Zibelka (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Inca -> Zibelka (30.3.2005 17:17:28)

Pozdravljene
Zanima me kaj je boljše; zibka ali posteljica?
Za začetek sva za najinega pikca :duda: dobila v posojo zibelko, pa me malo moti, ker je podlogica na kateri bo pikec spal v primerjavi z jogijem zelo tanka. A je vseeno O.K.?
Cau:racka:




Meceno -> Zibelka (30.3.2005 17:33:47)

Kaj pa če greš do kakšnega obrtnika , ki izdeluje postelje pa ti naredi debelejšo blazino ?

Koliko cm pa je debela blazina ?




spelaz -> Zibelka (30.3.2005 17:34:39)

Pri nas smo imeli oboje. Posteljico v spalnici za ponoci in zibelko v dnevni za cez dan in se je super obneslo. Nas Jan je kar veselo spanckal v zibelki in ga najbrz ne bi motilo, ce bi v njej prespal tudi noc.




Inca -> Zibelka (30.3.2005 17:55:00)

Blazina je debela približno 2-3cm in je kr mehka. Ker novorojenček veliko časa preleži me mal skrbi, da za je za njegove kostke to premehko in premalo.:racka:




Meceno -> Zibelka (30.3.2005 18:07:18)

Skor je premalo , pa praviš da je mehka .

Jaz bi na tvojem mestu ,( saj vem denar ) dala delat nekomu blazinico oz neko spužvo , ki je debela vsaj ene 10cm ( upam da je zibelka dovolj globoka ), to bi jaz .


Lp Meceno




ninocka -> Zibelka (30.3.2005 18:18:22)

naš bo mel od začetka zibelko, potem pa pojstelco...

če je v zibki zrastla gor in prespala 1/2 fantove družine, pa so vsi OK, pol po pa tud naše dete ;)




patty -> Zibelka (30.3.2005 19:00:22)

Inca,

poglej na forum Oprema za otroke - tam smo pred kratkim govorile ravno o tem.

Pozdravček,
Patty:sloncek:




eva1 -> Zibelka (30.3.2005 20:15:42)

No mi imamo kosek za cez dan, pa postlco za ponoc! Sam je fora da v kosku spi k top, v postli pa noce in joka(vrjetno se ne pocuti varnega), tako da je spal zadnje dni kar pri meni v postli! Danes smo pa kosek prstavli v spalnico, bomo vidli, ce bo ponoci spal v kosku, al bo spet jokal in hotel biti pri meni!
Lp, Eva in Luka




Stran: [1]