RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


Petraa -> RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (26.11.2008 10:43:50)

čakaj malo,ti mene napadaš da jaz posilujem  oz linčam in ne vem še kaj.
kdo je začel s čem??
Nikoli nisem rekla NE smeš uvajat pri 4 mesecih,kot ti praviš in še kaj drugega.
Ja lahko končamo ,samo drugič ne bova,kar začneš tudi dokončaj,še posebno pa takšne stvari,ko me obtožuješ.

Adijo




Anonimen -> RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (26.11.2008 10:46:05)

Bravo Petraa - medtem ko si se z mano pregovarjala, si pridelala 4. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley10.gif[/image].

Sicer pa mogoče je samo tvoj način pisanja tak, da nekateri iz njega izberemo, da si fuuulll proti. Pa brez zamere.




Bonnie_RR -> RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (26.11.2008 13:11:16)

Prosim, da zaključita tole medsebojno debato.

Hvala!

Lp, Bonnie




Anonimen -> RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (26.11.2008 13:14:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

Prosim, da zaključita tole medsebojno debato.

Hvala!

Lp, Bonnie


Pa sej sva - sicer pa ne vem zakaj midve ne bi smeli izmenjati mnenj - aja, že vem, nisva priviligirani uporabnici[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. Šala, šala




slovenka -> RE: začeti z uvajanjem GH pri 4m ali še počakati? (27.11.2008 16:20:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

čakaj malo,ti mene napadaš da jaz posilujem  oz linčam in ne vem še kaj.
kdo je začel s čem??
Nikoli nisem rekla NE smeš uvajat pri 4 mesecih,kot ti praviš in še kaj drugega.
Ja lahko končamo ,samo drugič ne bova,kar začneš tudi dokončaj,še posebno pa takšne stvari,ko me obtožuješ.

Adijo



No, Petra, bi se kar strinjala z nya, da izpadejo tvoji posti rahlo agresivni. Sploh če napišeš v stilu "ne mi pravit, ker jaz VEM." In na splošno nisem razbrala, da se strinjaš, da mamice uvedejo GH, ko se njim zazdi, ampak po 6. mesecu, kar je objektiven kriterij in ne subjektiven. Se strinjam, da so otroci različni, tako da po 6. mesecu ne ustreza vsakomur, kakor tudi ne pri 4 mesecih.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]