ZELO DOBER ULTRAZVOK (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


TANTRA -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 14:47:34)

Zdravnica trdi, da se otrok ne razvija in da mu srček ne dela. Glede na izkušnje, ker me že od vsega začetka odpravlja vas prosim, kje v okolici Ljubljane, Domžal imajo zelo dober ultrazvok, ker bi se rada še enkrat strokovno pregledala. Prosim tudi za tel.številko. Nekaj dobrega sem prebrala o Strahovi v Domžalah...




Zea -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 15:46:51)

Jaz sem bila z mojo zelo zadovoljna. Je baje strokovnjakinja za UZ (vsaj tako sem slišala od drugih), je pa bolj nekomunikativna - ampak, saj to verjetno ni tako bistveno. Povedala ti bo že kako in kaj!

Dr. Jerman Kačič te.:4392650, Metelkova 15, Lj.
Danes dela od 14 do 19:30. Pa nujno razloži sestri za kaj gre, da te bo naročila čim prej. Res upam, da bo vse ok. Srečno.





eva1 -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 16:37:27)

Zal ti ne morem pomagati, vendar zelim, da se bo srecno koncalo!!! Drzim pesti:miska::miska::miska:!

V katerem tednu pa si?
Lp, Eva in Luka




miska2004 -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 19:18:06)

Tantra :miska::miska::miska: zate in za tvojo :duda:




wawa -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 19:26:11)

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:




tinkamiška -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 20:32:25)

Tantra tudi jaz stiskam pesti zate in tvojo:duda:
:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Tinka




emaa -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 20:39:31)

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:




Anitka -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 21:02:54)

Tantra želim ti, da se vse dobro konča :miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel::miska::angel:

:pika:




TANTRA -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 21:08:17)

Punce, mojo zgodbo poznate...Od vsega začetka imam težave z pregledi...Danes pa kot strela z jasnega...
Jutri bom poskusila pri Dr.Rešu ali Strahovi, ker bi res rada dokončno mnenje, če me je že obsodila na splav....

Hvala vam, da me podpirate..




cmokec -> ZELO DOBER ULTRAZVOK (29.3.2005 21:14:01)

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:




Stran: [1]