brez estime. Saj mogoce bi se cez cas uredilo pa bi celo prisla do tistih "normalnih" 21 dni. Hmm upam da je to ta ista zdravnica. Zdaj bom sla cisto druge volje tja, pa bomo vidli :p


Upam da je napihjenost dober znak 😁 mene ko kdaj od O do M nekaj boli not, takrat vem da nic ni ratalo. No saj rata tudi ne ko me ne boli, tak da pri meni vse skup ne pomeni nic 😁 se po femari kaj bolje pocutis? Imas UZ? Se bolje odzivas? V cem je sploh razlika med clomidom in femaro?

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.8.2019 8:06:30   
Uporabnica123
Sanka.. Ojej to je pa res tecno ja. Hvala bogu da ti pomaga estima in ce je tko ni potem tezko jemat ne.. Upam da ti rata "pozdravit" in da se ovulacije lepo spravis k sebi da bo koncno plusek in konec tablet :)

Hehe v vsakem primeru bodi dobre volje.. Zato so tam da pomagajo :) 
No tale napihnjenost vrjetno ni znak za kaj.. Je danes itak sele 20 dan in je vse skupaj prehitro. Prejsni mesec sem pri prvi femari imela uz 12 dan in je rekla da bo vsak cas ovulacija tako da mislim da je bila naslednji 13 dan glede na znake.. Potem sem bila 19dan se enkrat na uz in je rekla da je vse lepo in je O 100% bila ampak sem M dobila potem ze 25 dan tako da ni bilo nic celrav sma bila pridna :) Jaz pri femari nimam stranskih ucinkou.. Pri clomidu pa me je bolela glava, jajcniki in pa nekaksna depresija ko mi je slo vse na ziuce. Pa se libido mi je padel na nulo.. Kaksna je pa dejanska razlika je pa nekaj glede kako zbudijo jajcnike na drugacen nacin. Na youtube je neka razlaga femara vs clomid in ena zenska lepo narise kaj ti dejansko naredijo ti tableti :) 


(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.8.2019 8:08:32   
Uporabnica123
Aja pa se po femari je bilo na uz velik lepse videt zadebeljeno maternico in tisto notri v maternici kam se naj bi jajcece potem ugnezdilo ampak sem pozabla kako se rece :D pri clomidu sem imela edino vec jajcec na enkrat razvitih in so me hecale da bom imela trojcke.. 😉 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.8.2019 9:42:06   
Cali90
Pri jemanju femare je manj večplodnih nosečnosti in manj stanjša maternično sluznico kot clomid. 

(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.8.2019 10:14:23   
Mariposa08
Zdravo punce, da se še jaz malo javim :) ta cikel sem še femaro jemala, jaz enostavno na to femaro ne reagiram, bom vidla če bo O ta mesec v kar dvomim. Hvala bogu, da imam od septembra dalje klomid :) jaz se dvojčkov in trojčkov ne bi branila, pač je bolj tvegana nosečnost in vse, tudi z enojčkom je lahko pa je na koncu vse ok. Glede na leta in matranja, če bi me razveselila dva ali trije otroki od enkrat bi bila zelo vesela 🙈



Danes končno mal ohladitve prov paše, da je mal bolj sveže, tiste sopare sem že tko sita, ker enostavno ni zraka 😀

Kera je naslednja, da držimo pesti? 😊


Lilly javi se kaj, upam, da je vse ok in uživaš v nosečnosti 🤗🤗

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.8.2019 8:27:15   
Uporabnica123
No jaz sem danes 21 dan in ze tretji dan napihnjena ko balon.. Grozn obcutek pa ce pojem kaj ali ne je isto.. Upam da mine tole cimprej... Ce nebo M do ponedeljka naredim test ker prejsni mesec je prisla ze na 25dan in itak nebom mogla cakat do 28ga dneva :D


Kako pa ves mariposa da ne reagiras na femaro? Si imela ze uz al imas zdaj prvic? No upam da dobis cimprej clomid in se pokaze dvojni plusek 🙈🙈 ce seveda zdaj nebi blo nic :) 

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.8.2019 10:44:26   
marusa08
Pozdravljene punce. Jaz sem po zelo doooolgem času spet malo pogledala na ta forum, seveda z razlogom in opažam, da ste več ali manj tiste v pričakovanju, da zagledate + pod tem naslovom. 🙂 Sumim namreč da se v meni nekaj dogaja. Počutim se popolnoma drugače kot sicer. Prvi dan zadnje👿 je bil 20.7. Sedaj me ze kar nekaj časa bolijo bradavice in trebuh je zadnji teden tako kot pri tebi uporabnica123. Sploh nimam občutka kdaj sem sita. In še izostren vonj imam, v bistvu mi vse smrdi. Naj povem , da glede na to, da sicer nismo ravno imeli namena imeti še enega 👶 najbrž niso ti znaki samo v glavi. V  teh dneh bom naredila test. Zdaj mislim da še je prekmalu, kaj pravite? . Cikluse imam drugače na 28 dni. 


(odgovor članu Uporabnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?