sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Jessy -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (28.3.2005 22:27:15)

Joj, joj, joj!

Pravkar sem prišla izpod tuša. Med mazanjem telesa sem tudi opazovala svoj velik trebušček in kako se debelijo stegna, večajo joškice -itak da delno razočaranje... in potem - KATASTROFA! Ne vem, ali se to pojavi pri vseh, ali sem jaz ena izjema.
Točno nad predelom, kjer se začneta ritnici (območje križa) imam odebeljeno, otečeno. Sploh ne znam opisat. Najprej sem pomislila, da se je tam nakopičilo maščevje, potem pa sem začela razmišljati o vsem možnim. Ta "oteklina" ali bolje rečeno "blazinica" je dolga cca 7 cm in široka kake 3 cm.

Ima katera kakšno idejo, kaj to je? ali je res le maščoba?

lp, Jessy (22t)




dix -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (28.3.2005 22:45:45)

Če bi bilo otečeno bi te bolelo, ker bi lahko bilo samo od udarca, če pa ne boli pa je po vsej verjetnosti MAŠČOBA!!!

Welcome to the fat ladies club!




Gina -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (28.3.2005 22:47:24)

Ja, pa da ti povem še eno "grozo". Po porodu se ti oblika postave spremeni. Pas je, tudi ko po porodu shujšaš nazaj na enake kile, širši, pa druge proporce se tudi spremenijo. Tisto, kar ti praviš otečeno, je maščevje, ki tudi ostane. Joške sicer zrastejo med dojenjem zeloooo, ampak pri marsikateri se potem fejst "skrčijo", pri kakšni pa tudi ne.
Samo veš, to ni nekaj za zelo se sekirat. Saj boš izgledala še lepša in še bolj mamica. Pa če pomisliš, da imaš potem namesto zelo vitkih bokov, malo manj vitke + enega najlepšega otroka:duda:, je najbrž to dovolj, a ne? :bravo::bravo:No, vsaj meni je.9nebesa

Zdaj pa hitro pobožaj bušija:nosecka:, pa nehaj neumnosti razmišljat.
nočko:)




Jessy -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (28.3.2005 22:55:19)

Saj vitkih bokov in pasu itak nikoli nisem imela.

Me pa tudi boli, sam še nižje, mislim, da bo to kar trtica.

A potem to :hudicek: MAŠČEVJE nad ritnicama ne bo izginilo?

Jah, saj se ne bom sekirala, sam sem pa res kar en šok doživela, saj tam pa res nisem pričakovala maščevja.




darjatimci -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (29.3.2005 7:03:34)

To imam tudi jaz je kot oteklina,če pa malo bolj potipaš je kost spodaj kot praviš to je trtica,jaz če se slučajno vležem na bolj trdo podlago se potem komaj dvignem,da ne govorim o obdobjih ko me matra križ,to je naša dota,ki jo dobimo v nosečnoti,tako je,LP,Darja!:zmeden:




Divja vijolica -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (29.3.2005 7:28:46)

Jaz imam 4 mesece po pordu ravno na tem predelu največ masčobe.:zmeden: (in po trebuhu). Med nosečnostjo tega še opazila nisem.Vendar se ne sekiram,ker prej tam ni bilo nič,sedaj imam vsaj nekako boj skladno postavo.




saba -> sprememba na telesu - ali se to pojavlja tudi pri vas??? (29.3.2005 9:38:32)

jaz imam to bulo na trtici še od prej. Vsakič ko sem biula pri zdravniku sem hotela vprašat kaj je, ampak sem vedno pozabila. Potem sem pa mami pokazala, pa mi je ona tudi njeno:)-, torej verjetno sm kar po njej vzela.

je pa mehka bulica in pomoje je to maščoba ali pa voda. Jaz se sploh ne sekiram. Sem pa suhe narave prav tako kot moja mama, ampak bulica je pa vseeno. In zdaj ko sem noseča je ta bula še vedno ista.

upam sam da ne bo zrasla8)




Stran: [1]