Zložljiva posteljica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


pika_b -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 7:26:59)

Pozdravljene

Konec meseca julija pričakujemo :duda:, v včerajnšnji Mercatorjevi reklami pa sem zasledila zložljivo posteljico po ugodni ceni cca.10.000,00sit.

Ker smo večkrat z doma (babice,dedki,vikend,morje) bi nam takšna prenosna poseljica prav prišla, vendar sem malce skeptična, saj ne vem kako je z dnom ali je potrebna še dodatno nabaviti kakšno trdno podlogo ali je že sama po sebi fiksna, ko jo sestaviš.

Morda se vam bo zdelo vprašanje malce :),vendar to bo naš prvi:duda: in še takšne stvari sedaj spoznavamo.

Prosim vas za kakršen koli nasvet glede uporabe (praktičnosti) ali nakupa zložljive posteljice, saj se cene gibajo od 10.000,00 pa tja do 30.000,00 sit.

Za kakršenkoli nasvet vam bom zelo hvaležna.
Pa lep dan želim vsem.

pika_b




lin -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 7:42:16)

Tako ti bom svetovala kr kupi jo ker je res zelo ugodna cena.
Mi jo imamo in je zelo praktična za na potovanje ali ko prespimo pri noni,pa zdaj jo doma uporabljam še za stajico,tako da je še en strošek manj,nisem rabla kupovati stajice:):bravo:




Jančika_ -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 7:51:11)

Dno je trdno, ponavadi je zraven še taka malo mehkejša podloga. Da se kupiti tudi zložljive jogije za te posteljice, samo cena ni glih simpatična ponavadi (skoraj toliko, kot posteljica).




sa -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 8:16:38)

pika v Baby centru je akcija in je prenosna posteljica 8.990,lp




tinadvojčica -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 10:10:50)

Sa katera posteljica pa je v BC?




Carovnica Mica -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 10:13:00)

dans je prisel nov katalog od bc,cena je 8.990sit.je od abc-ja:duda:




Žan Luka -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 10:16:05)

Mi smo od abc-ja zložljivo posteljico kupli našmu malemu :duda:, pa je prav fajna:bravo:. Če gremo kam mali vedno prespi v njej celo noč in se sploh ne zbuja, tk ko se mogoče kdaj doma in hoče čaj! Ne vem al ga klima zdela al kaj?!




tejč -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 10:55:27)

Ej, punce, a se tem prenosnim posteljicam da dvignit dno na višji nivo? Enkrat sem slišala, da se to priporoča, da se tok ne sklanjaš tja dol...




sa -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 10:58:15)

Po mojem odvisno od modela,ene sem gledala v katalogu imajo zdraven se igralo,pa povijalno desko,pa dno se da spreminjat...8)




pika_b -> Zložljiva posteljica (31.3.2005 14:24:13)

sa hvala za nasvet.
Sem danes šla pogledat v BC kateri model je to in jo grem jutri kar kupit.
Modeli, ki jih opisuješ (z igrali, previjalna,...) so prav tako na razpolago v BC vendar je temu primerna cena 30.000,00 sit.

Mi jo potrebujemo samo za k babici, itd. je tale, ki je znižana na 8.900,00 super. Akcija se začne jutri 1.4.2004. Pri znižanem modelu je na razpolago več barv posteljic.

Hvala še enkrat vsem za pomoč.

lp pika_b




Stran: [1]