3- letnica in vrtec (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


0509d -> 3- letnica in vrtec (25.11.2008 10:17:49)

Moja miška je v vrtcu že 1,5. seveda smo na začetku imeli težave ampak potem se je lepo vklopila. Zelo rada hodi v vrtec.  Zadnje 14 dni, ko gremo zjutraj je vesela, se lepo obleče, ko pa pridemo pred sobo pa začne....ljubčkanje, moja mama, včasih joka ampak večinp časa je zelo žalostna. Doma je vse po starem, v vrtcu prav tako, saj ko grem je zelo dobre volje se igra in sodeluje. Zakaj taka žalost ob slovesu?





ninini -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 10:21:41)

To je samo eno obdobje ki samo hitro mine.Seveda ,če v vrtcu ni kaj narobe.




0509d -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 10:24:23)

Ne...tudi vzgojiteljica pravi, da ko grem je vse ok. Samo tisti trenutek, ko odhajam. Ko pride domov lepo vse razloži kaj so počeli in z veseljem odgovarja. Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.




ninini -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 10:30:22)

Ja pol pa ni treba skrbet.Sploh pri teh letih je več takih obdobij ko bi otroci bili samo zraven mamice pa čeprav se drugje tudi dobro počutijo,boš videla da tako kot je prišlo bo tudi odšlo,mogoče samo malo več pozornosti rabijo in to je to.5 let sem delala v vrtcu zato ti lahko povem da skoraj vsak otrok pride v to obdobje.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/muca.gif[/image]




Piruri -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 10:55:11)

To je samo občutek krivde, ki ti ga hoče zbudit...ti se nasmej, ji pokni enega lubeka na nos in ji reči, da jo imaš neizmerno rada in dajo prideš iskat po službi...če bo videla, da te kakorkoli gane, ker je ob slovesu žalostna, bo začela to pogosteje uporabljat...




zinkazi -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 13:28:55)

Pogovarjajta se zakaj je v vrtcu, kam greste vi, kdaj pridete ponjo.
Ali je doma v zadnjem času zaradi kakšnega vzroka dobila več pozornosti - npr. bolezen, potem še vedno poskuša dobiti več pozornosti.
Lahko pa je iz kakšnega razloga manj časa zanjo in si želi nekaj več pozornosti. To je take pozornosti, ko se posvetite samo njej.
Lahko pa poskuša v vrtcu med svojimi najboljšimi prijatelji uveljaviti kakšne interese in ji to ne uspe. To bo pa sčasoma rešila v samem vrtcu. 




0509d -> RE: 3- letnica in vrtec (25.11.2008 13:43:52)

Ne nobene bolezni ni bilo. Res je, da je zelo navezana name. recimo čez vikend gre spat k babicam in ni nobenega problema. je pa res, da čez teden nismo veliko skupaj. preden pridemo domov je ura 18:00 in potem malo igre, kopanje in spat. verjetno me pogreša ali pa te otroške " muhice".




zinkazi -> RE: 3- letnica in vrtec (26.11.2008 19:41:42)

Verjetno želi več vaše pozornosti. Poskusite poiskati možnost, da bi bili nekaj več skupaj. Hitro se bo pokazalo, če je to.




Rubin. -> RE: 3- letnica in vrtec (26.11.2008 21:08:00)

Res je, da je zelo navezana name.


Verjetno bi raje bila s teboj kot pa v vrtcu.

Ko sem se jaz pogovarjala z vzgojiteljico, glede tega da je moja mala miss raje doma kot pa v vrtcu, je rekla, naj si to štejem v čast.

Je pa vrjetno tebi hudo, ko greš in bi tudi ti mogoče bila rada z njo. Poskusita več časa preživeti skupaj in povej ji da jo imaš zelo rada, tudi ko je v vrtcu.
Sloves pa naj bo čimmkrajši, bo bolje zate in za njo.




Anonimen -> RE: 3- letnica in vrtec (26.11.2008 21:11:46)

Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.


Po moje tudi.




Rubin. -> RE: 3- letnica in vrtec (26.11.2008 21:24:51)

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz tudi mislim, da je samo obdobje in da bo minilo kot že vse do zdaj.


Po moje tudi.




Pa tudi to drži. Obdobij takšnih in drugačni, ni ne konca ne kraja. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




frutka_ -> RE: 3- letnica in vrtec (26.11.2008 21:41:50)

Eni pač zjutraj niso srečni, če niso nesrečni. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Minilo bo. Glavno, da se potem pomiri. Predvidevam, da je to prvi otrok.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Podobno je z dojenčki. Nekateri morajo zvečer kakšno kitico zjokat, da lažje zaspijo.




Stran: [1]