Oktoberčice - 9. (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Joeline -> Oktoberčice - 9. (25.3.2005 13:47:09)

Kaj zdej puce. Ste že domou ušle :kuza:. Al tako hitite delat da boste čim prej šle domou in zaužile ta podaljšan vikend :bravo:, sam kaj ko bo dežek :(( :((. Al celo že jajčka barvate?

No ja sej jst tudi hitim da bi čim prej odpeketala domov in šla malo :zaspan::muca:, bi prespala kar cele dneve.
No ja kjer koli že ste in kar koli že počnete vam in vašim :duda: ja in seveda tudi :love: želim prijetne praznike.

Lepo se mejte in se slišimo! :bravo: :bravo:
Papa
J.

PS: Pa pazite na svoje :nosecka: in :duda:




Udb -> Oktoberčice - 9. (25.3.2005 13:51:43)

Aloha!!

Jaz še gnijem v službi - ful mi je dolgčas - vsi majo dopust!! :(( No, jaz dopust šparam za kasneje!! ;)

Komaj čakam da grem domov - še nekaj nakupov me čaka - me čisto nič ne veseli, ker bo verjetno fajn gužva, samo prej ni bilo časa!!

Pa lačna sem ratala - sem se končno odločila, kaj bi jedla - pohane kruhove šnite!!!!! :bravo::bravo::bravo: Komaj čakam, ker že kruli...





muriel -> Oktoberčice - 9. (25.3.2005 14:50:01)

zivijo!

jaz bom pa kar jamrala! prišla s prvega pregleda za :nosecka: in nisem gledala moje pike! ker da sem bila že zadnjič na UZ! G je super, tako, da ji nisem hotela težit, ampak brez veze tak pregled; kaj me briga kri in ne vem kaj!:((:((

ja, saj vem, saj vem, da to ni najhujše! se pač kujam!

in zanalašč jem danes same prepovedane stvari; brioš in čokoladna jajca v tonah!

oprostite, drage moje!




žlička -> Oktoberčice - 9. (25.3.2005 19:13:57)

cau punce,

tako jajcka so postala pirhi, grlo se malo boli in se malo smrkam, je pa ze malo bolje, upam da se hitro pozdravim

drugace pa gledam eno lepo slikco9nebesa9nebesa mojega piskotka:duda:

lp vsem




Natka1 -> Oktoberčice - 9. (25.3.2005 19:48:55)

Pri meni nič posebnega.

Na hitro vas pozdravim in vam zaželim veliko pirhov za praznike in seveda tudi potice.

Imejte se lepo, božajte svoje trebuške in uživajte, pa četudi bo slabo vreme.

Razlogov za dobro voljo imamo me kar zadosti, kajne. Brez vremena.

Natka




Stran: [1]