blazina za dojenje - vzdrževanje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ada2 -> blazina za dojenje - vzdrževanje (30.10.2008 10:09:25)

Mene pa zanima kako ste oprale blazino za dojenje. Imam blazino znamke RIKA, sem zelo zadovoljna z njo, vendar bi jo rada pred prihodom novega člana oprala, saj je v 3 letih odkar jo imamo postala precej umazana. Odkar se Adam več ne doji, jo namreč uporabljamo kar tako za sprostitev.
Hvala za odgovore.




Jančika_ -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (30.10.2008 10:16:00)

Imam Odejino, oprala sem jo v stroju na 40.




inesc -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (30.10.2008 20:26:37)

Tudi jaz imam Odejino in sem jo prala v stroju na 40, z dodatnim izpiranjem. Ni blo panike!




Sončni žarek -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (31.10.2008 21:35:02)

Tudi jaz imam odejino ins em jo oprala v pralnem stroju (piše tudi na etiketi), posušila na zraku in je kot nova.......




Ploha -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (31.10.2008 22:30:23)

punce dajte mi povedat, a se to splača kupiti????




Jullija -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (1.11.2008 18:34:07)

Jaz sem jo pred kratkim kupila v Dipo-ju v MB in je stala samo 19 Eur. Pa jo že pred prihodom [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] uporabljamo vsi, namesto pojštra pri gledanju TV, v glavnem je vsestransko uporabna!




Jančika_ -> RE: blazina za dojenje - vzdrževanje (1.11.2008 19:44:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

punce dajte mi povedat, a se to splača kupiti????

Pri prvem otroku je nisem imela in je niti nisem pogrešala. Pri drugem sem jo dobila za darilo - super stvar. Prvega sem skoz nekaj podlagala s povštri, pa hrbet sem si posebej zalagala...tu je pa vse v enem. Prav pride predvsem v prvih mesecih, ko je dojenček še zelo "mehek" in ga moraš res pošteno držati. No, tistim, ki dojijo leže, seveda nič ne koristi; jaz sem dojila izključno sede, leže mi ne leži, hehe[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Stran: [1]