Moje težave (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Bambincy -> Moje težave (9.10.2008 8:33:02)

Od ponedeljka imam težave z dihanjem. Kot bi imela občutek tesnobe-tiščanja v prsih. Diham sicer normalno vendar ko zadiham kot da ne bi dobila dovolj zraka. Bolečin nimam. Opazim tudi to da mi srček na čase bolj razbija, ampak verjetno od straha. Opazila sem tudi da se čez dan malo umiri..nekako najhuje je zjutraj ko vstanem. Stara sem 25 let. Drugače zdrava, se ukvarjam z športom. Bolje mi je ko sem na svežem zraku.
Sem v stresu že nekaj časa, pa sekiram se za neke stvari. Sedaj pa še zato.
Kako si lahko pomagam? A je lahko kaj narobe? Lahko to pripišem stresu?

Prosim za kakšne pomirjujoče odgovore.
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Pa še nekaj...imela sem neke kapljice zeliščne taka rjava steklenička z rumeno nalepko. Kupila sem jih v MB lekarni. Morda ve katera kako se imenujejo? So pa takšne univerzalne za vse.




bskrle -> RE: Moje težave (9.10.2008 8:36:39)

K zdravniku,da ti da navodila




Detece -> RE: Moje težave (9.10.2008 8:37:45)

Tesnoba v prsih sigurno lahko nastane zaradi stresa, tudi pospešen srčni utrip. Lahko, da si na kaj alergična, čeprav ni trenutno čas za te zadeve. Vseeno ti predlagam, da se oglasiš pri zdravniku, da se pomiriš.




moci -> RE: Moje težave (9.10.2008 8:48:40)

astma?

pojdi k zdravniku, bo najbolje.
saj je tudi astma stresno pogojena. in zdaj je pravi letni čas zanjo. jaz celo leto nimam težav, jeseni sem pa kar uboga.




Bambincy -> RE: Moje težave (9.10.2008 11:07:32)

S čem si pomagaš?

Nisem imela res nikoli takšnih težav. Ne bi pa rada kar k zdravniku, ker potem moram na bolniško.




Stran: [1]