|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 18:07:35   
vrtnica21

Pa imamo mi tudi 2.del.
Čestitam mamici Saššši in njeni mali družinici.



user posted image   


                               user posted image
03.09.2008
1. MoonEve    Luna (? g, ?cm) (pdp 12.12.08 - 27. teden)

                 user posted image      user posted image

20.10.2008
2. Saššša    Ajda (1.490 g, ?cm) (pdp 01.12.08)
                        Živa (1.630 g, ?cm) (pdp 01.12.08)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 18:48:59   
blackcoffee
Moonshine:
Blackcoffee
, sem se prav nasmejala,ko sem začela brat kaj vse že imaš pripravljeno , prej pa tako odločno , da je še prehitro in da se ne znajdeš .Ti kar veselo dokupuj naprej,saj sem šele danes videla,da si res med prvimi.Jaz lahko za tabo zaostajam za cel teden .

hja, da ne boš mislila, da sem že kaj bolj resna - se bolj delam.
še zdaj prav ne dojemam, da gre za res. mislim, da me bo šele prihod sinka na svet dokončno streznil. user posted image

evo, zdaj me zanima kje - v katerih trgovinah prodajajo vozičke znamke baby boom.

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 19:02:37   
PikicaT
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

evo, zdaj me zanima kje - v katerih trgovinah prodajajo vozičke znamke baby boom.



Baby boom vozičke prodaja ena firma v Kopru. Drugače jih imajo pa v večih trgovinah po Sloveniji tudi. Midva sva ga na primer gledala v Škofji Loki (ki nama je najbližji kraj, kjer jih imajo tudi za videt) v prodajalni za šivilje Gumb, imajo pa tudi rabljeno otroško opremo. Sem pa jaz kar v Koper poklicala in sem jih vprašala, kje bi ga lahko vidla in ti potem povejo kje blizu tvojega kraja jih imajo (v kateri trgovini). Najbolje, da jih pokličeš in vprašaš, edino, če se ti gre na izlet v Koperuser posted image .

Imajo tudi svojo spletno stran www.baby-boom.si.


_____________________________

PikicaT

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 19:26:53   
*Mateja
Pikica T iz kje pa si ti? Ker vidim da obiskuješ iste trgovine kot jaz user posted image Zgleda si nekje iz okolice Škofje Loke? Poljanska ali selška dolina???

_____________________________

25.11.2008 se nama je pridružil Žan velik 49cm, težek pa 2660g.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 19:43:08   
blackcoffee
PikicaT:
Baby boom vozičke prodaja ena firma v Kopru. Drugače jih imajo pa v večih trgovinah po Sloveniji tudi.


ja, sem prečekirala njihovo stran preden sem tukaj zastavila vprašanje, ker nimajo navedenih prodajaln.. no, jih bom jutri poklicala in jih vprašala.
vseeno hvala za posredovani link.

morda mi ga pa pripeljejo na dom.. (?!) user posted image user posted image

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:06:23   
julika
pike, če še boš hodila kaj po MB idi v Aladina.majo tud ful poceni cotke.
ja sanja pa je tak facauser posted image .

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:11:45   
PikicaT
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja

Pikica T iz kje pa si ti? Ker vidim da obiskuješ iste trgovine kot jaz user posted image Zgleda si nekje iz okolice Škofje Loke? Poljanska ali selška dolina???


Ne, ne, nisem tako dalečuser posted image . Sem iz Kranja oziroma še ene 5km proti Gorenjski. Ampak to je itak vse blizu, kajneuser posted image

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:13:41   
PikicaT
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

PikicaT:
Baby boom vozičke prodaja ena firma v Kopru. Drugače jih imajo pa v večih trgovinah po Sloveniji tudi.


ja, sem prečekirala njihovo stran preden sem tukaj zastavila vprašanje, ker nimajo navedenih prodajaln.. no, jih bom jutri poklicala in jih vprašala.
vseeno hvala za posredovani link.

morda mi ga pa pripeljejo na dom.. (?!) user posted image user posted image



Ne boš verjela, ampak ga resuser posted image user posted image user posted image ! Pokličeš in ti ga pošljejo po poštiuser posted image . Moji sestri so ga že. Prej si ga greš ogledat v eno trgovino potem pa naročiš, če slučajno nimajo na zalogi barve, ki bi jo hotelauser posted image .

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:21:58   
blackcoffee
PikicaT - hudoooo.. user posted image user posted image user posted image
no, cena gre skozi, kar mi je všeč. upam, da me bo tudi navdušil, ko ga bom videla in da mi bo dovolj všeč, da ga bom hotela imeti. no, ti, ko vse veš... a barve pa so le te, ki jih imajo objavljene na spletu - torej rdeča, siva ali zelena ali imajo še kakšne odtenke na zalogi?

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 20.10.2008 20:23:40 >

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:31:41   
*nina*
uuuu že nov del...
najprej saššša čestitam in tebi ter tvojima user posted image user posted image želim le najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne morem vrjet, da smo že pri pleničkah...joj kako gre čas! Kar naj gre še naprej tako hitro, da bomo imele čimprej naše pikice v rokah.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:32:31   
PikicaT
user posted image user posted image user posted image
Barve so samo te tri. Moja sestra ima zelenega in je tud specialen. Jaz sem pa že od nekdaj malo mahnjena na rdečo in bomo imeli rdečegauser posted image .

Drugače je pa res najbolje, da si ga greš nekam pogledat, da ti ga razstavijo in sestavijo in boš vidla. Tud kolesa imajo za na pumpati, tko da gre po vseh terenihuser posted image .
Upam, da sem kateri pomagala do cenejšega nakupa. Ker tele cene vozičkov so malo v vesolje postavljene.

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 20:41:13   
moonshine
Ah, blackcoffe , saj je prav, da nisi preveč resna in zadržana user posted image ,mali bo sigurno vesel,da bo imel bolj "odštekano" mami user posted image user posted image .Sicer pa mislim,da nas vse nas, prvorodke, čaka rahla "streznitev" ,ko se bomo prvič soočile z materinstvom.

Vrtnica21 ,super pohvalno za 2.deluser posted image !!!

No,pa sem si prav ogledala ta voziček in moram rečt , da prav dobro zgleda.Glede barv mi je pa ta zeleno-rumen ful noro odštekane barve user posted image .Živa barva, za živahno bitje user posted image .Pa tudi cena je ugodna.Blackcoffe v napad,potem pa poročaj kako se ti zdi user posted image .

No tako ,sedaj grem pa pod tuš pa na kavč , me danes nenormalno noge bolijo,da o " spodnjem" delu niti ne govorim user posted image . Se mi zdi , da se že res pripravlja vse skupaj.
Dost jamranja user posted image  , gremo počivat!
Lahko , mirno noč vsem skupaj ! user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 21:10:11   
abi
user posted image  user posted image  user posted image   Saššaa - čestitke ob veselem dogodku !   user posted image user posted image user posted image
  user posted image   user posted image   user posted image   




_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu moonshine)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 21:27:03   
nadya
Hehe, našmu se pa spet kovca.....ga kr v mehurju čutim ko z glavico butauser posted image .
Teli Babyboom vozički so pa fletni, pa še cena je ugodnauser posted image . No ampak jaz sem že košaro za quinnija kupila, pa lupinco maxi cosi dobila (paše na quinnija), tko da grem 28.10. iskat voziček (takrat mi Eurocard trgajo, pa se lahko spet mal zapufamuser posted image ).


(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 21:27:54   
medika 13
najprej sašaa ČESTITKE OB ROJSTVU PRINCESK user posted image user posted image user posted image

vrtnica 21 super za novo nadaljevanje

otika ful mi je všeč vaša otroška sobica ... vprašanje zate in za vse, ki slikate po stenah: s katerimi barvami slikate? kar navadne stenske, temparke ali kakšne posebne? mogoče bom tudi jaz kaj ustvarjala

mene že od včeraj zvečer ful boli v spodnjem delu - levi jajčnik ... pa še mala ful nori in dol pritiska ... upam, da se ji še ne mudi venuser posted image
drugače sem bila pa danes pri zobozdravniku in kontrolo imam čez eno leto in je z mano naročnena tudi moja pupa ... še rodila se ni pa že ima zobozdravnikauser posted image ... počasi bomo pa pediatre začele izbirat al kaj?

Lep bodite ... dobro spite ... NOČKO!


_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 21:28:15   
nadya
napaka:  se mu kolca user posted image  (probam tok na hitro kaj napisat, da pride ven slovnični zmazek)

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
20.10.2008 21:39:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: medika 1]
otika ful mi je všeč vaša otroška sobica ... vprašanje zate in za vse, ki slikate po stenah: s katerimi barvami slikate? kar navadne stenske, temparke ali kakšne posebne? mogoče bom tudi jaz kaj ustvarjala


Medika 1 hvala! user posted image No saj ko bo čisto končana, bom spet pofotkala in vam pokažem, ok? user posted image
Ja jaz sem za podlago izbrala rumeno barvo Jupol Junior, ki je pralna in zdravju prijazna. Za risat sem šla pa po nasvetu punc tukaj gor v BTC v City Park v ART trgovino in kupila akrilne mat barve za na steno (firma Lefranc & Bourgeois, barve Deco Acrylic) ... so take velike 120ml tube in naprimer za tisto veliko rjavo površino sem porabila samo 3/4 rjave tube. Pa fino je, ker dokler so mokre, se lepo mešajo in redčijo z vodo, ko se pa posušijo, pa lahko steno z vlažno krpo obrišeš, pa ne gre nič stran. Ena tubica pa stane pribljižno 3,5€.

(odgovor članu medika 13)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 8:09:43   
martka
hello!
vidim da še vse lepo pod odejo mižite
no, glede vozička..... jaz sem bila ves čas odločena, da kupim tega:
user posted image http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=178536

in zraven seveda še košaro in jajčko. vse to skupaj pa znese 820€.
všeč mi je to, da se športni del lahko obrne v obe smeri, tako, da me bo moja user posted image  lahko gledala (jaz njo), tudi ko bo stara pol leta in bo že v športnem delu.  sam ko pa ceno primerjam.... Ni treba več razlagat, kajne. sploh glede na to, da mi je tudi baby boom všeč, ker je precej visok.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 8:26:23   
zverinca
Dobro jutro!!user posted image

oho, v drugem delu smo?? lepo lepo, ja 200 ni malo... lahko bi bil naslov novoletne bunkeuser posted image

kako smo?
jaz ok, otrok v vrtcu, zajtrk v želodčku, sedaj pa čakam... poštarja!! če mi danes ne prinese papirjev grem pa k računovodji zaropotat pozneje, da ta teden uredim papirje in imam potem mir.

Tele vaše debate okoli vozičkov, huh, se samo čudim kakšne cene so, ker meni ni treba voza kupovat tako prišparam kar nekaj ojrov... saj bo šel še drugje denar.. vem pa, da sva z dragim v prvi nosečnosti kupovala postopoma, vsak mesec en večji kos, malenkosti pa sproti in na koncu. Pa je šlo lažje finančno skozi. Če bi morala pa zdaj še vse dokupit pa ne vem kako bi blo.. težko!

Tiste ki ste drugorodke, tako kot jaz: ali bo novorojenček spal pri vas v spalnici, ali bo imel svojo sobico ali pa mogoče pri prvorojencu v sobi? malo sem v dilemi kaj naj naredimo, ali naj damo posteljico k nama zraven zakonske (zaradi nočnega vstajanja in da ne bo preveč motilo princeske) ali pa naj imamo tudi dojenčka v njeni sobici, ki si jo bosta itak delila takoj ko novorojenček prespi noč...user posted image

kaj bo za kosilo danes? še ne vem.. hm...


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 8:47:04   
martka
http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=4156&c_id=33&cf_id=40

tudi ta se da košara namestit v obe smeri.
kaj pravite punce?
bi podlegla nečimernosti, ali bi teh 600 ali 250€ porabila bolj preudarno, kajti stroški ne bodo spali...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 8:53:25   
čebeli
oj, dobro jutro!

Lep dan je danes...sonček je že zdavnaj pokonc, pa so napovedali dež!user posted image

Zverinica, nasveta ti ne morem dat iz prve roke, ker sem prvorodka, sem pa iz velike družine in lahko povem kako je bilo pri nas doma. Ati in mami sta imela dojenčka ob sebi, ko je dovolj zrasel pa je dobil posteljo ob sestrici ali bratu. Potem, ko smo bli pa vsi dost veliki in pogumni, pa je dobil vsak svojo sobo (živeli smo v hiši), zdej, ko smo se pa razselili, eni študirat, jaz pa na novi domek, ker bomo nova družinica, sta moja starša bolj sama u veliki hiši. Aja, 6 otrok nas je blo pri hiši...tamalega sem kr jaz dost štimala.user posted image

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 8:56:43   
martka
user posted image  pridno razgraja, mene še kljub včerajšnji akupunkturi malo križ boli, pa saj bo bolje. Megla se bo dvignila in posijalo bo sončeče pa bo...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 9:03:26   
martka
jaz sem prvega, pred 9leti imela pri nama v splanici in je šel v svojo sobo, ko je začel malo bolje spat. to je bilo okoli 2let. pa še potem sem se kako leto tudi po 3x na noč sprehajala do njegove sobe. sedaj sva se pogovarjala, da bi dala user posted image  spat v svojo sobo nekje pri pol leta ali malo kasneje. imela pa bosta vsak svojo sobo. je le huda razlika med njima

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 9:21:38   
tejci01
Dobro jutro

vidim da ste ble čez vikend kar pridne in začele že z 2. delom, samo zadnjih strani 1.dela nisem še utegnila prebrati.

sašaa  iskrene čestitke ob rojstvu tvojih pikic  user posted image user posted image user posted image

Pravkar sem spila kavico in zdaj imam malo časa za klepet, ker moj dragi še spi, ponoči je prišel domov s kratkega potovanja. Tako sem ga čakala, kot da bi bila na novo zaljubljena - kaj dela ta nosečnost in hormoni.user posted image
Čez vikend sem bila pri starših na razvajanju in še nona je v nedeljo praznovala 90 let, tako da je blo kar super.
Kot sem vam že prejšnji teden povedala sva šla gledat za sedežno in jo dobiva verjetno že drugi teden. Komaj čakam, ker na teh kavčih ne morem počivat, me tako boli križ.
Kakšno vreme imate drugod po Sloveniji, tukaj na Primorskem je oblačno in imam občutek da bo vsak čas začelo deževati.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decemberke 2008 - 2.del
21.10.2008 9:42:56   
Anonimen
S tem vprašanjem, kam na začetku postavit otroško posteljico, se tudi jaz ubadam. Mami mi pravi, naj bo vsaj prvih par mesecev pri nama v spalnici, jaz bi pa (sedaj) najraje videla, da je že od začetka v svoji sobici. Bomo videli, je rekel slepec ...

Aja, dobro jutro! user posted image

Zverinica, a si videla v prejšnjem delu mojo prošnjo v zvezi z Next-om in Ebay-em?

(odgovor članu tejci01)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?