voziček Bugaboo Cameleon (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Blueeyes -> voziček Bugaboo Cameleon (21.11.2008 19:40:31)

ima katera izkušnje... meni se zelo dopade in vedno bolj razmišljam da bi kar tega kupila... ni vicer najcenejši, ... ampak... ostali mi nekako ne padejo v oči... vesela bom vsakega odgovora... hvala že v naprej




Hope2 -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (21.11.2008 19:47:27)

Mi smo danes imeli šele prvo vožnjo, tako da nimamo veliko izkušenj, smo pa vseeno zadovoljni. 




jajula -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (21.11.2008 19:57:53)

mamo in loh rečem da je vrhunski voziček!




dolenjka -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (21.11.2008 20:29:39)

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

mamo in loh rečem da je vrhunski voziček!


se podpišem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Lianna -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (21.11.2008 21:18:30)

Fulll fajn voziček. Velika košara, ročaj se premika, sedež se premika, zelo lahek voziček. Uglavnem priporočam.




Blueeyes -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (22.11.2008 15:04:55)

poznam sicer 2 mamici ki ga uporabljata, ampak sem vseeno rekla, da še vas povprašam o tem... očitno je res ok, glede na to da še ni nobene graje :) pol

lahko že kr barvo začnem zbirat... kako je kej z barvami, kok so občutljive??




Flufi -> RE: voziček Bugaboo Cameleon (24.11.2008 10:56:54)

Tudi mi kupujemo ta voziček, odločitev je padla in nič naju več ne prepriča.
Ta voziček je zakon in ni zastonj dražji od večine. Naju je tudi prepričala teža in pa to,
da se ga da uporabljat tudi na bolj grobem terenu (videno in deluje[sm=bravo.gif]).
Edina stvar, ki je zame omejujoča je barva, mogoče se nekaterim zdi smešno, ampak
za fanta ne najdem ene pametne barve. Vse so osnovni odtenki in ni sledu o trendi barvah,
ki jih ima npr. Quinny...,zdaj sta dve posebni kolekciji, ena je sivo črna (mene spominja na krsto[sm=smiley36.gif]),
druga pa je od nekega znanega oblikovalca z naslikano opico pa mi tudi ne potegne. Težko se je določiti.
Kakšne barve imate kaj uporabnice tega vozička?[sm=smiley1.gif]

Lp




Stran: [1]