|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJČICE 2009
11.11.2008 9:14:04   
Poona
Pozdravček vsem,


ali je še katera z rokom maja na Forumu?
Malo me zanima, koliko se vam že kaj pozna, ker meni se bolj malo, le malo bolj napet trebušček imam.
Lahko se pa še pohvalim, da mi ni bilo niti malo slabo. Kako ste pa ve doživljale?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 9:25:29   
PetraSkok
No, sicer jaz nisem majčica, sem februarka 2009, ampak sem se nasmejala, ko si napisala, da ti ni bilo nič slabo. Tudi meni do sedaj še ni bilo niti enkrat slabo, pa sem že v 7. mesecu, tudi bruhala nisem, moram reči, da sem kar lepo preživela dosedanjo nosečnost.

No, sedaj se poslavljam, dam prednost majčicam :) pa pa.

(odgovor članu Poona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 9:32:13   
lara light
Draga Poona, tu

http://www.ringaraja.net/forum/m_3085797/mpage_68/tm.htm#3363082
nas je preko 70 majčicuser posted image , pridruži se!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 10:23:00   
Blueeyes
jaz imam rok 3.5.09 ... trebuh se mi že kr pozna... tako da včasih slutim malo na to, da so mi postavili napačni datum... katero koli nosečnico vprašam, mi pove, da ni imela takega trebuščka kot jaz... sem zdej malo v dvomih... čakam na pregled 20.11, pa se bom še bolj pozanimala...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 11:37:20   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

jaz imam rok 3.5.09 ... trebuh se mi že kr pozna... tako da včasih slutim malo na to, da so mi postavili napačni datum... katero koli nosečnico vprašam, mi pove, da ni imela takega trebuščka kot jaz... sem zdej malo v dvomih... čakam na pregled 20.11, pa se bom še bolj pozanimala...



bi mogle videt mene, ker že pri treh mesecih nisem več zaprla nobenih hlač. sem bila full trebuhasta, no pa sej sem zdaj tudi...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 12:31:47   
Blueeyes
no pomar*ANČA* ... ampak a si ti prvič noseča ali si že rodila... jaz namreč prvič pričakujem

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 16:38:49   
pomar*ANČA*
jaz bom tudi prvič rodila... rok imam pa v petek user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAJČICE 2009
11.11.2008 18:01:16   
Poona
Jaz imam sicer rok 28.5.2009, ampak sem mislila, da se mi bo trebuh že bolj poznal. Me pa prav zanima, kako bo 18.11. na nuhalni...kakšne izkušnje imate ve?

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 9:04:40   
Blueeyes
meni se je na nuhalni že kr poznalo... jaz ko sem vedela... tisti ko pa niso vedeli za mojo nosečnost, pa so mislili, da sem se samo fejst zredila.. itak je trebuh še tako nizko, da se sploh ne opazi razlike med debelostjo in nosečnostjo... zdej ko se pa trebušček malo dviguje, je pa že očitno da sem noseča...

(odgovor članu Poona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 10:07:30   
dushka
Živijo, jaz imam pa rok 4.3, pa se mi že dobr pozna. Hrbet me pa tudi že fajn boli.

Lep pozdrav

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 10:07:47   
playgirl
lep pozdrav
tudi jaz imam rok maja 2009, 27.maja, ampak moja ginekologinja pravi da bo verjetno prej ker je plod zelo velik.....no bomo vidli
slabost me spremlja že od vsega začetka, najhujše so jutranje slabosti, ja pa trebušček se že kar lepo vidi.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 12:47:09   
sladka_seka
hallo
vidm da se use hvalte...tko da se bom tud jz mal pohvalla jz mam tud maja rok in to 27.5.
(tko da playgirl mogoce se kje srecave,sam kokr pravs men je g.rekla da je lahko kasnej kot 27.)
a trebuscek mi se zelo malo pozna(no se lehko svoje hlace nosmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
a do zdej sm nekje vse skp 4x bruhala hrbt me tud ze po malem boli (pa se nek opazla sm da na trebuhu ne morem vec spati kokr prej) ...........joj to je pa tko k postanes bucko........user posted image user posted image user posted image user posted image
punce lepo se ga mejte in pazite nase in na male strucke
papa
 

(odgovor članu playgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 17:40:26   
Anonimen
pozdravcek!tudi jaz se pridruzujem majcicamuser posted image rok imam 11.5.2009 trenutno se prebolevam slabost in upam da bo kmal mimouser posted image  

(odgovor članu sladka_seka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 20:22:21   
marjetica8
živjo,

tudi jaz sem majčica, rok imam 2. 5.
Meni je bilo 2 meseca zelo slabo, potem pa se je umirilo. Trebušček se mi ze kar pozna, tako da sem že morala zamenjat hlače za user posted image .
Poona, nuhalna je en ful lep pregled. Vse pri user posted image  se že nazorno vidi - tudi kako se premika, rokice, nogice...in to na ful velikem ekranu. Jaz sem imela dober rezultat (2.0), tako da mi je pregled res ostal v lepem spominu - vsekakor vredno 60 evrovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 21:05:57   
Dali*
Majčice 2009 - na forumu Nosečnost - Čvekanje v pričakovanju - Majčice 2009 - tam se jim pridružite. to temo vam bodo pa zaprli moderatorji, ker ste zgrešile.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAJČICE 2009
12.11.2008 21:33:48   
Anonimen
Prosim, majske čveke....preselte se na vaš forum v ČVEKANJE V PRIČAKOVANJU.


Ne smetit!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?