POROČNO DARILO (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


UOBERC -> POROČNO DARILO (28.10.2008 8:57:22)

Pozdravljeni. Mene pa nekaj zanim! Drugo leto bom ptiča moji best frendici. Zanima me glede darila, odločila sem se da ji dam denar vendar nevem KOLIKO? Koliko denarja naj ji dam in kakšne so kaj moje dolžnosti glede tega. Poroka pa nebo holala ampak taka bolj mala ala v družinskem krogu. Tako zdaj pravi. 
Hvala vam!




princ_princeska -> RE: POROČNO DARILO (28.10.2008 9:47:29)

Jaz bi rekla po svojih zmožnostih, pa vendar vedi, če sta best frendici, da denar nima vloge koliko ga daš ampak vajino prijateljstvo in zaupanje...če pa želiš malo prikriti točen znesek, ki ji ga boš namenila, ji pa rajši kupi kak bon na agenciji za kakšne toplice in to




Anonimen -> RE: POROČNO DARILO (28.10.2008 10:34:04)

jst mislim da je dovolj enih 300evrov v taki lepi voščilnici pa boš pol vidla še kako poroko bo imela,kr priče pol naj bi plačale tud torto,slike...je pa stvar dogovora..




CHICA 83 -> RE: POROČNO DARILO (28.10.2008 10:47:55)

Nebi te rada prestrašila, ampak nekaterim tudi 500 evrov ni dovolj, pa ti niti hvala ne rečejo.
Ampak kakor jaz mislim, da vsak lahko da samo toliko kot lahko. Tako kot je pa že ena omenila, se pa pri materialnih dobrinah lahko temu izogneš, se pravi, da tudi nekaj izgleda, da daš iz rok, da imata večen spomin.

lp pa srečno pri zzbiri darila




enkratna -> RE: POROČNO DARILO (28.10.2008 11:18:16)

http://www.ringaraja.net/forum/m_3286498/mpage_1/key_/tm.htm#3286534




Stran: [1]