Grah in rozine? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


TIIA -> Grah in rozine? (28.10.2008 9:04:11)

Pozdravljene,

mi tudi uvajamo GH, stari smo 7m, pa me zanima, ker bi mu rada ponudila tudi grah in rozine(le te npr. k jabolki),
KATERI GRAH in katere rozine?

Ali grah npr. iz pločevinke (tistega npr, ki je skuhan baje na sopari), ali zmrznjenega??? Smo iz mesta, tako da domačega nimam.

Kaj pa rozine-vzamete tiste, ki so tako pakirane kot npr. suho sadje?

Nad grahom iz pločevinke in suhimi rozinami(žveplanimi) nisem navdušena ZATO SPRAŠUJEM.

Hvala in lep dan!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Naja30 -> RE: Grah in rozine? (28.10.2008 9:10:13)

Grah je bil ena prvih GH, ki jih je moja dobila. Gre fajn s krompirjem, rižom... Dala sem ji pa zamrznjenega.

Rozine sem ji večkrat skuhala z jabolkom v kompotu.




madasa -> RE: Grah in rozine? (28.10.2008 9:13:59)

Meni e zdi boljši ta zamrznjen grah oz zelenjava, vsaj konzervansov ni. Za rozine pa ne vem, ker tudi uvajam in še ni jedla. Meni se zdi bolje, da ji dam svežo jabolko (pač brez rozin), kot pa kuhano brez vitaminov.
drugače pa ne vem kako se še lahko ponudi suho sadje.
Lep pozdrav!




katra55 -> RE: Grah in rozine? (28.10.2008 10:15:52)

Grah sem jaz dajala zmrznjen. Pri rozinah pa pazi, da niso žveplane, kakšne bio ali kaj takega.




ZvezdicaZaspanka -> RE: Grah in rozine? (28.10.2008 10:35:01)

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Grah sem jaz dajala zmrznjen. Pri rozinah pa pazi, da niso žveplane, kakšne bio ali kaj takega.


Tudi jaz sem dala zmrznjen grah, ampak ga nista preveč marala, pa drugače vse rada jesta. Predvidevam, da zaradi luskic, ki se ne dajo dobro zmiksati oz. spasirati  oz. tudi pasirala nisem preveč. Suho sadje (marelice, slive, rozine) pa bi dala jaz obvezno nežveplane.




jajula -> RE: Grah in rozine? (29.10.2008 9:12:45)

grah dajemo zdmrznjen, ga moram pa fuuuul spasirat, da ni kakšnega koščla lupine, ker potem se [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ful davt začne




Stran: [1]