RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


sunprincess -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (8.9.2013 8:06:26)

Meni je pa všeč Urban rider, ki ni tolikokrat tu omenjen. NA strani Mutsya ga ni več, ampak piše,da se ga še da dobit. Zanima me,če ga je imela katera ter kako je bila zadovoljna? meri res zložen v višino samo 30cm? To je s sedežem vred?




Matkurja -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (9.9.2013 19:11:09)

Jza ga imam. Je še vedno v uporabi in je super vozek. Mene moti samo to, da se športni del na poleže vodoravno, ampak ima malo naklona.
Zloži se fajn, samo nam zasede cel prtljažnik. Ni pa visok. Koliko meri v višino zložen ne bi vedela, če daš gume stran, je res malo. Samo potem moraš pač naložit druge stvari gor.




Matkurja -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (1.2.2014 19:58:17)

A se da na mutsy urban riderja buggy board naštimat?




skuštrana -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (1.2.2014 20:38:54)


IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

A se da na mutsy urban riderja buggy board naštimat?


Jaz sem ga imela, je pa to vec kot 6 let nazaj tako da se ne spomnem cist tocno kako in kaj, poglej nazaj, mogoce sem kje pisala o tem...




ula10 -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (25.2.2014 20:19:20)

Ali sta Urban rider in 4rider eno in isto? Na spletni strani Mali vragci imajo le evo, igo, exo...v trgovanih jih še nisem videla, greva nasledni teden v Lj.




kokosh -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (26.2.2014 16:43:22)

Ne, nista (google?). To sta "tastara" modela Mutsy, 2012 in 2013 pa so ven prišli tile, ki jih ti naštevaš (npr. igo je naslednik 4riderja). 4rider je bil jeseni 2013 še v babycentru v BTC LJ, vsekakor pa ne bo odveč, če pokličeš in se pozanimaš. Sicer pa je ponudba rabljenih precej pestra.

Jaz sem trenutno z njim v [sm=smiley27.gif] odnosu in ga uporabljam v vseh možnih variatah za dva otroka hkrati (športni del za dveletnika (občasno), košara za dojenčka in rolka za oba skupaj, babysitter in košara kot dnevna zibka). Sem prav navdušena, kako enostavno je krmariti cel konvoj z obema otrokoma z eno roko.




vanca -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (3.3.2014 22:06:19)

Pozdravljene!
Zanima me, če ima katera odveč rolko (Mutsy buggy board) in bi jo prodala. Imamo dva otroka (1mesec in 17 mesecev) in bi radi šli skupaj na vsaj nekoliko daljši sprehod od 1 km. Je uporaba mogoča tudi, ko je na voziček nameščena košara in ne samo športni del?
Lp




Matkurja -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (4.3.2014 9:38:17)


IZVIRNO SPOROČILO: vanca

Pozdravljene!
Zanima me, če ima katera odveč rolko (Mutsy buggy board) in bi jo prodala. Imamo dva otroka (1mesec in 17 mesecev) in bi radi šli skupaj na vsaj nekoliko daljši sprehod od 1 km. Je uporaba mogoča tudi, ko je na voziček nameščena košara in ne samo športni del?
Lp

To bi tudi jaz kupila.




zvezdica05 -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (14.3.2014 9:42:44)

Ja, uporaba mutsy buggy boarda je možna tudi, ko je nameščena košara. Prodam :) Info na zs.




kokosh -> RE: Mutsy vozički - prevelika kolesa (14.3.2014 10:01:09)


IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica05

Ja, uporaba mutsy buggy boarda je možna tudi, ko je nameščena košara.


Je pa res, da je malce tečno vozit vse skupaj, ko otrok stoji na rolki (jaz vozim z eno roko in grem ob strani), pa tudi za tavečjega je malce neudobno tiščati glavo med ročaj in košaro (in gre po nekaj časa prostovoljno peškat dalje [sm=smiley36.gif] ).

Upam, da obe najdeta, ker je res nepogrešljiva reč.





Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 82 83 [84]