copatki (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Leti31 -> copatki (18.11.2008 21:16:16)

Razmišljam z nakupom copatk za v vrtec. Zelo so mi padli v oči tile copatki, ker so mehki in imajo vseeno mejčken gume spodaj. Mislite, da so primerni za v vrtec, bojim se, da v vrtcu ne bodo zadovoljni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Petr_a -> RE: copatki (18.11.2008 21:19:45)

Jaz sem dala cca 6 evrov.Spodaj imajo gumo cca pol centi do centi ,zgoraj pa izgledajo kot nogavičke.
Ti imajo tako tanko,da če bo stal v kakšno lužico bodo premočile.To je čist ici bici tanko :))
Podobne smo mi imeli




Leti31 -> RE: copatki (18.11.2008 21:26:23)

Ma ne vem, meni ne zgleda tanko, če je ta copatek narejen kot pediped potem spodaj ni prav tanko. Do sedaj je imela pedipedke za v vrtec in so se super odnesli ampak jih je nazalost prerasla, sedaj pa iščem kakšne druge podobne.




massylou -> RE: copatki (18.11.2008 21:33:00)

Jaz sem v vrtcu vprašala, če ima lahko Shoo Shoos, pa je rekla, da lahko. Edino nogavičke ji dam tadebele, drugače sem pa zelo zadovoljna.

Najbolje, da tudi ti vprašaš, ker vem, da so že nekje bile neke debate na temo, da imajo lahko otroci v nekaterih vrtcih samo cicibanke ali kaj podobnega.




Petr_a -> RE: copatki (18.11.2008 21:36:15)

massylou v nobenem vrtcu ti ne morejo rečt kaj tvoj otrok lahko nosi!!!




massylou -> RE: copatki (29.11.2008 15:28:50)

Tudi sama tako mislim, ampak sem res nekje na RR videla, da je nekdo omenjal, da morajo imeti otroci v vrtcu copate s trdim podplatom.
Pri nas ne komplicirajo, na srečo.




Najaa -> RE: copatki (29.11.2008 15:58:00)

Trdi podplati so boljši zarad tega, ker otroci hodijo tudi po stranišču in tam zna biti včasih kaj mokro po tleh.
Naša ima superfitke.




Stran: [1]