AVON (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


VRTNICA84 -> AVON (12.11.2008 14:45:28)

Zdravo!

Mene pa zanima kako ste zadovoljne z Avonovo kozmetiko?

Hvala za odgovore.




brkn83 -> RE: AVON (12.11.2008 19:06:08)

zdravo.

Ja največ od avona uporabljam ličil, ter mogoče kakšen gel za prhanje. Njihovi parfumi mi ne dišijo nič kaj, šamponi me tudi niso prepričali, kreme pa tudi ne. Nekako več uporabljam oriflamovo kozmetiko, pa določene stvari so tudi cenejše.




anckabancka -> RE: AVON (13.11.2008 0:12:51)

Že par let uporabljam Avonov gel za intimno nego. Pa poleti kreme za sončenje. Drugače pa imam trenutno v uporabi nekaj proti celulitu, pa ene šminke. Tudi en parfumček, ki mi je fajn. Na splošno sem zadovojna z njihovimi izdelki. Mogoče še bolj kot z Oriflameom.




sttj -> RE: AVON (13.11.2008 1:07:37)

tudi zame je avon zelo vredu,je kvaliteten in cenovno ugoden,uporabljam kreme proti zmajnšanju trebuha,gele za tuširanje,pudre,skratka skoraj vse




Kerensa* -> RE: AVON (13.11.2008 4:53:42)

Edina stvar od Avon-a, s katero sem (bila) 100%-no zadovoljna, je (bil) parfum "Dreamlife".




silvestra -> RE: AVON (13.11.2008 12:19:18)

Zadovoljna, uporabljam tako kot prehodnice kreme za celulit, strije,kremo za obraz, gel za intimno nego,poleg tega pa še nakit, torbico. 

Sicer so stvari pri Oriflame cenovno bolj ugodne imama tudi od tam stvari, predvsem prfum, šminka, maskara.

Sem pa med drugim tudi svetovalka. Nesmem delat reklame.

lp,




Splet.Ka -> RE: AVON (13.11.2008 12:31:23)

Jaz sem zelo zadovoljna z Avonovo kremo za noge (proti trdi koži) in s peelingom za noge. Tiste sadne dišeče kreme za po telesu so mi včasih fajn, deodoranti so mi ok. Ostalega pa ne uporabljam.




Stran: [1]