|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny bazz
27.10.2008 17:06:21   
arabela*
za vse,ki imate ta voziček,me zanima sledeče.
Kako dolgo ste uporabljale.oz.do katerega mesca-lupinico??
Naša mala je stara dva meseca,pa sem študirala,da bi jo dala že v tisti športni del.Se mi zdi bolj koristen,ker je že bolj hladno zunaj in ima to zimsko vrečo gor.Pa še poleži se ga lahko,tako da.
Kaj mi priporočate??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny bazz
27.10.2008 17:45:07   
Anonimen
Športni del buzza se mi sploh ne zdi primeren za tako malega otroka ... mislim da se poležat, samo potem mu nogice tako čudno v zrak štrlijo ... če se pa sedež podloži s kako brisačo ali dekco, se mi pa otroček potem tako izpostavljen vremenskim vplivom zdi ... sploh ko ima buzz tako malo strehico ... jaz bi ga imela še v košari Dreami.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny bazz
27.10.2008 18:15:41   
arabela*
Otika,jaz nimam košare.Do sedaj smo imeli lupinico maxi cossi.Ampak se mi zdi tako zelo na knap,pa še hladno.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny bazz
27.10.2008 18:27:40   
principessablu
jaz sem jo imela v lupinici 9 mesecev,šele nato sem jo dala v športni del buzza,sem full zadovoljna in ga uporabljamo še zdej,ima pa 18 mesecev...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny bazz
27.10.2008 18:52:40   
piamaria
user posted image imeli buzza 2 leti, super, ampak smo ga uporabljali od 5.m mes naprej.
Do 5 mes smo pa imeli q. formula 3xl- kar ok, ampak obavten, bolje buzz.
Tudi tretjič bomo kupili buzza, ampak 4, lani smo imeli še 3.
lp

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny bazz
27.10.2008 18:58:17   
Anonimen
Saraya, kaj pa če bi si sposodila ali pa kupila rabljeno košaro ... teh Dreami košar imaš po oglasih polno in se zelo lepo ohranjene dobijo tudi po 100 ali manj € ... ne vem no ... pred nami je par precej hladnih mesecev in jaz tako majhnega dojenčka ne bi tako izpostavljenega okrog vozila ... sploh če na daljše sprehode hodite. Pač moje mnenje.

(odgovor članu principessablu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny bazz
27.10.2008 19:32:29   
glen
Vsekakor priporočam nakup košare dreamy.Na oglasih se da dobiti rabljene po ugodni ceni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny bazz
27.10.2008 20:27:23   
Naja31
Jaz sem ga dala v športni del pri 5em mesecu,pa še to je imel podloženo pod  ritko.
Pri dveh mesecih dojenček paše v globoko košaro.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny bazz
27.10.2008 22:37:50   
frutka_
Lupinico- avtosedež še imamo.
Košaro sem zamenjala zdaj za športni del, pri 3.5m. Pod ritko sem podložila deko in zimsko vrečo sem dala gor pa mala uživa sto na uro.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: quinny bazz
28.10.2008 8:15:00   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Do sedaj smo imeli lupinico maxi cossi.Ampak se mi zdi tako zelo na knap,pa še hladno.user posted image


A neudobno pa ne??? user posted image Ubogo dete user posted image user posted image user posted image Si ne predstavljam, da bi svojega user posted image vozila v lupinici na sprehod user posted image pa to ja traja...mislim pri nas so sprehodi dolgi po 4 ure in več. Pa gre user posted image vmes tud kaj ven, v naročje (če pač ne spi). Sploh pa v lupinici na začetku ni priporočljivo imeti user posted image več kot 2,5 ure...
Košara pa ja ni tako draga; rabljeno dobiš že za polovico denarja, ki ga dobiš za paket user posted image oz. MO Mb da tud za rojstvo 100 ojrekov...user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinny bazz
28.10.2008 8:16:30   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Pri dveh mesecih dojenček paše v globoko košaro.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: quinny bazz
28.10.2008 10:48:18   
arabela*
naša je do sedaj bila v lupinici,pa je prav lepo uživala na sprehodkih .Gre samo zato,da bo sedaj hladno,zato sprašujem o športnem delu.Nevem pa,zakaj ene tako kritizirate lupinice,ki so narejene posebej za tako male dojenčkeuser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 28.10.2008 10:49:20 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: quinny bazz
28.10.2008 16:20:45   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Nevem pa,zakaj ene tako kritizirate lupinice,ki so narejene posebej za tako male dojenčkeuser posted image


Sploh jih ne kritiziram. Hvala bogu, da jih imamo za varnost naših user posted image . Za v avto seveda. Pa tud jaz kdaj našega user posted image peljem kr v lupinici, če greva na hitrco kaj kupit,...

Drugače pa si nabavi vrečo za v športnega - fina topla, pralna,... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: quinny bazz
28.10.2008 18:26:34   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

Drugače pa si nabavi vrečo za v športnega - fina topla, pralna,... user posted image



ja,saj v tem je poanta,da imam vrečo.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: quinny bazz
29.10.2008 12:26:21   
bina30
Lupinica sigurni NI primerna za daljše sprehode, ampak je v prvi vrsti namenjena prevažanju dojenčka v avtu. Sploh pa si ne zamislim, da sploh nisi imela košare in si že novorojenčka skoz prevažala v lupinici. Seveda so narejene posebej za take malčke, samo ne za veliko časa. Je pa res fino, ko tak malček zaspi, da ga enostavno z lupinico namontiraš na voziček in odhitiš po kak nakup ali po opravkih.

Če pomislim, da je že sedaj fajn hladno in da nas čaka še par mesecev mrazu in da je tvoj bejbi star komaj 2 meseca, se bi ti nakup košare obrestoval. Notri lepo leži, toplo mu je, zavarovan je s "haubico"...

Jaz sem mojega sinka v športnem delu začela prevažat s 5,5m, prej ni blo šans. Je pa Buzz tudi nam zakon!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: quinny bazz
29.10.2008 16:04:24   
tasa_m
Tudi mi smo nabavli Buzza. Je res da čakamo še na uporabnika ampak ne vem. Meni osebno in mojemu se ta voziček ni zdel napačen. Zraven sva dobila še košaro in zimsko vrečo (ter polno vsega-proti vetru,komarjem,..). Meni je tudi sam dizajn lep, čeprav sem prvo bila zaljubljena v PP skate. Ampak vseeno se malo pogleda na finance in pol ugotoviš da ti je 100-200e kar dosti za kar dobiva marsikaj druga še. user posted image

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: quinny bazz
30.10.2008 11:21:48   
arabela*
nevem no,mi ko smo jo prvič dali v lupinico in smo šli na sprehod,je vredu prenašala.Je pa res,da naša dost poliva in bruha,zato pa ji oblika lupinici tud mogoče bolj ustreza,ker je fajn dvignjena.Osebno pa mislim,da se mi za te tri mesece ne splača košara nabavljat,pa tud po tem mrazu verjetno kaj dost ne bomo zunaj.Vseeno pa hvala za nasveteuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?