Palček zavijalček (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


anitaz -> Palček zavijalček (30.3.2005 10:25:26)

Kako se kaj obnese v praksi?Se ga splača kupiti?Ker vsako pleničko da bi ven nosila..:zmeden::zmeden:
PA zanima me še...koliko stanejo kasete za zamenjati?

Hvalaaaaaaaaa!!!

Anita in Tjaša:duda::duda:




malika -> Palček zavijalček (30.3.2005 10:29:51)

Ni vreden tega denarja. raje kupi navadne vrečke za vlaganje in potem pleničko daš vanjo, zavežeš in to je to.
kasete pa stanejo 2000 sit




CUKRČEK -> Palček zavijalček (30.3.2005 10:53:45)

Se strinjam z Maliko... navadne vrečke za vlaganje so nekaj pod 200 sit medtem ko so kasete za zavijalčka očitno dražje.
Tudi jaz sem na začetku nekaj sanjala o zavijalčku pa sem preveč "zdrgnjena", da bi dajala toliko zanj, če lahko mnogo ceneje skozi prideš.

lp




total -> Palček zavijalček (30.3.2005 11:21:01)

Ojla,jaz ga imam in sem zelo zadovoljna:bravo:,notri vržeš,zaviješ in to je to,pa tudi kaseto imaš za dolgo in stane okoli 1800 sit.No vsaka ima svoje mnenje,ampak meni zelo prav pride:)

LP:sloncek:




lin -> Palček zavijalček (30.3.2005 13:18:48)

Mi ga imamo in če bi se še enkart odločala bi ga spet kupla.Je pa res da naša Lin dosti kaka tako da nam pride zelo prav,Kasete so cca.2.000 ma ti je dovolj cca,1 za mesec so pa v Avstriji od konkurenčne znamke dosti ceneje,zadnjič mi je dala prijateljica eno kaseto za probat in je čist ista,tako da čakam da gre spet da mi jih nabavi.




špelin@ -> Palček zavijalček (30.3.2005 14:10:06)

Se strinjam z maliko in CUKRČKOM. Če pa imaš dovolj denarja, potem si seveda lahko privoščiš tudi nepotrebno opremo ;)

Meni je že pri prvi piki najbolj ustrezalo, da sem plenice sproti vsak dan nosila v kontejner (prej sem seveda vsako zavila v majhno PVC vrečko - takšno od sadja ali zelenjave), ker si ne predstavljam, da bi se mi vse skupaj poleti "parilo" v enem košu... :zmeden: Pa magari temeljito zavito ;)

Aja: sestrična je PZ dobila lani za darilo in ga je ravnokar nerabljenega prodala. Pač se ji ni zdel uporaben.

:rozica::rozica::rozica:




tania -> Palček zavijalček (30.3.2005 20:44:40)

Mi smo ga dobili za darilo in smo fuuullll zadovoljni.
Mislim, da bi ga sigurno kupila tudi če ga ne bi dobila, ker se mi zdi zelo uporabna stvar.
Vsak ima pač svoje mnenje.:sloncek:




andrejaz -> Palček zavijalček (30.3.2005 21:57:34)

Lin - a mi lahko poveš od katere konkurenčne firme imaš kasete. Bi tudi jaz nabavila te, če so cenejše kasete in pašejo notri




lin -> Palček zavijalček (31.3.2005 7:38:26)

andrejaz se bom pozanimala ker jaz sem dobila samo eno kaseto,baje pa da se jih kupi v kompletu nevem 6 ali 8 ali boooo instane cca.30eur.
Je pa to v Avstriji mislim da Toys se bom tudi to pozanimala




lin -> Palček zavijalček (31.3.2005 7:39:12)

Anitaz poglej v kakšni komisijski prodajalni saj lahko za zmerno ceno dobiš zelo lepo ohranjenega palčka zavijalčka




Stran: [1]