rdeč izpuščaj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


maja1488 -> rdeč izpuščaj (8.11.2008 20:42:31)

V četrtek sem dobila po nogah take rdeče pikice, ki zelo zelo srbijo. Posumila sem na nov losion za telo, ki pa je iz povsem naravnih sestavin. Potem sem se dobro stuširala in nič več mazala. Danes pa se mi je vrag pojavil še po rokah in bradi. So take majhne rdeče pikice, ki narastejo, če jih praskam. Iz parih je prišlo ven malo tekočine (ampak res malo). No ker se to širi, sem izključila možnost alergije. Ali pač? Bi bile to lahko norice al kaj podobnega?

Sem pa noseča 14 tednov, zato me to še bolj skrbi.




Gina -> RE: rdeč izpuščaj (8.11.2008 21:20:37)

NOrice se ne začnejo na rokah in nogah, ponavadi se začno po telesu. A zgledajo kot mazoljčki, rdečke izgledajo tako, pa sklepi te bolijo, pa čist mal maš vročine - samo najbrž si bila proti rdečkam cepljena, ni dosti verjetnosti, da bi to imela. Alergijo sem jaz imela v nosečnosti ful hudo. In to po rokah in nogah, potem pa še na prsnem košu pod vratom. Pike in to ful srbeče. A prvi nosečnosti nisem smela na sonce, v tretji pa nisem pogruntala res dosti časa, da je za pike kriv pralni prašek, ker prej nikdar nisem bila na kaj takega alergična, potem pa iz lepega miru pike. Samo te pike so osip, koprivnica, goste čist majčkene, ap srbijo. A maš ariela ali pa persil? Ta dva sta tolk agresivna, da obstaja možnsot, da bi bilo to. Tudi na mercator prašek in na frosh (kao neka bio firma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) sta mi povzročala alergijo. Na te kao bio zadeve iz naravnih sestavin se ni glih za zanašat. Jaz bi na tvojem mestu vsekakor do splošnega zdravnika stopila, pa naj pogleda. Je še najbolj zihr.




Stran: [1]