še ena marčica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Wahoo RR -> še ena marčica (17.3.2005 16:15:40)

Ojla

No, pa smo rodili še mi...Rok sem imela 17.3, tako da nas je pikica malo prehitela. Ime ji je Lina, 2830 g in 49 cm.

Ob 2 zjutraj 7.3 mi je odtekla voda...okrog 4 sem bila že v porodni. Odprta 3 cm. Do 9 se ni dogajalo nič..potem pa sem imela popadke na 3 minute. Silne, ampak kratke. Tamala mi je z glavico nazaj zaprla mehur, tako da so mi ga ob 11 predrli, s tem pa povzročili tudi daljše popadke.
Do 12 sem bila že pošteno utrujena - in takrat se je začelo zares...kaj se je dogajalo potem niti ne bom opisovala. Tiste ki ste že rodile veste...ostale pa nima smisla da veste. Bilo je kar hudo, ampak ko je pogledala glavica ven je bilo vse za nami...in lahko povem samo to, da sem si kljub vsem bolečinam, takoj zaželela še enega otročička...
Tok lepa je...dobila je tri devetke, sama pa sem dobila 4 šivčke notri in 4 zunaj.
Zelo sem vesela, da je bil mož poleg, bil mi je resnično v ogromno podporo :)
Do danes ko to pišem že skoraj nič več ne krvavim...šivi so skoraj že odpadli in z našo Lino se počutimo krasno.

Domov sva prišle lepo po 3 dneh...sva bile pa kar atrakcija v porodnišnici hehe...Že prejšno nedeljo sem napisala, da je rodila moja sestra punčko Kajo...dober dan in pol pa še jaz za njo...Skupaj sva bile v sobi in sva bile prav zanimive za vse :)
Ob tem vse pohvale ekipi v porodni sobi...in sestram na 3D oddelku...super krasno prijazne in ustrežljive...

Tako, zdej pa počivat :)

Vsem želimo eno lepo sončen dan :))

Barbara,Jure in Lina




total -> še ena marčica (17.3.2005 17:47:01)

Čestitke:bravo::bravo::bravo:




KMALU -> še ena marčica (17.3.2005 19:16:51)

Cestitke tudi od mene!:bravo:




CIPRESA -> še ena marčica (17.3.2005 19:50:02)

ČESTITKE ŠE OD NAJU:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




rainbow -> še ena marčica (17.3.2005 20:54:52)

:bravo::bravo::bravo:čESTITAM:rozica::rozica::rozica:




Soncnica -> še ena marčica (18.3.2005 10:28:16)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za korenjkinjo Lino!!!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica:

Sončnica:sloncek: (še 6 dni)




Žaža -> še ena marčica (18.3.2005 12:00:36)

Čestitke tudi od nas!
:racka::racka::racka::racka::racka::racka:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Pupica -> še ena marčica (18.3.2005 21:52:56)

čestitke!!!!

:rozica::rozica::rozica::rozica:




Meceno -> še ena marčica (19.3.2005 17:10:29)

Ja , čestitam no :bravo::bravo::bravo::bravo:
Verjamem pa , da sta bili z sestro prava paša za oči , pa še vajini starši so mogli biti hudo važni , ker to se pa ne zgodi ravno vsaki dan :bravo::bravo:




Anonimen -> še ena marčica (20.3.2005 19:16:56)

Bravo, čestitke za malo princesko :bravo::bravo:





Stran: [1]