Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Bambincy -> Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:03:07)


Zares bi bila zelo hvaležna če ima kdo kakšno nalepko ali več nalepkic BIG BANG pa jih do časa veljavnosti ne bo izkoristil (veljavne so le še v decembru).

Zares nujno bi jih potrebovala, ker bova konec leta s fantom kupila nekaj gospodinjskih aparatov za najino stanovanje ( če bova zbrala dovolj pikiv da bo kakšen popust). Zares bi nama zelo pomagali.

Če ima kdo Big bang nalepkice mi naj prosim piše na ZS. V zameno lahko dam DM, Spar, Tuš, imam pa tudi točke od čokolešnika.

HVALA!

Zahvaljujem se že vnaprej !

Pišete mi lahko na zasebna sporočila.




Korina1 -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:24:51)

Popusta z nalepkami ne moreš uveljavljati za tako velike zneske kot so gospodinjski aparati ampak bolj za drobnarije in manjše nakupe. Ker jih tudi dobiš samo za nakupe od 20€ pa do 105€




zvesta -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:30:35)

To pa ne vem, če drži. Midva sva s popustom kupila ogromen hladilnik.




Bambincy -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:30:58)

To ni res :) Ker sem z nalepkami že kupila telefon vreden 300 EUR in dala nalepke. Lani :) Tako da preveri informacije ki jih širiš:)

Lahko pa daš en kartonček z 6 nalepkami za vsakih 50 eur nakupa:)

Pa tudi nalepke ne dobiš za vsakih 20 EUR, ampak vsakih 25 EUR.




Bambincy -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:33:12)

Jaz še enkrat lepo prosim če katera ima nalepke, tudi če je samo ena ozr. je nalepljena. Zelo bom hvaležna.




Korina1 -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:40:25)

Bambincy


Sem bila včeraj v ljubljanskem Bigbangu in tako so mi tam razložili. Moja prijateljica je kupila fotoaparat za 250€ in dobila nalepke samo za nakup v vrednosti nakupa 105€
Da ne boš rekla da širim lažne informacije




Anonimen -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:41:54)

jst mam pomojem eno, sam je že nalepljena, dej bom mal pobrskala, pa ti pošljem če najdem..[sm=smiley1.gif]




Bambincy -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 13:52:27)

Hvala Tancy javi prosim:)

Korina ni danes dan ko bi se jaz prepirala :) Tako da....

Preberi si kaj si napisala še enkrat:) Pa ti bo morda bolj jasno.




Sibil_ -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 14:14:18)

JAvi mi svoj naslov na zs, bom kaj našla...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




bodoča -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 17:06:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Popusta z nalepkami ne moreš uveljavljati za tako velike zneske kot so gospodinjski aparati ampak bolj za drobnarije in manjše nakupe. Ker jih tudi dobiš samo za nakupe od 20€ pa do 105€



Definitivno lahko uveljaviš nalepke za katerikoli nakup, mali ali veliki. Midva sma pred nekaj meseci kupila prenosni računalnik in še nekaj dodatkov zraven, tako da je bil znesek nakoncu približno 1200 € in sma dala 2 kartici z nalepkami (torej 2x 20 € popusta), pa tudi zdaj ko sma kupovala gsm-e, je bil skupni znesek 280 € in sma ravno tako dala kartico z nalepkami.

Bambincy, tebi pa žal ne morem pomagat, ker sma vse nalepke že izkoristila in jih nimama več.




Minka Pobalinka -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 17:38:33)

Bambincy jaz imam kartonček z dvema nalepkama. Pošlji mi naslov na zs, če ga želiš.

Lp,




Korina1 -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 18:25:49)

Se tudi jaz priporočam za kakšno nalepko če ima kdo viška




Bambincy -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (16.11.2008 19:09:59)

 

Minka sem ti poslala ZS. Hvala.

Če še ima katera se resnično priporočam in bom zelo hvaležna!




Bambincy -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (19.11.2008 8:52:18)

Še zmeraj se pirporočam če jih ima kdo kaj. Ni važno ali so nalepljene ali ne, pa tudi če je samo ena. Za vsako bom zelo hvaležna. Lepo prosim če še ima kdo kakšno se resnično priporočam in prosim če mi lahko pišete in mi jo odstopite.
HVALA!




madela -> RE: Nujno potrebujem Big BANG NALEPKE (19.11.2008 11:18:27)

Ko že debatirate o teh nalepkah in kaj lahko kupiš,še bi jaz nekaj vprašala.
Pred trgovino na njihovem panoju sem brala,da z nalepkami lahko kupiš izdelke,ki so označeni z isto nalepko,kot jih zbiramo. V trgovini sem pa na hitro malo pogledala pa se mi zdi,da je z to nalepko označenih bolj malo izdelkov.
Torej,a to pomeni da drugih izdelkov ne morem kupiti,če hočem vnovčit nalepke?
Drugače pa se tudi jaz priporočam za eno nalepkico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]