RE: mandarine (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


Naja30 -> RE: mandarine (10.11.2008 21:23:55)

IZVIRNO SPOROČILO: daisyb

pozdravljene mandarinovke:-)

no..najbrž, da res ne škodujejo...jaz sem jih danes tudi nekaj pojedla...mi je pa sodelvka danes povedala, da preveč mandarin in sadja nasploh lahko vpliva na povišan sladkor v krvi.

ko ti pregledajo..enkrat v 20 tednu sladkor se zna zgodit, da bomo imele vse povišanega.

ne vem, če je to res..to mi je rekla.

še vedno mislim, da ena banana in nekaj mandarin na dan ne škodi.
lp,

daisyb


Za povišan sladkor ali celo diabetes je treba pa veliko več kot le sadje pojest! Brez skrbi bodi. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anon2012 -> RE: mandarine (4.11.2012 19:35:48)

obujam 4 leta staro temo - in jaz sem mislila, da nimam nosečniških manij. njami mandarine. edino moj malo postrani gleda zaradi lupine, v tušu namreč strašijo z nekim napisom, da je kemično obdelana in neužitna.... ampak: jaz pojem brez lupine :)




katniss -> RE: mandarine (8.11.2012 17:59:31)

Sej lupine pri teh sadezih niso nikol uzitne... Razen mogoce, ce v kaki bio-trgovini kupis pa se tam bi jaz posebej gnjavla.
Sicer se pa pridruzujem vsem ljubiteljicam mandarim. Pojem jih sicer ne na kile, ampak zginejo pa ene 3 do 4 na dan.[sm=smiley1.gif]




marinelotus -> RE: mandarine (20.3.2013 16:44:31)


lol, pol zgleda, da nam vsem pašejo mandarine :) jaz jih tut ogromno pojem (poleg banan), sam vseen pa ne tok veliko kot Maja [sm=smiley36.gif] Edino v obdobju, ko mi je bilo slabo, nisem mogla jest kislega sadja, ampak bolj kruhaste in sladke zadeve. Še dobro, da se mi ne pozna [sm=smiley14.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]