RE: Oživljanje dojenčkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Paštetka -> RE: Oživljanje dojenčkov (11.4.2013 14:01:45)

Tippi, se strinjam. Ko sem jaz svojo 2- mesečnico oživljala, nisem vedela, niti kako jo naj primem, niti kako naj začnem, kje imam telefon, koliko je številka reševalcev, kdo sem... NIč. Zato sem pa napisala, da ti vse odpove. Kljub temu, da sem vsako lero zaradi službe imela izpit iz reševanja - tudi dojnčkov.
Še ko je začela dihati, sem jo položila v posteljko sedela zraven in ...se ne spomnim nič. Vem, samo da je mož prišel domov in me vprašal kaj dogaja...




Tippi -> RE: Oživljanje dojenčkov (11.4.2013 14:08:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tippi, se strinjam. Ko sem jaz svojo 2- mesečnico oživljala, nisem vedela, niti kako jo naj primem, niti kako naj začnem, kje imam telefon, koliko je številka reševalcev, kdo sem... NIč. Zato sem pa napisala, da ti vse odpove. Kljub temu, da sem vsako lero zaradi službe imela izpit iz reševanja - tudi dojnčkov.
Še ko je začela dihati, sem jo položila v posteljko sedela zraven in ...se ne spomnim nič. Vem, samo da je mož prišel domov in me vprašal kaj dogaja...


To je točno to! Jaz bi verjetno lažje oživljala osebo, ki je ne poznam, ko gre pa za lastne otroke, ali sorodnike, družinske člane, prijatelje, je pa stvar čist druga in zatajiš do zadnjega atoma v telesu. na žalost. saj potem se zaveš in znaš pomagati, ampak tako kot si napisala že prej. nikoli ni dovolj znanja o tem. nikoli!




dskubin -> RE: Oživljanje dojenčkov (11.4.2013 14:58:43)

Jaz sem tudi med tistimi, ki so mnenja, da to ni nikoli prevečkrat videno in prebrano. In se popolnoma strinjam, da bi v materinski šoli komot zamenjali npr. predavanje "o čiščenju zobkov" s prikazom, kako se rešuje dojenčka in malega otroka.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]