dodatno ogledalo v avtu (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


*bubi* -> dodatno ogledalo v avtu (18.10.2008 22:59:52)

Zanima me, če lahko iz lastnih izkušenj priporočate kako dodatno ogledalo v avtu, da bi videla [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] v lupinici, ko sedi za mano.
Variant je več, npr:

SAMO OGLEDALO ali TOLE


IGRAČA






Lunca1 -> RE: dodatno ogledalo v avtu (19.10.2008 5:57:08)

Mi smo imeli tistega prvega in sicer si ga nalepil na prvo ogledalo, ko je dojenček že gledal naprej in se ni obnesel, ker je preveč vibriralo in seveda zato tudi slika  ni bila kaj prida.. Drugače pa sem jaz za darilo dobila eno tako žabo, ki ima zgoraj ogledalo in jo namontiraš na sedež, tako da jo otrok gleda in brca - je hkrati tudi igrača, pa tudi vidiš ga. Je pa malo lezla dol. Mi je sicer nismo kaj dosti uporabljali, ker sem malega vozila spredaj. Je bolj zanimiva zdaj na tleh.




Naja31 -> RE: dodatno ogledalo v avtu (19.10.2008 8:51:48)

Uporaba takšnih dodatnih ogledal ni dovoljena in lahko plačaš kazen.





frufru -> RE: dodatno ogledalo v avtu (19.10.2008 12:46:26)

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Uporaba takšnih dodatnih ogledal ni dovoljena in lahko plačaš kazen.


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]prvič slišim. Potem bi moral človek plačati kazen tudi za vse obeske v avtu. Če se odločaš med tistima od safety first, pol raje kupi prvega, ker ga maš lahko za zadaj ali spredaj, drugega pa samo za zadaj. Kar se vibracij tiče je odvisno, kako namontiraš. Včasih res dol zleze, pa s prstom nazaj frcneš in je OK.




Naja31 -> RE: dodatno ogledalo v avtu (19.10.2008 13:55:57)

Če nisi slišala za to, ne pomeni da ni res.
Dodatno ogledalo ni pač isto kot obeski in zanj potrebuješ homologacijo.
Tudi ne daš na avto vsak tip gum, ampak samo tiste za katere je avto homologiziran.







lukec -> RE: dodatno ogledalo v avtu (19.10.2008 18:04:25)

Tud mi smo imeli dodatno ogledalo in so me na tehničnem opozorili, da je za vsako dodatno ogledalo potrebna homologacija sicer plačaš kazen, tako da ima Naja31 prav.




Stran: [1]