RE: seks na službeni poti (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Anonimen -> RE: seks na službeni poti (18.12.2008 19:13:12)

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Izkusnje, izkusnje .

Torej "ima nade i zame"?


Ej, srce, ne vem, ce je to nada [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Ma da ti nehas pisat tako na dolgo in lusno, kaj bi jaz potem brala? In iz cesa potegnila kaksen jedrnat zakljucek :)?




Anonimen -> RE: seks na službeni poti (18.12.2008 19:15:01)

IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.



Dost žalostno da moraš med tema dvema možnostima izbirat.


Ni mi treba, je zaenkrat drugacne izbire se vec kot prevec.
Lahko se pa tudi to enkrat zgodi, tega pa ne vem.




Lalica1 -> RE: seks na službeni poti (19.12.2008 9:14:43)

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II


Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.



Dost žalostno da moraš med tema dvema možnostima izbirat.


Ni mi treba, je zaenkrat drugacne izbire se vec kot prevec.
Lahko se pa tudi to enkrat zgodi, tega pa ne vem.



Tako je. Nikoli ne veš kaj te lahko v življenju doleti. Zato ne moreš nikoli nekaj izključiti ali potrditi. Vse, ki smo že dale kaj skozi vemo, da je treba pustiti kakšna vrata odprta, ker nikoli ne veš, če boš iz tiste sobe kaj rabil. In zato nikoli več ne rečem, da v tem primeru bom pa naredila tako. Ker ne vem kaj bom, ko bom res v taki situaciji. Tudi meni je bilo včasih vse črno in belo. Sedaj je pa vse sivo...




tanikaa -> RE: seks na službeni poti (19.12.2008 9:25:14)

IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1


Tako je. Nikoli ne veš kaj te lahko v življenju doleti. Zato ne moreš nikoli nekaj izključiti ali potrditi. Vse, ki smo že dale kaj skozi vemo, da je treba pustiti kakšna vrata odprta, ker nikoli ne veš, če boš iz tiste sobe kaj rabil. In zato nikoli več ne rečem, da v tem primeru bom pa naredila tako. Ker ne vem kaj bom, ko bom res v taki situaciji. Tudi meni je bilo včasih vse črno in belo. Sedaj je pa vse sivo...



Se prekleto fejst strinjam.




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]