vista (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


vila -> vista (6.10.2008 9:19:02)

Lep pozdrav. Imam eno vprašanje. Mož ima v službi prenosni računalnik, na katerem je naložena vista. Nardila sem mu določene tabele v excellu, ki jih potrebuje. Te tabele sem mu dala v eno mapo, tako da si lahko vsak mesec vzame ven za tekoči mesec. Včeraj sva pa ugotovila, da se mu podatki spreminjajo, tudi v teh obrazcih. Ko je npr vpisoval ure za mesec september, so se mu tudi spremenili za mesec avgust, prav tako so se podatki vnesli v bistvu v narejene tabele, ki so bile prazne. Upam, da me razumete, kaj sem hotela vprašat, in lepo prosim, če mi lahko kdo napiše, kaj naj storim, da se to ne bo dogajalo. Moti me pa tudi napis na vrhu, kjer piše združljivostni način. Ni mi jasno, kako so se lhako spremenili podatki npr. v datoteki ure, če jih je on vnašal v datoteko ure september.

Najlepša hvala za odgovore in pojasnila
Lep dan še naprej.




dulcinea -> RE: vista (6.10.2008 10:58:19)

To ni odvisno od viste ampak od office-a. Jst imam visto pa imam posneto gor še office 2003. tko da ti ne znam pomagat.




Anonimen -> RE: vista (6.10.2008 17:29:44)

1. združljivostni način piše, če odpiraš excel 2003 v excelu 2007.

2. podatki za nazaj se verjetno spreminjajo, ker imaš povezane tabele npr. s formulami (predvidevam, da si zadeve kopirala iz lista na list)




Stran: [1]