jajčniki (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


mala važička -> jajčniki (21.10.2008 7:52:35)

Pozdravljene.

Sem v 14. krogu. Ker je moji G vse odveč sem šla včeraj na samoplačniški pregled v porodnišnico. Tam mi je ugotovila da imam 5 dan cilkusa en jajčnik dolg 28 mm (4 folikli od 5 do 8mm) drugega pa samo 21 mm (samo zametki, ki se verjetno ne bodo razvili). Tam mi je rekla da naj kar svoji G težim za napotnico za zdravljenje nepolodnosti.  Tako jo bom danes klicala in kar vidim ko mi bo rekla da naj ne kompliciram in da naj še mal počakam tako kot mi je prejšni teden rekla.

Kaj pa kaj vi mislite?

Lp, T.




ziva1 -> RE: jajčniki (21.10.2008 8:17:23)

Joj, sploh ne razumem kaj jim je tak težko, samo napotnico ti napiše in to je to. Ti ji kar zateži, mora ti jo dati, če ne, jo pa zamenjej. Jaz sem tako naredila, ker nisem bila zadovoljna. Pri zdravnikih moraš biti samo tečen, ker ti sam od sebe nič ne da. Veliko sreče 




abi -> RE: jajčniki (21.10.2008 8:25:18)

Pri zdravnikih moraš biti samo tečen, ker ti sam od sebe nič ne da. Veliko sreče
IZVIRNO SPOROČILO: ziva1

TOČNO TAKO ! (seveda če je utemeljen razlog)




pin -> RE: jajčniki (21.10.2008 9:16:34)





Mislim, da tvoja ginekoliginja ne bo komplicirala. Nebi smela, öe ji poveš ugotovitve.

Pa veliko sreče.






dreamhorse -> RE: jajčniki (22.10.2008 8:43:58)

Zateži ji, povej, da ti ni več do čakanja in da želiš, da ti da napotnico. Če ti jo ne da, ji povej kar ji gre in pojdi k drugi ginekologinji.




giotti -> RE: jajčniki (22.10.2008 10:46:21)

Definitvno zamenjaj ginekologinjo. Ker če ji je že to odveč, potem ji bo še vse ostalo, kar sledi, če boš mogla v kake postopke.
Srečno!




anajan -> RE: jajčniki (22.10.2008 13:46:23)

Takoj zamenjaj ginekologinjo.




Stran: [1]